Mucholapky

Najpredávanejšie

0382 Mucholapka SCHOPF STICKY FLY ROLL 7m
Mucholapka SCHOPF STICKY FLY ROLL 7m
SKLADOM (>5 ks)
Kód: 0382
 
€11,99
1 položiek celkom
0382 Mucholapka SCHOPF STICKY FLY ROLL 7m
€11,99

Mucholapka na zachytenie múch, rolka 7mx30cm, dlhodobé lepivé vlastnosti, jednoduchá inštalácia, neobsahuje toxické látky. Pokiaľ hľadáte mucholapku, ktorá by Vás alebo Vašich...

Kód: 0382

Hľadáte jednoduchý spôsob, ako sa zbaviť múch? Vyberte si z ponuky našich účinných mucholapiek, ktoré môžete využiť v byte, doma, na sklade alebo u zvierat v stajni. Mucholapky neobsahujú feromóny ani iné toxické látky a sú šetrné k prírode. Mucholapky máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín a v prípade potreby Vám radi poradíme, aký prípravok proti muchám bude presne pre Vás.

#ShowMore#

Na aký druh hmyzu môžete mucholapky použiť?

Rola lepiaceho papiera je vhodná ako mucholapka na muchy, komáre, mole, octomilky alebo iný lietajúci hmyz.

Na aké miesta sa mucholapky aplikujú?

Mucholapky môžete využiť v domácnosti, rôznych komerčných priestoroch, v skladoch, stajniach alebo iných hospodárskych usadlostiach. Mucholapky sa umiestňujú priamo do ošetreného priestoru, najlepšie do okolia okien a zdrojov svetla, aby sa na tento lapač hmyzu nalepilo čo najväčšie množstvo otravného hmyzu.

Ako sa mucholapky aplikujú?

Mucholapky treba zavesiť na miesto častého výskytu múch a potom jednoduchým zatiahnutím odmotať potrebný kus lepového pásu.

Odporúčanie predajcu

Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať ten najlepší lapač na muchy alebo prípravok na ničenie múch pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?