Hubenie ploštíc

Najpredávanejšie

2 položiek celkom
bio kremenity praskovy koncentrat schopf ektosol kieselgur 1kg 02
Na plochy
€16,99

BIO prípravok na prevenciu proti klieštikovcom u sliepok, práškový koncentrát, okamžitý účinok, 1 kg, 100% kremelina. Ak hľadáte účinný prípravok, ktorý zlepší...

Kód: 0842
kremenity pracek ve spreji k hubeni cmeliku i stenic schopf ektosol fossil sd spray 500ml 02
Na plochy
€16,99

Prípravok na likvidáciu klieštikovcov, sprej, ihneď na použitie, takmer okamžitý účinok, 500ml, syntetický oxid kremičitý amorfný. Ak hľadáte kvalitný, ale...

Kód: 0841

Riešite nepríjemnú situáciu, ako sa zbaviť ploštíc v byte? Potom si vyberiete z prípravkov proti plošticiam a ďalšiemu lezúcemu hmyzu z našej ponuky. Spreje na ploštice máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín a v prípade potreby Vám radi poradíme, aký postrek proti plošticiam bude presne pre Vás.

#ShowMore#

Na aké parazity prípravky účinkujú?

Prípravky účinkujú ako na ploštice, tak podľa druhu prípravku aj na rôzne parazity ako sú klieštikovci u sliepok, rybenky, žižiavky, mravce, a pod. Niektoré prípravky sú vhodné aj na ničenie hmyzu, ako napr. múch, ovadov, komárov a molí.

Na aké miesta sa prípravky aplikujú?

Prípravky proti plošticiam je možné používať v domácnostiach, na skladoch alebo tiež na farmách, v kurínoch a hospodárskych usadlostiach.

Ako sa prípravky určené na ničenie ploštíc pripravujú?

V našej ponuke nájdete prípravky ihneď pripravené na použitie na likvidáciu ploštíc. Sprej na ploštice stačí pretrepať a môžete ihneď používať. Rovnako tak kremelinu je možné ihneď aplikovať vo forme prášku.

Akou formou sa prípravky proti plošticiam aplikujú?

Prípravky proti plošticiam sa aplikujú v dostatočnom množstve na všetky úkryty a cestičky. Existujú tri spôsoby likvidácie ploštíc:

  • Formou postreku - ak hľadáte čo na ploštice, forma postreku bude najjednoduchším variantom. Postrek na ploštice sa dobre aplikuje na všetky úkryty a cestičky, kde sa ploštice nachádzajú.
  • Formou rozptylu – prášok nasypete v rukaviciach alebo pomocou lopatky rovnomerne na všetky potrebné miesta, vrátane štrbín a medzier.
  • Formou náteru – je posledný spôsob, ako sa zbaviť ploštíc v byte. Namiešaný roztok sa aplikuje pomocou plochého štetca, všade tam, kde sa môžu ploštice vyskytovať.

Aká je účinnosť aplikovaných prípravkov?

Všetky prípravky z našej ponuky majú po použití takmer okamžitý účinok. Ploštice u Vás nebudú mať šancu, pretože prípravky pôsobia dlhodobo, podľa typu prípravku až 6 týždňov.

Upozornenie predajcu!

Pred použitím prípravku si vždy prečítajte príbalový leták a pokryte všetky povrchy, ktoré by nemali byť ošetrené.

Odporúčanie predajcu

Pokiaľ si stále neviete rady, ako sa zbaviť ploštíc v byte po domácku bez využitia deratizácie ploštíc, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať ten najlepší prípravok proti plošticiam pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?