Pachové odpudzovače na divokú zver

Najpredávanejšie

2 položiek celkom
1073 gelovy pachovy odpudzovac zveri noanimal pepper gel pg330 330ml
€7,99

Pachový odpudzovač kún, líšok, krtkov, mačiek, psov, potkanov a iných hlodavcov, vo forme gélu, ľahká aplikácie, okamžitý účinok, 330ml. Jedná sa o inovatívny...

Kód: 0258
NEO ARBIN, 500ml I
€18,49

Pachový odpudzovač divokej zveri a kún, v tekutej forme k vymedzeniu a ochrane priestoru, ľahká aplikácie, okamžitý účinok, 500ml. Tento pachový ohradník proti divokým...

Kód: 0173

Hľadáte účinnú cestu, ako si ochrániť jednoducho Váš pozemok pred divokou zverou a ďalšími škodcami? Pachový ohradník bude to najlepšie riešenie pre Vaše potreby. Pachové ohradníky máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín a v prípade potreby Vám radi poradíme, ako vybrať pachový ohradník presne pre Vás.

#ShowMore#

K čomu je pachový ohradník vhodný?

Pachový ohradník slúži na odpudenie čiernej a vysokej zveri. Je teda využívaný ako pachový odpudzovač diviakov či pachový ohradník proti srnám, jeleňom či danielom. Pachový ohradník Vám pomôže ochrániť Váš pozemok proti ohryzeniu stromov a plodín. Zároveň sa pachové ohradníky využívajú na zabránenie alebo aspoň zníženie nehôd na cestách.

Na akom princípe pachový odpudzovač zveri funguje?

Pachový ohradník proti diviakom, srnám a ďalšej zveri vydáva veľmi nepríjemnú vôňu, a tak sa zver vymedzeným priestorom vyhýba. Všetky pachové ohradníky majú okamžitý účinok a možno ich používať po celý rok.

Aké druhy pachových odpudzovačov ponúkame?

V našej ponuke nájdete dva druhy pachových ohradníkov proti zveri:

  • Pachový odpudzovač zveri STÄHLER NEO-ARBIN, 500ml - jedná sa o tekutinu, ktorú nanesiete na nosič pachovej látky, najčastejšie hubku či látku. Hubku potom upevníte vo výške 0,5 - 1 m na plotové stĺpiky či drevené latky. Pachový ohradník má okamžitý účinok, ktorý pretrváva po dobu 3 týždňov.
  • Gélový pachový odpudzovač zveri NOANIMAL PEPPER GEL 330ml - odpudzovač vo forme gélu sa aplikuje štetcom na všetky miesta, kam nechcete, aby škodová zver chodila. Prípravok pôsobí veľmi intenzívne, takže postačí 1-2 vrstvy k tomu, aby Vám už zver vo vašom obydlí dlhšie neškodila. Pre zachovanie účinnosti je potrebné aplikáciu pravidelne opakovať.

Odporúčania predajcu

Ak si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať ten najlepší pachový ohradník pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?