Strojčeky na strihanie oviec

Najpredávanejšie

stroj 1
ZADARMOZADARMO
 
€239,99
stroj 1
ZADARMOZADARMO
Strihací strojček na ovce KERBL FARMCLIPPER4 18190
OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA
Kód: 0962
 
€229,99
2 položiek celkom
stroj 1
ZADARMOZADARMO
€239,99

Profesionálny strihací strojček, pre ovce, nože 13/4 zubov, rýchlosť 2400 dvojitých zdvihov/min, motor 350W, kábel 5,5 m. Objavte špičkový profesionálny stroj na strihanie...

Kód: 0963
stroj 1
ZADARMOZADARMO
€229,99

Strihací strojček, pre ovce, ľahký a dobre ovládateľný, nože 13/4 zubov, rýchlosť 2600 kmitov/min, motor 200 W, kábel 5 m. Doprajte svojim ovciam prvotriednu starostlivosť...

Kód: 0962

Strojčeky na strihanie oviec sú nevyhnutným nástrojom v modernom chove, umožňujúci efektívnu úpravu srsti a hygienu zvierat. Strihací strojček na ovce je konštruovaný tak, aby zvládol náročné podmienky chovu oviec s vysokým výkonom. Súčasné modely často využívajú pokročilé technológie, ktoré znižujú stres u oviec počas strihania a zaisťujú precízny a kvalitný strih. Vďaka širokej ponuke príslušenstva a náhradných dielov sú tieto strojčeky dlhodobo spoľahlivé a ľahko udržiavateľné. Starostlivosť o ovce s pomocou kvalitných strojčekov na strihanie vedie k zlepšeniu ich celkovej kondície a zvýšeniu produkcie. Pokiaľ potrebujete poradiť s výberom strojčeka na strihanie oviec, radi Vám pomôžeme.

#ShowMore#

Prečo sa pravidelne starať o srsť oviec

Pravidelná starostlivosť o srsť oviec je zásadná pre ich zdravie a pohodu. Strihanie oviec a česanie oviec pomáha predchádzať prehriatiu a znižuje riziko kožných ochorení. Odstraňovanie odumretej srsti a nečistôt zaisťuje lepší rast novej vlny a zlepšuje celkovú hygienu. Navyše pravidelná starostlivosť umožňuje včasné odhalenie parazitov či zranení, čo zaisťuje rýchlu a účinnú liečbu.

Ako vybrať správny strojček na ovce

Výber správneho strojčeka pre ovce závisí od viacerých faktorov. Dôležitý je výkon strojčeka, aby zvládol hustú srsť. Keramické nože ponúkajú dlhú ostrosť a odolnosť, zatiaľ čo nerezové nože sa ľahko udržujú. Bezdrôtové strojčeky na strihanie oviec poskytujú väčšiu flexibilitu pri práci. Skontrolujte dostupnosť náhradných dielov a príslušenstva pre dlhú životnosť strojčeka na strihanie oviec.

Odporúčanie predajcu

Ak stále váhate, prečítajte si na internete recenzie k strihacím strojčekom na ovce a budete prekvapení, ako sú ostatní zákazníci s týmito pomôckami pre ovce spokojní. Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať tie najlepšie strihacie strojčeky pre ovce pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?