Šrotovníky na obilie AMA

Najpredávanejšie

3 položiek celkom
SROTOVNIK AMA 79700
ZADARMOZADARMO
€266,99

Dvojrýchlostný šrotovník na obilie , strukoviny a iné plodiny,  30-250kg/hod  podľa hrubosti sita,  50l zásobníkový barel, výkon 1,6kW. Pokiaľ si chcete pripraviť...

Kód: 0861
mlynke na mouku AMA 79710
ZADARMOZADARMO
€289,99

Mlynček na obilie a iné plodiny, potravinárske účely, výkon 30-210 kg/hod podľa hrubosti sita, 50l zásobníkový barel, výkon 1,2kW. Ak hľadáte šrotovník na výrobu...

Kód: 0862
srotovnik ama 13400
ZADARMOZADARMO
€239,99

Kladivkový šrotovník na obilie, strukoviny a iné plodiny, výkon 30-210kg/hod podľa hrubosti sita, 50l zásobníkový barel, výkon 1,6kW. Pokiaľ si chcete pripraviť...

Kód: 0863

V našej ponuke nájdete vysoko kvalitné šrotovníky na obilie značky AMA, tiež známe ako šrotovník, šroťák na obilie alebo šrotovač obilia. Elektrické mlynčeky AMA na obilie sú k dispozícii v rôznych veľkostiach as rôznymi výkonmi. Tieto elektrické šrotovníky sú vhodné na šrotovanie zŕn kukurice, pšenice, ovsa, jačmeňa, ryže a ďalších plodín na prípravu domácej kŕmnej zmesi. Nie sú určené na spracovanie olejnín, pretože by mohlo dôjsť k upchatiu sít. Elektrický mlynček AMA je vybavený zásobníkovým barelom s kapacitou 50 litrov. Šrotovníky na obilie AMA majú špeciálny motor s núteným chladením a tepelnou ochranou proti prehriatiu, ktorý môže byť jednorýchlostný alebo dvojrýchlostný. 

#ShowMore#

Delenie šrotovníkov

Šrotovníky na obilie delíme:

1) Elektrické mlynčeky podľa výkonu motora a priemeru sita:

  • 1,20 kW:  Súčasťou balenia sú štyri sitá s priemermi 1,5 mm, 3 mm, 5 mm a 7 mm. 
  • 1,20 kW: Súčasťou balenia sú tri sitá s priemermi 0,8 mm, 1,5 mm, 3 mm.
  • 1,60 kW:  Súčasťou balenia sú štyri sitá s priemermi 1,5 mm, 3 mm, 5 mm a 7 mm.

2) Elektrické mlynčeky podľa rýchlosti motora:

  • jednorýchlostné, max. otáčky 16000 ot./min.
  • dvojrýchlostná - 1.rýchlosť - 8000 ot/min. alebo 2. rýchlosť - 16000 ot/min.

3) Elektrické mlynčeky podľa hodinového výkonu: 

  • 30-210kg/hod podľa použitého sita a druhu zrna
  • 30-210kg/hod podľa použitého sita a druhu zrna
  • 30-250kg/hod podľa použitého sita a druhu zrna

Ako fungujú šrotovníky na obilie a na čo sú určené

Elektrický šrotovník na obilie využíva elektrický pohon, ktorý poháňa rotujúci mlecí mechanizmus. Zrná obilia sú umiestnené do šrotovníka a postupne spracovávané rotujúcimi kotúčmi alebo valcami s rôznou hrubosťou povrchu, čo určuje finálnu textúru mletého obilia.

Šroťák na mletie obilia, zŕn z kukurice, pšenice, ovsa, jačmeňa, ryže a iných plodín na prípravu domácej kŕmnej zmesi. Tieto mlynčeky na obilie sú vhodné na potravinárske účely a na výrobu múky.

Skladovanie a uskladnenie plodín

Zásobníkový barel na šrot s kapacitou 50 litrov a poistným zámkom, na uskladnenie zošrotovaných surovín. Počas šrotovania surovina prepadáva do tohto zásobníkového barelu, následne môžete barel vekom jednoducho uzavrieť a použiť poistný zámok. Ten zaistí, že suroviny zostanú v bezpečí a budú chránené pred vonkajšími vplyvmi a škodcami. Barel umožní efektívne uchovanie všetkých surovín po dobu, keď budete potrebovať. Barely sú univerzálne a je možné ho prikúpiť k modelom šrotovníkov. 

Odporúčanie predajcu

Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať ten najlepší šrotovník podľa Vašej potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?