Tekutý koncentrát na ničenie vírusov, plesní, baktérií SCHOPF DISINFECT PREMIUM 1l

Kód: 0085
Na plochy
€27,99 –14 %
DISINFECT PREMIUM, 1l SCHOPF
€27,99 –14 % €23,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
6.12.2022
Možnosti doručenia

Prípravok k likvidácii vírusov, plesní a baktérií, tekutý koncentrát, dlhodobý a hlbinný účinok, 250m2, 1l, Glutaral, Formaldehyd. Jedná sa o veľmi účinný dezinfekčný prípravok k likvidácii vírusov, plesní a baktérií zo všetkých druhov materiálov a povrchov. Disinfect premium účinne eliminuje všetky choroboplodné zárodky a tým ničia pôvodcu širokej rady ochorení. Príprava tohto vysoko koncentrovaného prípravku je naozaj jednoduchá. Bezprostredne pred aplikáciou je nutné tekutý koncentrát najprv zriediť vodou a potom ho môžete nanášať formou postreku na všetky požadované povrchy. Účinné látky prípravku (Glutaral, Formaldehyd, Benzyl- (C12-C16) -alkyldimetylammoniumchloride) zabezpečí dlhodobú a hlbinnú ochranu ošetrených miest.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tekutý koncentrát k likvidácii vírusov, plesní, baktérií SCHOPF DISINFECT PREMIUM, 1l

Vysoko koncentrovaný, penivý prípravok k likvidácii vírusov, plesní a baktérií, 1l koncentrátu = 100l roztoku = aplikácie formou postreku na plochu do 250m2 (pri 1% aplikačnej koncentrácii), s účinkom podľa doby expozície, s dlhodobým a hlbinným účinkom, účinné látky Glutaral, Formaldehyd, Benzyl-(C12-C16)-alkyldimetylammoniumchloride.


Cieľový organizmus

K hubenie vírusov, plesní a baktérií - Účinne eliminuje choroboplodné zárodky a pôvodce nasledujúcich chorôb:

Hydina: Gumboro, Markova choroba, aviárná influenza (vtáčia chrípka - H5N1), salmonelóza, Newcastleská choroba, črevné infekcie (kolibakterie), mykózy, ekzémy, stafylokokové, streptokokové, enterokoky, a ďalšie.

Ošípané: prasacej mor, Aujeszkyho choroba, salmonelóza, dyzentéria (úplavica), parvoviróza, enterotoxémie, virová ochorenie, prasacia erysipel (červienka), PIA, APP, PRRS, MKS, rhinitis atrophicans (sípavka ošípaných), myco-plazma, Pasteurella multocida ( cholera hydiny), chrípka, klostrídie a ďalšie.

Hovädzí dobytok: pankreas a krívačka, IBR/IPV, BVD/MD, hovädzie chrípka a ďalšie.


Oblasť použitia

Prípravok sa používa napríklad v stajniach (konských, s hovädzím dobytkom, s ošípanými), hydinárňach, ale je možné používať aj na bitúnkoch, v hospodárskych usadlostiach, v skladoch alebo aj u inseminačných a veterinárnych staníc, v útulkoch pre zvieratá alebo na dezinfekciu inkubátorov, odchovní a klietok pre zver, atď ... Disinfect Premium je šetrný k materiálu, a preto sa dá aplikovať aj na betón, drevo, plast a kovové plochy. Prípravok môžete aplikovať napríklad na podlahy, stien, technické zariadenie, transportné zariadenie a ďalšie a tiež nemá negatívne účinky pre bioplynové stanice!


Príprava

Prípravok je dodávaný v 1000 mililitrové balenie vo forme tekutého koncentrátu, ktorý je pred aplikáciou potrebné zriediť. Podľa Vašej potreby si sami vyberte, aké množstvo roztoku je potrebné pripraviť. Na 1 meter štvorcový spotrebujete približne 400 mililitrov namiešaného roztoku, čo pri použití celého balenia vystačí na 250 metrov štvorcových ošetrovanej plochy.

Aplikačná tabuľka na prípravu roztoku z prípravku DISINFECT PREMIUM

Príklad roztoku pre formu postreku - 1% aplikačné koncentrácie: na ošetrenie 250m2 treba zmiešať 1000ml prípravku DISINFECT PREMIUM sa 100 litrami vody.. 

Príklad použitia formou zahmlievaniu: Zrieďte 1,5 litrov DISINFECT PREMIUM na 1 liter vody a pridajte 250ml - 500ml prísady pre zahmlievaniu. Roztok je dostatočný pre 1000 m3.


Aplikácia

Pred dezinfekciou je nutné vyviesť zvieratá zo stajní plochu dôkladne očistiť. Pokryte všetky povrchy, ktoré by nemali byť ošetrené. Potom zrieďte koncentrát podľa tabuľky a aplikujte približne 400ml roztoku na 1 meter štvorcový. Aby sa dosiahol maximálny dezinfekčného účinku, je dôležité dodržať expozičné časy a pre každú aplikáciu si pripravte vždy čerstvý roztok. Odporúčame plochy po dezinfekcii opláchnuť vodou. Po aplikácii zaistite dostatočné vetranie po dobu 10-12 hodín.

Formou postreku: Namiešaný roztok sa aplikuje napríklad pomocou vysokotlakového čističa, penové pištole, konvenčné injekčné striekačky alebo hmlového zariadení


Účinnosť

Prípravok k likvidácii vírusov, plesní a baktérií má po aplikácii svoj expozičný čas, ktorý treba zachovať, aby sa dosiahlo dlhodobých účinkov prípravku. Vysoko koncentrovaný, penivý prípravok pre plošnú dezinfekciu s vynikajúcou fázou odparovanie, ktorá spôsobuje dezinfekciu vzduchu.


Odporúčania predajca

POZOR! Neaplikujte na zvieratá a krmivo! Pri vyšších aplikačných dávkach od 400 ml/m2 je treba zaistiť dostatočné vetranie. Výrobca neprijíma zodpovednosť v súvislosti s aplikáciou alebo v súvislosti s použitím, pretože je to mimo jeho vplyv. Prípravok je určený len pre profesionálnych užívateľov. Za následky neodborného použitia neručíme.


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFDISINFECT PREMIUM, 1000ML - SK etiketa

Dodatočné parametre

Kategória: Čistenie a dezinfekcia
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.2 kg
5. Vírusy a baktérie: Vírusy, plesne, baktérie
1. K likvidácii:: Vírusov, plesní a baktérií
Potrebujete poradiť alebo objednať?