Kremenitý prášok v spreji na ničenie klieštikovcov i ploštíc SCHOPF EKTOSOL FOSSIL SD SPRAY, 500ml

Kód: 0841
Na plochy
€16,99
MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
Možnosti doručenia

Prípravok na likvidáciu klieštikovcov, sprej, ihneď na použitie, takmer okamžitý účinok, 500ml, syntetický oxid kremičitý amorfný. Ak hľadáte kvalitný, ale zároveň bezpečný prípravok na likvidáciu klieštikovcov, ploštíc a iného lezúceho hmyzu, je pred Vami skvelá voľba. Tento produkt môžete použiť vo všetkých vnútorných aj vonkajších priestoroch. Aplikáciu tohto prípravku zvládne naozaj každý. Sprej stačí pred použitím pretrepať a aplikovať na všetky napadnuté miesta. Účinná látka zaisťuje dlhodobú ochranu ošetrených miest až 7 týždňov aj po daždi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kremenitý prášok v spreji na ničenie klieštikovcov i ploštíc SCHOPF EKTOSOL FOSSIL SD SPRAY, 500ml

Veľmi účinný prípravok na likvidáciu klieštikovcov u sliepokroztočov v domácnosti aj v perí hydiny - plošticiam domácim, kliešťom, blchám, všiam a ďalšiemu lezúcemu hmyzu - mravce, rybenky, stienky, atď., 500ml roztoku ihneď na použitie = aplikácia formou postreku, s okamžitým účinkom, dlhodobý účinok až 7 týždňov aj po daždi, účinná látka syntetický oxid kremičitý amorfný - nanomateriál.

Cieľový organizmus

Je veľmi účinný prípravok na likvidáciu rôzneho lezúceho hmyzu, najmä klieštikovcov u sliepok (vrátane vyvojového štádia dospelých, nymfy, vajíčka) a ploštíc (vrátane vyvojového štádia dospelých ľudí, nymfy, vajíčka). Pôsobí tiež proti kliešťom, blchám, všetkým a ďalšiemu lezúcemu hmyzu - mravce, rybenky, tienky, atď.

Oblasť použitia

Prípravok sa používa napríklad v kurníkoch, holubníkoch, hospodárskych usadlostiach (na záhrade aj v domácnosti), hydinárňach, ale je možné používať aj v stajniach (konských, s hovädzím dobytkom, s ošípanými), domácnostiach či hoteloch. Vhodný na plochy na všetky miesta výskytu parazitov ako sú podlahy vrátane všetkých medzier, steny i stropy, klietky, bidlá, znášadlá z vonkajšej strany, ale aj napríklad hnojové jamy. Prípravok nie je určený na aplikáciu na zvieratá, krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek. Prípravok odporúčame súčasne kombinovať s prípravkom vhodným na zvieratá.

Príprava

Prípravok je dodávaný v 500 mililitrovom balení vo forme tekutého roztoku, ktorý je pripravený na okamžité použitie

Aplikácia

Pred aplikáciou vyveďte zvieratá zo stajne alebo kurníka, následne zakryte všetky povrchy, ktoré by nemali byť ošetrené. Pred použitím nádobu dôkladne pretrepte. Potom aplikujte prípravok zo vzdialenosti 30cm na napadnuté miesta (na plochy, medzery, hniezda, cestičky, pod bidielka aj na iné miesta, kde sa hmyz zhromažďuje). Pri výskyte ploštíc v obytných priestoroch vytvoríte zábrany nastriekaním rámov postelí, soklov (alebo 20 cm pruhu na spodnej strane stien). Miestnosti pred ošetrením starostlivo vyčistite. Neaplikujte na matrace. Vlhkosť, ktorá sa po aplikácii vyskytne, sa po krátkom čase odparí a zostáva iba jemná prachová vrstva. Po 5 až 8 dňoch sa odporúča celý proces opakovať. 

Účinnosť

Prípravok na ničenie roztočov a lezúceho hmyzu  po aplikácii okamžitý účinok. Prípravok pôsobí kontaktne a narúša ochrannú povrchovú vrstvu tela hmyzu, ktorý následne hynie v dôsledku dehydratácie. Prípravok spoľahlivo pôsobí aj pri vysokej vlhkosti vzduchu. Napríklad pri vonkajšom použití po dažďových zrážkach sa prípravok rozpustí, avšak po jeho ďalšom uschnutí sa opätovne vytvoria malé kryštáliky prípravku. Prípravok tak opäť účinkuje rovnakým spôsobom, tj. nestráca po daždi účinok. V prípade potreby je možné pripravený roztok odstrániť vodou s umývacím prostriedkom.

Odporúčanie predajcu

POZOR! Prípravok nie je určený na aplikáciu na zvieratá, krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek! Prípravok odporúčame súčasne kombinovať s prípravkom vhodným na zvieratá. Ako preventívne opatrenie odporúčame po dôkladnom vyčistení, dezinfekcii a vysušení stajne naniesť vrstvu kremeliny. Vhodné doplňujúce prípravky nájdete nižšie:

Návod na obsluhu na stiahnutie:
PDF s logom A1SCHOPF EKTOSOL FOSSIL SD SPRAY, 500ml - etiketa

Dodatočné parametre

Kategória: Hubenie roztočov-klieštikovcov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.7 kg
1. Paraziti u zvierat: Klieštikovci - slepačie munky
4. Lezúci hmyz: Ploštice
1. Druh parazitov: Klieštikovci - slepačie munky, Mravce, rybenky, ploštice
2. K aplikácii:: Na plochy
3. BIO prípravok: Nie
Potrebujete poradiť alebo objednať?