Plašiče hadov

Najpredávanejšie

Odpudzovač krtkov M6
€42,49 –12 %
Pôvodne: €42,49  (–12 %)
€36,99
1 položiek celkom
Odpudzovač krtkov M6
€42,49 –12 %
€36,99

Ultrazvukový a vibračný odpudzovač krtkov a hadov, dosah až 1500 m2, frekvencia v rozsahu 300-1000 kHz, napájanie na batérie 4xR20. Jedná sa o najpokročilejší plašič krtkov,...

Kód: 0339

Hľadáte spôsob, ako sa zbaviť hadov na záhrade? Už nemusíte, my vieme, ako na ne! Ponúkame mimoriadne účinný ultrazvukový a vibračný plašič hadov, ktorý všetkých nepozvaných škodcov v krajine zaručene vypudí. Na Vašu záhradu sa po použití plašiča hadov už žiadny nezvaný tvor nevráti a pritom je elektronický odpudzovač hadov pre človeka aj domáce a hospodárske zvieratá úplne bezpečný. Plašiče hadov máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín a v prípade potreby Vám radi poradíme, ako vybrať odpudzovač hadov presne pre Vás.

#ShowMore#

Na čo je plašič hadov vhodný?

Odpudzovač hadov Vám pomôže udržať všetky hady čo najďalej od Vášho pozemku. Plašič hadov je skvelým spôsobom, ako sa zbaviť hadov na záhrade, ale aj ako predchádzať ich návštevám. Plašič nerieši iba problém, ako vypudiť hada zo záhrady alebo ako vyhnať užovku zo záhrady, ale môžete ho použiť aj ako odpudzovač krtkov, odpudzovač hrabošov, piskorov, myší alebo ďalších hlodavcov žijúcich v zemi.

Na akom princípe odpudzovač hadov funguje?

Plašič hadov je malé elektronické zariadenie, ktoré generuje ultrazvukový signál v rozsahu od 300 kHz do 1000 kHz v kombinácii s krátkodobými prenikavými vibráciami. Väčšina živočíchov žijúcich pod zemou má zlý zrak, ale príroda im zato vyvinula veľmi silný sluch a citlivosť na zemské vibrácie. Tieto signály sú pre hady, krtov aj hlodavce teda veľmi nepríjemné, a preto ošetrené miesta čoskoro opúšťajú alebo sa im od začiatku vyhýbajú. Plašič hadov je nastavený tak, aby tvoril vibrácie a generoval zvuk o rôznych intenzitách každých 20-40 sekúnd v náhodnom poradí. Poradie signálov preto nemožno u plašiča hadov predvídať a teda nie je možné, aby si had, piskor, myš alebo krtko na tieto podnety zvykol a vrátil sa.

Ako na hady pomocou odpudzovača?

Ultrazvukový plašič hadov, krtov a hlodavcov je najprv nutné uviesť do prevádzky pomocou vloženia batérií a zapnutím prístroja. Potom už len jednoducho umiestnite odpudzovač hadov zvisle do zeme – najlepšie asi 20 cm hlboko. Plašič na hady je schopný ochrániť až 1500m2 Vášho pozemku.

Odporúčanie predajcu

Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať ten najlepší odpudzovač hadov pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?