3 položiek celkom
YL FW 50E 1
ZADARMOZADARMO
€569,99

Kotol na sparovanie hydiny - na sliepky, husi, kačice, morky a prepelice, objem 95 l, priemer 50 cm, automatický termostat, príkon 4500 W. Ak hľadáte užitočného pomocníka ku...

Kód: 0338
YL FW 40E 1
ZADARMOZADARMO
€489,99

Kotol na sparovanie hydiny - na sliepky, husi, kačice a prepelice, objem 49 l, priemer bubna 40 cm, automatický termostat, príkon 4500 W. Jedná sa perfektnú pomôcku na...

Kód: 0337
YL FW 30E 1
ZADARMOZADARMO
€489,99

Kotol na sparovanie hydiny - na sliepky, kačice a prepelice, objem 33 l, priemer bubna 30 cm, automatický termostat, príkon 3000 W. Tento unikátny kotol pre sparovanie...

Kód: 0336

Chcete si uľahčiť a zefektívniť prácu pri šklbaní kačíc, husí, sliepok, moriek či prepelíc? Ponúkame elektrické sparovacie kotle na hydinu, ktoré sú výborným pomocníkom, či už šklbete ručne alebo máte šklbačku hydiny. Bez sparenia sa hydina totiž šklbať väčšinou nedá a práve sparovací kotol krásne udrží stabilnú teplotu, ktorá je pri sparovaní veľmi dôležitá. Kotly na sparovanie hydiny máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín a v prípade potreby Vám radi poradíme, ako vybrať sparovací kotol presne pre Vás.

#ShowMore#

Pre ktoré druhy hydiny je sparovací kotol vhodný?

Kotol na sparovanie hydiny je vhodný pre všetky druhy vodnej aj hrabavej hydiny. Sparovacie kotle sa však líšia svojou veľkosťou, a pre väčšiu hydinu je vhodnejšie kotol s väčším priemerom, aby sa do neho hydina pohodlne zmestila a mohla byť správne sparená.

V našej ponuke nájdete 3 typy veľkostí:

  • Kotol na sparovanie hydiny CIMUKA YL-FW30-E s priemerom bubna 30 cm je vhodný na sparenie menších druhov hydiny ako sú sliepky, kačice a prepelice.
  • Do kotla na sparovanie hydiny CIMUKA YL-FW40-E s priemerom bubna 40 cm môžete umiestniť taktiež sliepky, kačice, prepelice, ale aj husi.
  • Kotol na sparovanie hydiny CIMUKA YL-FW50-E s priemerom bubna 50 cm pojme sliepky, kačice, husi, prepelice, ale i veľké morky.

Akým spôsobom kotol na sparovanie hydiny pracuje?

Sparovací kotol je skvelým pomocníkom pri šklbanie hydiny a je veľmi jednoduchý na obsluhu. Na termostate stačí nastaviť požadovanú teplotu, na ktorú si kotol vodu v kotli ohreje a potom ju neustále udržiava. Skvelé na týchto kotloch je, že pri sparovania nikdy nepresiahnete odporúčanú teplotu a teda pri následnom šklbanie nedôjde k poškodzovaniu a roztrhnutiu kože.

Ako na údržbu sparovacieho kotla?

Kotol na sparenie hydiny je vyrobený z veľmi kvalitnej nerezovej ocele, ktorá sa veľmi ľahko čistí a udržiava. Po dokončení sparovania stačí vodu vyliať alebo vypustiť cez výpustný ventil a potom ho vždy dôkladne umyť a vydezinfikovať, aby v ňom nedochádzalo k množeniu baktérií.

Odporúčania predajcu

Ak si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať kotol na sparovanie hydiny pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?