Mačkače na obilie

Najpredávanejšie

mackace obili obilia psenice jecmene kategorie kategoria 01
ZADARMOZADARMO €749,99 –6 %
Mačkač obilia CLEO MB04 - 0,75kW
OČAKÁVAME TOVAR 25.10.2024
Kód: 0860
Pôvodne: €749,99  (–6 %)
€699,99
1 položiek celkom
mackace obili obilia psenice jecmene kategorie kategoria 01
ZADARMOZADARMO €749,99 –6 %
Mačkač obilia CLEO MB04 - 0,75kW
OČAKÁVAME TOVAR 25.10.2024
€699,99

Mačkač na jačmeň, kukuricu, ovos a ďalšie obilniny, výkon 0,75 kW, 1500 ot./min., 60kg obilia za hodinu, rozmery 260x450x700 mm. Ak potrebujete spracovať obilie...

Kód: 0860

Chovatelia domácich zvierat určite ocenia výhody mačkača na obilie. V našej ponuke máme mačkače, ktoré vám budú skvelými pomocníkmi pri spracovaní obilia. Počas okamihu môžete premeniť pšenicu, jačmeň alebo raž na mačkanú formu, ktorá uľahčí kŕmenie vašich zvierat. Naši mačkačmi zvládnu akékoľvek obilie. Ozimá raž, červená pšenica, pšenica kŕmna či tvrdá pšenica, kukurica, ovos a ďalšie obilniny sa dajú mačkať, tak Vám vznikne mačkaná pšenica, mačkaný jačmeň, mačkaná kukurica, ovsené vločky aj mačkaná raž. Vďaka mačkaču obilia môžete rýchlo spracovať jačmeň pre kone. Ponúkame ručné aj motorové mačkače na obilie, aby sme pokryli vaše potreby, či už ide o menšie alebo väčšie množstvo obilia. S našimi mačkačmi získate lepšie možnosti kŕmenia vašich zvierat.

#Zobraziť viac# 

Na čo slúžia mačkače obilia? 

Mačkače na obilie môžu byť rôznych typov a veľkostí v závislosti od konkrétneho účelu a množstva spracovávaného obilia. Sú bežne používané v poľnohospodárstve a potravinárskom priemysle ako súčasť procesu spracovania obilia. Týmto zariadením sa obilie roztlačuje alebo drví, čím sa uľahčuje jeho skrmovanie zvieratám alebo ďalšie spracovanie pre ľudskú spotrebu.

Mačkače na obilie a ich delenie

  • ručný mačkač obilia - ručné mačkače obilia fungujú na princípe kľučky a otočných valcov, ktoré obilie roztlačia. Môžu byť vhodné pre malochovateľov, ktorí nepotrebujú spracovať veľký objem obilia. 
  • motorový mačkač obilia - pre veľké objemy obilnín je vhodné voliť motorové mačkače obilia. Mačkač obilnín tak zvládne veľký objem počas chvíľky a vy nemusíte vynaložiť takmer žiadnu silu, len mačkač dopĺňať. 

Odporúčanie predajcu 

Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať ten najlepší mačkač na obilie pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?