Boxy na granule pre mačky

Najpredávanejšie

box 40 l
€21,99 –13 %
Pôvodne: €21,99  (–13 %)
€18,99
kontejner na krmivo 46l
€21,99 –9 %
Pôvodne: €21,99  (–9 %)
€19,99
box 25 l
€16,99 –11 %
Pôvodne: €16,99  (–11 %)
€14,99
4 položiek celkom
box 15 l
€13,99 –14 %
€11,99

Box na granule pre psov a mačky, objem 15 l, vzduchotesné veko s poistným klipsom. Kontajner na granule zamedzuje ich navlhnutiu. Krmivo udržuje čerstvé, voňavé  a chrumkavé...

Kód: 0617
box 25 l
€16,99 –11 %
€14,99

Box na granule pre psy a mačky, objem 25 l, vzduchotesné veko s poistným klipsom. Kontajner na granule zamedzuje ich navlhnutiu. Krmivo udržuje čerstvé, voňavé a chrumkavé tak,...

Kód: 0618
box 40 l
€21,99 –13 %
€18,99

Box na kolieskach na granule, objem 40 l, vzduchotesné veko s poistným klipsom. Kontajner na granule zamedzuje vlhnutiu. Krmivo udržuje čerstvé, voňavé a chrumkavé tak, aby...

Kód: 0619
kontejner na krmivo 46l
€21,99 –9 %
€19,99

Veľký kontajner na granule pre psov a mačky, objem 46 l, vzduchotesné veko s dvoma klipmi. Kontajner na granule zamedzuje vlhnutiu. Krmivo udržuje  čerstvé, voňavé  a chrumkavé...

Kód: 0620

Boxy na granule pre mačky sú praktickým riešením na skladovanie granúl a krmiva pre vašich štvornohých priateľov. Tieto nádoby na granule, často označované ako kontajnery na krmivo pre mačky, majú za úlohu uchovávať mačaciu stravu v optimálnom stave. Vďaka nim môžete zaistiť, že granule zostanú čerstvé a nekontaminované vlhkosťou či škodcami.

#ShowMore#

Vyberte si správny box na granule podľa veľkosti

Existuje niekoľko variantov boxov na granule pre mačky, aby vyhoveli rôznym potrebám majiteľov a počtu mačiek. Môžete si vybrať z boxov na granule s rôznou kapacitou, alebo podľa počtu zvierat či stravovacích návykov vašich mačiek. 

  • Box na granule 5 kg: Táto malá nádoba na granule je ideálna pre majiteľov buď jednej mačky, alebo pre majiteľov, ktorí nakupujú mačacie granule po menších balení. Malý kontajner na granule je kompaktný, ľahko sa ukladá a umožňuje vám lepšie kontrolovať množstvo granúl, ktoré vaša mačka konzumuje.

  • Box na granule 10 kg: Stredná voľba, vhodná pre majiteľov viacerých mačiek alebo pre tých, ktorí mačacie granule nakupujú po väčších balení. Výborne poslúži aj na granule pre mačiatka. Stredná nádoba na granule pre mačky sa nemusí tak často dopĺňať, čo znamená, že máte viac času na vychutnávanie spoločných chvíľ s vašim maznáčikom.

  • Box na granule 15 kg a 20 kg:  Pre majiteľov viacerých mačiek, alebo pre tých čo nakupujú mačacie granule po veľkých vreciach. Výborne poslúži na uchovanie čerstvosti krmiva napríklad aj v útulkoch. 

Aké sú druhy boxov na granule pre psov

Okrem rôznych veľkostí existuje aj niekoľko druhov boxov na granule pre mačky, aby vyhoveli rôznym potrebám majiteľov:

  • Boxy s vekom: Tieto nádoby na granule majú praktické veká, ktoré uľahčujú dávkovanie granúl a chránia ich pred vlhkom.

  • Nádoby s viacerými oddielmi: Niektoré nádoby na granule majú viac oddielov, čo umožňuje uchovávať rôzne druhy granúl alebo krmív oddelene. To je skvelé pre majiteľov, ktorí svojej mačke podávajú rôzne druhy stravy, alebo majú viacero mačiek s rôznymi stravovacími požiadavkami.

  • Zásobníky na rôzne krmivá pre psov: Okrem granúl v nich môžete uchovávať aj mokré krmivo a maškrty. To je praktické na organizáciu všetkých potrebných druhov stravy pre vášho psa na jednom mieste.

Celkovo povedané, zásobníky na granuly pre mačky a kontajnery na krmivo pre mačky sú skvelým spôsobom, ako udržať mačaciu stravu v optimálnom stave a zabezpečiť, že vaši miláčikovia budú mať vždy prístup k čerstvému ​​a chutnému jedlu. Navyše sú tieto boxy na granule pre mačky praktickým a estetickým doplnkom pre každú domácnosť so psami. Nielenže uľahčujú vašu starostlivosť o mačky, ale taktiež prispievajú k poriadku a čistote u Vás doma.

Odporúčanie predajcu

Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať ten najlepší box na granule pre mačku presne pre Vaše potreby.

 

Potrebujete poradiť alebo objednať?