Mlynčeky na múku

Najpredávanejšie

1 položiek celkom
MLYNEK ETA
+ Darček zdarma
ZADARMOZADARMO €399,99 –10 %
€359,99

Mlynček na obilniny, strukoviny a iné plodiny, hodinový výkon 4 - 40kg/hod podľa hrubosti sita, 20l zásobníkový barel, výkon 1,5 kW. Tento praktický mlynček je ľahko prenosný a...

Kód: 0539

Zháňate mlynček na múku? V tejto kategórii nájdete elektrický mlynček na múku pre ľudskú potrebu, ktorý rýchlo a efektívne rozomelie pšenicu, ovos, ryžu, kukuricu, hrach a mnohé ďalšie obilniny a strukoviny na múku s jemnosťou, akú si sami zvolíte. Elektrické mlynčeky na múku máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín a v prípade potreby Vám radi poradíme, ako vybrať mlynček na múku presne pre Vás.

 

#ShowMore#

 

Výhody elektrického mlynčeka na múku

  • Rýchlosť a efektivita - Mletie múky nebolo nikdy jednoduchšie. Elektrický mlynček na múku nevyžaduje vašu silu ako napríklad ručný mlynček na obilie a mletie zaberie zlomok času.
  • Čistota - Elektrický mlynček na obilie pri svojej funkcii nevytvára okolité nečistoty, ani neporiadok a to vďaka jeho dômyselnému prevedeniu a zásobníku. Pohodlne ho využijete v kuchyni, či tam kde práve potrebujete.
  • Všestrannosť - Elektrický mlynček na múku využijete ako mlynček na obilie, mlynček na strukoviny a jemnosť či hrubosť múky si zvolíte sami, podľa zvoleného sita. Mlynček na obilie rozomelie suroviny od hrubej až po extra jemnú múku.
  • Bezpečnosť - Elektrický mlynček na múku disponuje niekoľkými bezpečnostnými prvkami pre maximálnu bezpečnosť práce s prístrojom.

Odporúčanie predajcu

Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať ten najlepší mlynček na múku pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?