Kanibalizmus hydiny a ošípaných

Najpredávanejšie

No fight 400ml
€9,99 –20 %
Pôvodne: €9,99  (–20 %)
€7,99
1 položiek celkom
No fight 400ml
€9,99 –20 %
€7,99

Prípravok proti agresivite ošípaných a hydiny, sprej, ihneď na použitie, aplikácia do vzduchu alebo na stenu 2x denne, 400 ml. Ak hľadáte prípravok, ktorý pôsobí proti...

Kód: 0449

Neviete si rady, ako zamedziť ozobávaniu a napádaniu hydiny alebo ošípaných medzi sebou? Potom práve pre Vás máme účinné prípravky proti kanibalizmu. Spreje proti agresivite ošípaných a hydiny máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín a v prípade potreby Vám radi poradíme, aký prípravok bude presne pre Vás.

#ShowMore#

Ako sa prípravky aplikujú?

Sprej proti agresivite sliepok a ošípaných sa aplikuje na steny alebo do vzduchu, ideálne 2x denne, kým sa situácia v kuríne alebo v koterci neupokojí.

Aká je účinnosť aplikovaných prípravkov?

Sprej proti kanibalizmu sliepok a ošípaných vytvára upokojujúcu vôňu, ktorá prekrýva individuálne pachy zvierat, a tým znižuje ich motiváciu k vzájomnému napádaniu. Zároveň zlepší klímu a uvoľní napätie v chovateľských priestoroch ako sú kuríny alebo koterce.

Upozornenie predajcu!

Pred použitím prípravku si vždy prečítajte návod na použitie, neaplikujte priamo na zvieratá a zakryte všetky povrchy, ktoré by nemali byť ošetrené.

Odporúčanie predajcu

Pokiaľ si stále neviete rady, ako zamedziť kanibalizmu sliepok alebo ošípaných, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať ten najlepší prípravok pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?