Hubenie ôs

Najpredávanejšie

0381 Pěna proti vosám SCHOPF SILENCE WESPENSCHAUM, 300ml
Pena proti osám SCHOPF SILENCE WESPENSCHAUM, 300ml
OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA
Kód: 0381
 
€15,99
1 položiek celkom
0381 Pěna proti vosám SCHOPF SILENCE WESPENSCHAUM, 300ml
Na plochy
€15,99

Prípravok na likvidáciu osích hniezd, bezpečné a jednoduché použitie, takmer okamžitý účinok, šetrný k životnému prostrediu, pena, 300 ml. Pokiaľ hľadáte spôsob, ako zlikvidovať...

Kód: 0381

Neviete si rady, ako sa zbaviť ôs alebo osieho hniezda? Potom práve pre Vás máme účinné prípravky na ničenie ôs. Spreje na osy aj penu proti osám máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín a v prípade potreby Vám radi poradíme, aký postrek na osy bude presne pre Vás.

#ShowMore#

Na aké miesta sa prípravky aplikujú?

Sprej na osy sa aplikuje priamo do ovzdušia alebo na miesta, kde sa hmyz vyskytuje často, ako sú napríklad okná a parapety. Ak však hľadáte riešenie, ako sa zbaviť osieho hniezda v blízkosti domu alebo pod strechou, potom odporúčame vybrať penu proti osám, ktorá sa použije priamo do osieho hniezda. Pena na osy je veľmi účinným, ale pritom bezpečným spôsobom, ako odstrániť osie hniezdo..

Aká je účinnosť aplikovaných prípravkov?

Všetky prípravky z našej ponuky majú po použití okamžitý okamžitý účinok, ktorý dlhodobo pretrváva. Ide teda o perfektnú možnosť, ako zlikvidovať osie hniezdo alebo ako na osy v domácnosti.

Upozornenie predajcu!

Pred použitím prípravku si vždy prečítajte návod na použitie, pokryte všetky povrchy, ktoré by nemali byť chránené a predovšetkým chráňte seba!

Odporúčanie predajcu

Pokiaľ si stále neviete rady, ako sa zbaviť ôs v domácnosti alebo ako zlikvidovať hniezdo pod strechou, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať ten najlepší sprej alebo penu na osy pre Vaše potreby.

 

Potrebujete poradiť alebo objednať?