Boxy na granule pre psov

Najpredávanejšie

box 40 l
€21,99 –13 %
Pôvodne: €21,99  (–13 %)
€18,99
vyvysene misky se zasobnikem kerbl eko 01
€134,99 –11 %
Pôvodne: €134,99  (–11 %)
€119,99
kontejner na krmivo 46l
€21,99 –9 %
Pôvodne: €21,99  (–9 %)
€19,99
5 položiek celkom
box 15 l
€13,99 –14 %
€11,99

Box na granule pre psov a mačky, objem 15 l, vzduchotesné veko s poistným klipsom. Kontajner na granule zamedzuje ich navlhnutiu. Krmivo udržuje čerstvé, voňavé  a chrumkavé...

Kód: 0617
box 25 l
€16,99 –11 %
€14,99

Box na granule pre psy a mačky, objem 25 l, vzduchotesné veko s poistným klipsom. Kontajner na granule zamedzuje ich navlhnutiu. Krmivo udržuje čerstvé, voňavé a chrumkavé tak,...

Kód: 0618
box 40 l
€21,99 –13 %
€18,99

Box na kolieskach na granule, objem 40 l, vzduchotesné veko s poistným klipsom. Kontajner na granule zamedzuje vlhnutiu. Krmivo udržuje čerstvé, voňavé a chrumkavé tak, aby...

Kód: 0619
kontejner na krmivo 46l
€21,99 –9 %
€19,99

Veľký kontajner na granule pre psov a mačky, objem 46 l, vzduchotesné veko s dvoma klipmi. Kontajner na granule zamedzuje vlhnutiu. Krmivo udržuje  čerstvé, voňavé  a chrumkavé...

Kód: 0620
vyvysene misky se zasobnikem kerbl eko 01
€134,99 –11 %
€119,99

Vyvýšené nerezové misky, uzamykateľný zásobník, 30l vak na granule, interiér aj exteriér, odolný EKO plast, rozmery 54x30x39,5 cm. Pokiaľ hľadáte misky pre psa,...

Kód: 0706

Boxy na granule pre psov sú praktickým riešením pre skladovanie granúl a krmiva pre vašich štvornohých priateľov. Tieto nádoby na granule, často označované ako kontajnery na krmivo pre psov, majú za úlohu uchovávať psiu stravu v optimálnom stave. Vďaka nim môžete zaistiť, že granule zostanú čerstvé a nekontaminované vlhkosťou či škodcami.

#ShowMore#

Vyberte si správny box na granule podľa veľkosti

Existuje niekoľko variantov boxov na granule pre psov, aby vyhoveli rôznym potrebám majiteľov a veľkosti psov. Môžete si vybrať z boxov na granule s rôznou kapacitou, alebo podľa veľkosti a stravovacích návykov vášho psa:

  • Box na granule 5 kg: Táto malá nádoba na granule je ideálna pre majiteľov menších plemien psov, ako sú čivavy, mopsy alebo iné malé plemená. Navyše je vhodná aj pre majiteľov, ktorí uprednostňujú častejšie dopĺňanie zásob granúl, čo umožňuje udržiavať granule v maximálnej čerstvosti. Malý konejner na granule je kompaktný, ľahko sa ukladá a umožňuje vám lepšie kontrolovať množstvo granúl, ktoré váš pes konzumuje.

  • Box na granule 10 kg: Stredná voľba, vhodná pre väčšinu stredne veľkých psov. Táto stredná varianta je skvelou voľbou pre väčšinu stredne veľkých až veľkých plemien psov. Ak máte napríklad labradora, nemeckého ovčiaka alebo zlatého retrievera, môže stredný box na granule byť presne tým, čo potrebujete. Stredná nádoba na granule pre psov sa nemusí tak často dopĺňať, čo znamená, že máte viac času na vychutnávanie spoločných chvíľ s vašim psom.

  • Box na granule 15 kg a 20 kg:  Pre majiteľov väčších plemien, ako sú bernardíny, dogy alebo novofundlandské psy, je veľký box na granule tou pravou voľbou. Táto väčšia kapacita zaisťuje, že vaši veľkí miláčikovia budú mať vždy dostatok jedla. Kontajner na granule je tiež vhodný pre majiteľov, ktorí majú viac psov, alebo pre tých, ktorí chcú mať dostatok granúl skladovaných na dlhšiu dobu.

Aké sú druhy boxov na granule pre psov

Okrem rôznych veľkostí existuje aj niekoľko druhov boxov na granule pre psov, aby vyhoveli rôznym potrebám majiteľov:

  • Boxy s vekom: Tieto nádoby na granule majú praktické veká, ktoré uľahčujú dávkovanie granúl a chránia ich pred vlhkom.

  • Nádoby s viacerými oddielmi: Niektoré nádoby na granule majú viac oddielov, čo umožňuje uchovávať rôzne druhy granúl alebo krmív oddelene. To je skvelé pre majiteľov, ktorí svojmu psovi podávajú rôzne druhy stravy, alebo majú viacero psov s rôznymi stravovacími požiadavkami.

  • Zásobníky na rôzne krmivá pre psov: Okrem granúl v nich môžete uchovávať aj mokré krmivo a maškrty. To je praktické na organizáciu všetkých potrebných druhov stravy pre vášho psa na jednom mieste.

Celkovo povedané, zásobníky na granule pre psov a kontajnery na krmivo pre psov sú skvelým spôsobom, ako udržať psiu stravu v optimálnom stave a zabezpečiť, že vaši miláčikovia budú mať vždy prístup k čerstvému ​​a chutnému jedlu. Navyše sú tieto boxy na granule pre psov praktickým a estetickým doplnkom pre každú domácnosť so psami. Nielenže uľahčujú vašu starostlivosť o psa, ale taktiež prispievajú k poriadku a čistoty u Vás doma.

Odporúčanie predajcu

Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať ten najlepší box na granule pre psa presne pre Vaše potreby.

 

Potrebujete poradiť alebo objednať?