Hubenie ploštíc

Najpredávanejšie

6 položiek celkom
MR. KILL 500 ML
Na plochy
€13,99 –14 %
€11,99

Prípravok na likvidáciu mravcov, ploštíc, múch, komárov, ôs, molí, atď., rozprašovač, ihneď na použitie, takmer okamžitý účinok, 500 ml. Ak hľadáte účinný sprej, ktorý...

Kód: 0375
SCHOPF EKTOSOL FOSSIL PUDER KONZENTRAT, 1kg
Na plochy
€27,79 –17 %
€22,99

BIO prípravok k likvidácii klieštikovcov u sliepok, práškový koncentrát, takmer okamžitý účinok, 600m2, 1 kg, Oxid kremičitý amorfný. Ak hľadáte účinný prípravok, ktorý...

Kód: 0199
MR KILL 400 ML
Na plochy
€11,29 –29 %
€7,99

Prípravok na likvidáciu mravcov, ploštíc, bĺch, múch, komárov, ôs, molí atď., sprej, ihneď na použitie, takmer okamžitý účinok, 400 ml. Ide o univerzálny sprej, ktorý...

Kód: 0376
FLY KILL 1000 ML
Na plochy
€23,99 –17 %
€19,99

Prípravok na likvidáciu múch, komárov, molí, rybeniek, roztočov atď., rozprašovač, ihneď na použitie, takmer okamžitý účinok, 500ml. Pokiaľ hľadáte účinný prípravok proti...

Kód: 0377
EKTOSOL FOSSIL SPRAY, 500ml I
Na plochy
€23,99 –25 %
€17,99

BIO prípravok k likvidácii klieštikovcov u sliepok, sprej, ihneď na použitie, takmer okamžitý účinok, 500ml, Oxid kremičitý amorfný. Ak hľadáte kvalitný, ale zároveň...

Kód: 0202
FINAL UNIVERSAL, 750ml
Na plochy
€19,79 –24 %
€14,99

Prípravok k hubenie hmyzu, sprej, ihneď k použitie, takmer okamžitý účinok, pôsobí až 6 týždňov, 750ml, Permethrin. Ak hľadáte univerzálny sprej, ktorý spoľahlivo...

Kód: 0121

Riešite nepríjemnú situáciu, ako sa zbaviť ploštíc v byte? Potom si vyberiete z prípravkov proti plošticiam a ďalšiemu lezúcemu hmyzu z našej ponuky. Spreje na ploštice máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín a v prípade potreby Vám radi poradíme, aký postrek proti plošticiam bude presne pre Vás.

#ShowMore#

Na aké parazity prípravky účinkujú?

Prípravky účinkujú ako na ploštice, tak podľa druhu prípravku aj na rôzne parazity ako sú klieštikovci u sliepok, rybenky, tienky, mravce, apod. Niektoré prípravky sú vhodné aj na ničenie hmyzu, ako napr. múch, ovád, komárov a molí.

Na aké miesta sa prípravky aplikujú?

Prípravky proti plošticiam je možné používať v domácnostiach, na skladoch alebo tiež na farmách, v kurínoch a hospodárskych usadlostiach.

Ako sa prípravky určené na ničenie ploštíc pripravujú?

V našej ponuke nájdete prípravky ihneď pripravené na použitie na likvidáciu ploštíc. Sprej na ploštice stačí pretrepať a môžete ihneď používať. Rovnako tak kremelinu je možné ihneď aplikovať vo forme prášku.

Akou formou sa prípravky proti plošticiam aplikujú?

Prípravky proti plošticiam sa aplikujú v dostatočnom množstve na všetky úkryty a cestičky. Existujú tri spôsoby likvidácie ploštíc:

  • Formou postreku - ak hľadáte čo na ploštice, forma postreku bude najjednoduchším variantom. Postrek na ploštice sa dobre aplikuje na všetky úkryty a cestičky, kde sa ploštice nachádza.
  • Formou rozptylu – prášok nasypete v rukaviciach alebo pomocou lopatky rovnomerne na všetky potrebné miesta, vrátane štrbín a medzier.
  • Formou náteru – je posledný spôsob, ako sa zbaviť ploštíc v byte. Namiešaný roztok sa aplikuje pomocou plochého štetca, všade tam, kde sa môžu ploštice vyskytovať.

Aká je účinnosť aplikovaných prípravkov?

Všetky prípravky z našej ponuky majú po použití takmer okamžitý účinok. Ploštica u Vás nebudú mať šancu, pretože prípravky pôsobia dlhodobo, podľa typu prípravku až 6 týždňov.

Upozornenie predajca!

Pred použitím prípravku si vždy prečítajte príbalový leták a pokryte všetky povrchy, ktoré by nemali byť ošetrené.

Odporúčanie predajca

Pokiaľ si stále neviete rady, ako sa zbaviť ploštíc v byte po domácku bez využitia deratizácie ploštíc, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať ten najlepší prípravok proti plošticiam pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie