Pastičky na myši

Najpredávanejšie

past na myši
€6,99 –14 %
Pôvodne: €6,99  (–14 %)
€5,99
odchytová past
€11,99 –16 %
Pôvodne: €11,99  (–16 %)
€9,99
MAUSENFALLEN SET
€10,19 –21 %
Pôvodne: €10,19  (–21 %)
€7,99
3 položiek celkom
past na myši
€6,99 –14 %
€5,99

Pozinkovaná odchytová pasca s dreveným dnom na myši a hraboša, rozmery 5,5x12x5,5 cm, 1 vstup do pasce, zatvárací systém most. Táto menšia varianta odchytovej pasce na myši a...

Kód: 0513
odchytová past
€11,99 –16 %
€9,99

Pozinkovaná odchytová pasca s dreveným dnom na myši a hraboša, rozmery 9,5x27,5x10 cm, 1 vstup do pasce, zatvárací systém most. Táto menšia varianta odchytovej pasce na myši a...

Kód: 0514
MAUSENFALLEN SET
€10,19 –21 %
€7,99

Plastová pasca na myši, set 2ks, výkonná pasca s ľahkou obsluhou a údržbou, odolná proti poveternostným podmienkam. Pokiaľ hľadáte spôsob, ako sa zbaviť myší, potom bude táto...

Kód: 0383

Hľadáte spôsoby ako sa zbaviť myší v dome alebo na povale? Ako na myši, ktoré sa Vám nasťahovali do domu, do pivnice, na povalu, alebo do kôlne? Pastičky na myši sú spoľahlivým a rýchlym riešením, ako odchytiť myši. Pastičky na myši máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín av prípade potreby Vám radi poradíme, ako vybrať pascu na myši presne pre Vás.

#ShowMore#

Kde je možné pastičky na myši využiť?

Pastičky na myši sú najvyužívanejším spôsobom, ako sa zbaviť myší na záhrade, v strope, v dome, v pivnici, na povale, na sklade alebo napríklad v špajze. Pastička na myši je tak dôležitou súčasťou domu alebo chalupy, keď treba odchytiť myš. Drôtené pozinkované pasce na myši či plastové pastičky na myši môžete umiestniť aj do vlhšieho prostredia, akým je napríklad pivnica, na rozdiel od drevenej pasce na myši, ktorá sa hodí skôr do suchého prostredia.

Aké druhy pasce na myši ponúkame?

Už nemusíte premýšľať, ako vyrobiť pascu na myši. V našej ponuke máme pastičky na myši rôznych druhov. Podľa Vašich preferencií si môžete vybrať, či je pre Vás viac vhodná klasická pastička na myši alebo živolovná pasca na myši, s ktorou neublížite odchytávanému zvieraťu, ani iným zvieratám.

  • Živolovná pasca na myši - jedná sa o drôtený sklopec na myši s pevnou konštrukciou. Ako chytiť myš do pasce? Živolovná pasca na myši má na jednej strane bodec na umiestnenie nástrahy a na druhej strane pružinový uzatvárací systém. Akonáhle myš začne okusovať nástrahu zavesenú na bodci, aktivuje sa spúšťací mechanizmus, ktorý myš v pastičke uzavrie.
  • Pastička na myši - v ponuke máme aj klasické pružinové pastičky na myši, do ktorých sa umiestni návnada a natiahnu sa.

Odporúčanie predajcu

Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať tú najlepšiu pascu na myši pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?