3 položiek celkom
SCHOPF EKTOSOL FOSSIL PUDER KONZENTRAT, 1kg
Na plochy
€27,79 –17 %
€22,99

BIO prípravok k likvidácii klieštikovcov u sliepok, práškový koncentrát, takmer okamžitý účinok, 600m2, 1 kg, Oxid kremičitý amorfný. Ak hľadáte účinný prípravok, ktorý...

Kód: 0199
EKTOSOL FOSSIL SPRAY, 500ml I
Na plochy
€23,99 –25 %
€17,99

BIO prípravok k likvidácii klieštikovcov u sliepok, sprej, ihneď na použitie, takmer okamžitý účinok, 500ml, Oxid kremičitý amorfný. Ak hľadáte kvalitný, ale zároveň...

Kód: 0202
FINAL UNIVERSAL, 750ml
Na plochy
€19,79 –24 %
€14,99

Prípravok k hubenie hmyzu, sprej, ihneď k použitie, takmer okamžitý účinok, pôsobí až 6 týždňov, 750ml, Permethrin. Ak hľadáte univerzálny sprej, ktorý spoľahlivo...

Kód: 0121

Riešite nepríjemnú situáciu, ako sa zbaviť ploštíc v byte? Potom si vyberiete z prípravkov proti plošticiam a ďalšiemu lezúcemu hmyzu z našej ponuky. Spreje na ploštice máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín a v prípade potreby Vám radi poradíme, aký postrek proti plošticiam bude presne pre Vás.

#ShowMore#

Na aké parazity prípravky účinkujú?

Prípravky účinkujú ako na ploštice, tak podľa druhu prípravku aj na rôzne parazity ako sú klieštikovci u sliepok, rybenky, tienky, mravce, apod. Niektoré prípravky sú vhodné aj na ničenie hmyzu, ako napr. múch, ovád, komárov a molí.

Na aké miesta sa prípravky aplikujú?

Prípravky proti plošticiam je možné používať v domácnostiach, na skladoch alebo tiež na farmách, v kurínoch a hospodárskych usadlostiach.

Ako sa prípravky určené na ničenie ploštíc pripravujú?

V našej ponuke nájdete prípravky ihneď pripravené na použitie na likvidáciu ploštíc. Sprej na ploštice stačí pretrepať a môžete ihneď používať. Rovnako tak kremelinu je možné ihneď aplikovať vo forme prášku.

Akou formou sa prípravky proti plošticiam aplikujú?

Prípravky proti plošticiam sa aplikujú v dostatočnom množstve na všetky úkryty a cestičky. Existujú tri spôsoby likvidácie ploštíc:

  • Formou postreku - ak hľadáte čo na ploštice, forma postreku bude najjednoduchším variantom. Postrek na ploštice sa dobre aplikuje na všetky úkryty a cestičky, kde sa ploštice nachádza.
  • Formou rozptylu – prášok nasypete v rukaviciach alebo pomocou lopatky rovnomerne na všetky potrebné miesta, vrátane štrbín a medzier.
  • Formou náteru – je posledný spôsob, ako sa zbaviť ploštíc v byte. Namiešaný roztok sa aplikuje pomocou plochého štetca, všade tam, kde sa môžu ploštice vyskytovať.

Aká je účinnosť aplikovaných prípravkov?

Všetky prípravky z našej ponuky majú po použití takmer okamžitý účinok. Ploštica u Vás nebudú mať šancu, pretože prípravky pôsobia dlhodobo, podľa typu prípravku až 6 týždňov.

Upozornenie predajca!

Pred použitím prípravku si vždy prečítajte príbalový leták a pokryte všetky povrchy, ktoré by nemali byť ošetrené.

Odporúčanie predajca

Pokiaľ si stále neviete rady, ako sa zbaviť ploštíc v byte po domácku bez využitia deratizácie ploštíc, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať ten najlepší prípravok proti plošticiam pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?