Pachové odpudzovače na vtáky

Najpredávanejšie

Pachový odpudzovač holubov a iných vtákov NOANIMAL PESTOX SPRAY P500B, 500ml p1
€15,99 –37 %
Pôvodne: €15,99  (–37 %)
€9,99
1 položiek celkom
Pachový odpudzovač holubov a iných vtákov NOANIMAL PESTOX SPRAY P500B, 500ml p1
€15,99 –37 %
€9,99

Pachový odpudzovač holubov a iných vtákov, vo forme rozprašovača k ochrane ošetrených miest, ľahká aplikácie, okamžitý účinok, 500ml. Pokiaľ Vás trápi dosadanie holubov a iných...

Kód: 0273

Neviete si rady, čo by Vám pomohlo proti holubom na balkóne či parapete? Riešenie je jednoduché. Použite obľúbený pachový odpudzovač holubov, ktorý funguje proti dosadaniu holubov či iných vtákov na nevyžiadané miesta. Pachové odpudzovače máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín a v prípade potreby Vám radi poradíme, ako vybrať odpudzovač vtáctva presne pre Vás.

#ShowMore#

K čomu je odpudzovač vtákov vhodný?

Pachový odpudzovač holubov a iných vtákov sa používa na odpudenie vtáctva z balkónov, parapetov, terás a ďalších miest, kde sa vtáky zhromažďujú, zanechávajú trus či vytvárajú iné škody.

Na akom princípe pachový odpudzovač holubov a iných vtákov funguje?

Pachový odpudzovač vtáctva vydáva veľmi nepríjemnú vôňu a vtáky sa tak ošetrenému priestoru vyhýbajú. Nemusíte čakať, či zafunguje nejaký plašič holubov, pretože tento odskúšaný odpudzovač vtákov má po aplikácii okamžitý účinok. Ak si však chcete jeho účinky zachovať je potreba aplikáciu pravidelne opakovať. Sprej proti holubom obsahuje éterické oleje, ktoré sú pre človeka i životné prostredie úplne neškodné.

Odporúčania predajcu

Ak si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať ten najlepší odpudzovač holubov a iných vtákov pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?