Podlahové rošty

Najpredávanejšie

CIMUKA G18 H11
€14,49 –13 %
Pôvodne: €14,49  (–13 %)
€12,49
Podlahový rošt CIMUKA PF-CH-G23-H11 - veľkosť otvorov 2,2 x 2,2 cm
€15,49 –19 %
Pôvodne: €15,49  (–19 %)
€12,49
2 položiek celkom
CIMUKA G18 H11
€14,49 –13 %
€12,49

Plastový skladací podlahový rošt, protišmykový povrch, hygienické prostredie, rozmery 50x50x11 cm, veľkosť otvorov 1,8x1,8 cm. Pokiaľ hľadáte vhodnú podlahu do kurínov,...

Kód: 0367
Podlahový rošt CIMUKA PF-CH-G23-H11 - veľkosť otvorov 2,2 x 2,2 cm
€15,49 –19 %
€12,49

Plastový skladací podlahový rošt, protišmykový povrch, hygienické prostredie, rozmery 50x50x11 cm, veľkosť otvorov 2,2x2,2 cm. Pokiaľ hľadáte vhodnú podlahu do kurínov,...

Kód: 0433

Hľadáte vhodnú podlahu pre Vás aj pre Vašu hydinu? Potom ste tu úplne správne. Odolné podlahové protišmykové rošty poskytnú bezpečnú oporu a navyše sa veľmi jednoducho udržujú. Plastové dlaždice zaisťujú totiž vďaka otvorom vynikajúcu priepustnosť vody, trusu a ďalších nečistôt. Plastová dlažba sa dá ľahko zložiť a zase rozložiť a vydrží veľké zaťaženie. Podlahové rošty, tiež zvané ako pororošty máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín av prípade potreby Vám radi poradíme, ako vybrať rošty na podlahu presne pre Vás.

#ShowMore#

Na čo je podlahový rošt vhodný?

Podlahový rošt môžete využiť hneď na niekoľkých miestach:

  • V hospodárstve - podlahový rošt využijete v kurínoch, králikárňach, hydinárňach, voliérach a výbehoch pre hydinu a ďalšie zvieratá. Praktický podlahový rošt zaistí hygienické prostredie, pretože všetok trus prepadne otvormi. To zaistí čisté a suché prostredie pre zvieratá, ale zároveň aj pre Vás pri ich obhospodarovaní. Plastový podlahový rošt navyše podporuje zdravé nohy hydiny.
  • Na uskladnenie potravín, tovaru - využitie podlahových roštov nájdete všade tam, kde potrebujete, aby pod uskladnenými vecami prúdil vzduch. Plastovú dlažbu teda môžete použiť v pivnici, na sklade či v dielni.
  • Okolo bazéna – ďalšie využitie podlahových roštov je okolo bazéna. Použitím podlahového roštu vytvoríte behom pár minút bezpečný a suchý povrch, ktorý je protišmykový a veľmi odolný.
  • Zatrávňovacia rohož - po zložení nožičiek majú rošty na podlahu tiež využitie ako plastová zatrávňovacia dlažba. Plastové zatrávňovacie dlaždice ponúkajú ideálny spôsob spevnenia trávnatej plochy.

Ako na montáž plastovej skladacie podlahy

Plastovú podlahu je možné veľmi jednoducho zložiť a zase rozložiť, a zvládne to úplne každý.

Odporúčanie predajcu

Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať ten najlepší podlahový rošt pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?