Pachové odpudzovače na myši

Najpredávanejšie

kunagone mysi set uvod
 
€21,99
kunagone mysi set2 05
 
€5,49
2 položiek celkom
kunagone mysi set2 05
€5,49

Prírodný pachový odpudzovač myší s tepelne upravenými chlpmi obohatenými o eukalyptový olej a vosk, účinnosť je až 3 mesiace. Vyriešte problémy s myšami na Vašom pozemku. Skvelý...

Kód: 0574
kunagone mysi set uvod
€21,99

Prírodný pachový odpudzovač myší s tepelne upravenými chlpmi obohatenými o eukalyptový olej a vosk, účinnosť je až 3 mesiace. Vyriešte problémy s myšami na Vašom pozemku. Skvelý...

Kód: 0575

Hľadáte účinný spôsob, ako sa zbaviť myší v dome, na povale alebo v záhrade? Naše pachové odpudzovače myší sú riešením pre tých, ktorí potrebujú efektívny prostriedok na odpudzovanie myší. Bez obáv sa zbavte myší na svojom pozemku a získajte kontrolu nad záhradou. Vyberajte z nášho širokého výberu pachových odpudzovačov.

 

#ShowMore#

 

Na čo je odpudzovač myší vhodný?

Pachové odpudzovače myší sú navrhnuté na odpudzovanie myší a prevenciu ich návratu. Vďaka našim účinným pachovým odpudzovačom myší sa zbavíte myší v dome, na povale alebo v záhrade bez zbytočných ťažkostí. Udržte kontrolu nad svojim domovom aj záhradou a zabudnite na starosti s myšami.

Ako funguje pachový odpudzovač myší?

Princíp, na ktorom pachový odpudzovač myší spočíva, je jedinečný a účinný. Tieto produkty obsahujú tekuté koncentrované roztoky s pachmi alebo balíčkami so zvieracou srsťou s pachom dravcov, ktorý myši odpudzuje. Tieto pachové odpudzovače odrádzajú myši od vstupu do Vášho domu alebo iných priestorov a taktiež na Vašu záhradu.

Aké druhy pachových odpudzovačov ponúkame?

Máme v ponuke široký sortiment pachových odpudzovačov, zahrňujúci rôzne typy, vrátane tekutých aj tuhých variantov. Jedným z našich inovatívnych produktov je pachový odpudzovač myší, ktorý využíva balíčky obsahujúce zvieraciu srsť s pachom dravcov. Tieto pachové odpudzovače, tekuté alebo tuhé pachové koncentráty, vytvárajú špecifický odpudivý pach, ktorý myši odrádza od vstupu na váš pozemok.

Odporúčanie predajcu

Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať ten najlepší pachový odpudzovač myší pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?