Napájačky pre kone

Najpredávanejšie

3 položiek celkom
miskova napajecka pro skot a kone kerbl 221500 1,45l litinova 01
€25,99 –7 %
€23,99

Misková napájačka pre dobytok a kone, s tlačným jazykom, liatinová práškovo lakovaná, s objemom 1,45 l, rozmery 20,5x25,5x17 cm. Doprajte svojim zvieratám pohodlný...

Kód: 0825
napajecka micova nezamrzna pro skot a kone kerbl uno 40l jednomistna 01
ZADARMOZADARMO €539,99 –1 %
€529,99

Loptová napájačka pre 10-15 ks dobytka alebo koní, jednomiestna, nezámrzná s dvojitou izoláciou, objem 40l, rozmery 60x70x52,5 cm. Túto napájačku Vám môžeme len...

Kód: 0820
napajecka micova nezamrzna pro skot a kone kerbl uno 100l dvoumistna 01
ZADARMOZADARMO €739,99 –1 %
€729,99

Loptová napájačka pre 20-30 ks dobytka, koní, dvojmiestna, nezámrzná s dvojitou izoláciou, objem 100l, rozmery 108,5x70x52,5 cm. Túto napájačku Vám môžeme len...

Kód: 0819

V našej ponuke nájdete napájačky pre kone, ktoré patria do základnej výbavy každej stajne alebo koniarne. U nás si vyberiete napájačky podľa umiestnenia aj podľa tvaru alebo účelu. Ponúkame loptové napájačky pre kone, miskové napájačky pre kone, hladinové napájačky s plavákom aj korytá pre kone, alebo tiež napájadlá pre kone vo výbehu alebo na pastvine. 

#ShowMore# 

 Napájačky pre kone a delenie podľa umiestnenia

Napájačky pre kone je možné rozdeliť podľa umiestnenia na stajňové a pastvinové napájačky.

  • Stajňové napájačky pre kone - sú menšie, s jednoduchou miskou a stláčacím jazykom alebo hladinovým plavákom. V stajniach pre kone môžete tiež nájsť korytové žľaby, ktoré sa jednoducho čistia. 
  • Pastovné napájačky pre kone - predstavujú dva varianty napájačiek, otvorené korytové napájadlá pre kone, alebo loptové napájačky pre kone, ktoré bránia zamŕzaniu hladiny pri mrazoch. 

Napájačky pre kone a delenie podľa typu

Napájačky pre kone majú rôzne tvary a prevedenia, podľa ktorých môžete voliť nielen systém napájania, ale aj pre koľko koní sú určené. 

  • Miskové napájačky - sú určené najčastejšie pre stajne. Fungujú na princípe stláčacieho jazyka, ktorý po zatlačení pyskom napustí vodu do misky. Je úsporná a ľahko sa čistí. 
  • Hladinové napájačky s plavákom - udržujú stálu vodnú hladinu v napájačke. Po napití koňa sa voda automaticky sama doplní vďaka plavákovému ventilu. 
  • Korytové napájačky pre kone - slúžia pre viac koní. Majú tiež plavákový ventil a ľahko ich vyčistíte vďaka otočnému mechanizmu. 
  • Pastvinné napájadlá pre kone - slúžia pre viac koní, sú otvorené a je možné ich napojiť na prívod vody. Napájadlá väčšinou disponujú plavákovým ventilom, ktorý dopúšťa do nádrže vodu. 
  • Loptové napájačky pre kone - sa skvele hodia do výbehov pre kone, ktoré sú celoročne vonku. Loptové napájačky pre kone sú špeciálne navrhnuté pre chladné zimné obdobie, pretože zabraňujú zamŕzaniu vody. Väčšina vonkajších napájačiek pre kone je zároveň vyhrievaná a tak vďaka loptovému ventilu skvele udržujú teplo. 

Odporúčanie predajcu

Pokiaľ si neviete rady s výberom vhodného produktu priamo po Vás, neváhajte a kontaktujte nás, radi Vám poradíme s výberom. 

Potrebujete poradiť alebo objednať?