Šrotovníky na obilie KERBL

Najpredávanejšie

2 položiek celkom
elektricky srotovnik na obili kerbl 580w 16
ZADARMOZADARMO
€299,99

Šrotovník na obilie a iné plodiny, 80-250kg/h podľa hrubosti sita, 18l zásobníkový barel, výkon 0,58kW. Tento menší stabilný šrotovník na troch nohách...

Kód: 0926
elektricky srotovnik na obili kerbl 750w 13
ZADARMOZADARMO
€339,99

Šrotovník na obilie a iné plodiny, 130-260kg/h podľa hrubosti sita, 18l zásobníkový barel, výkon 0,75kW. Tento stabilný šrotovník na troch nohách je veľmi...

Kód: 0927

Elektrické šrotovníky na obilie KERBL sú určené na šrotovanie obilia ako je kukurica, jačmeň, pšenica, alebo ovos, a výsledným produktom je múka alebo drvina. Tieto produkty môžete využiť na pečenie, varenie alebo výrobu krmív pre zvieratá. Šrotovníky na obilie KERBL ponúkajú rôzne hrubosti mletia a nájdete ich v rôznych veľkostiach as rôznym výkonom. Ku šrotovníkom sú dodávané aj barely na obilie na uchovanie a prepravu obilia. Môžu byť vyrobené z rôznych materiálov a sú navrhnuté tak, aby chránili obilie pred vlhkosťou a škodcami. 

#ShowMore#

Delenie šrotovníkov KERBL

Šrotovníky na obilie KERBL delíme:

1) Elektrické mlynčeky KERBL podľa výkonu

  • 0,58 kW: Výkon šrotovníka sa odvíja od zvolenej hrubosti daného sita a čím väčšia hrubosť, tým vyššia rýchlosť šrotovania.
  • 0,75 kW: Výkon šrotovníka sa odvíja od zvolenej hrubosti daného sita a čím väčšia hrubosť, tým vyššia rýchlosť šrotovania.

 2) Podľa kapacity barelu: 

  • Kapacita barelu sa líši šrotovníkom od šrotovníka, väčšina nami ponúkaných šrotovníkov KERBL má kapacitu barelu 18 litrov. Navyše je tento barel prachotesný a pri jeho vybratí spod násypky sa sám uzavrie. 

Ako fungujú šrotovníky na obilie KERBL a na čo sú určené

Elektrický šrotovník na obilie funguje pomocou elektrického pohonu, ktorý poháňa rotujúci mlecí mechanizmus. Zrná obilia sú po vsypaní do šrotovníka postupne spracovávané rotujúcimi mlecími kotúčmi alebo valcami, ktoré surovinu rozdrvujú na veľkosť, ktorá prepadne cez oká sita. Šroťák na obilie alebo šrotovník na slad je vhodný na šrotovanie kukurice, pšenice, ovsa, raže, jačmeňa, ryže, prosa, fazule, hrachu a iných plodín. Mlynčeky na obilie je možné využívať nielen na šrotovanie obilia, ale aj na šrotovanie sladu na výrobu piva či na spracovanie bylín a plodov na prípravu čajov. Neodporúčame šrotovať olejniny, ich konzistencia by upchala sitá. 

Skladovanie a uskladnenie plodín

Zásobníkový barel na šrot z pevného plastu, s kapacitou 18 litrov je vhodný na uskladnenie zošrotovaných surovín. Počas šrotovania surovina prepadáva do tohto zásobníkového barelu, prachotesné prevedenie zabraňuje rozptylu prachu do okolia šrotovníka. Hneď po vybratí barelu spod násypky sa sám automaticky uzavrie a zaistí, že suroviny zostanú v bezpečí a budú chránené pred vonkajšími vplyvmi a škodcami. Barel umožní efektívne uchovanie všetkých surovín po dobu, keď budete potrebovať. 

Odporúčanie predajcu

Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať ten najlepší šrotovník na obilie KERBL podľa Vašej potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?