Elektrické ohradníky pre kone

Najpredávanejšie

3 položiek celkom
Solarni zdroj pro ohradnik 1
ZADARMOZADARMO
€341,99

Solárny zdroj na 230/12 V s výkonom 1 J, s 10W solárnym panelom a 12V batériou s kapacitou 12 Ah. Pre kone, dobytok, prasiata, kozy a hydinu. Zabezpečte svoje stádo moderne a...

Kód: 0974
Zdroj pro ohradfnik 1
€132,99

Zdroj na 230 V / 12 V s výkonom 1 J, pripojenie aj pre 12 V batériu. Pre kone, dobytok, prasiata, ovce, kozy, hydinu, psy a mačky. Objavte maximálnu ochranu a spoľahlivosť...

Kód: 0972
Zdroj pro ohradnik 1
€180,99

Zdroj na 230 V / 12 V s výkonom 2,4 J, pripojenie pre 12 V batériu. Pre kone, dobytok, ovce, kozy a prasiata. S prepínačom I-O. Objavte maximálnu ochranu a spoľahlivosť s naším...

Kód: 0973

Elektrické ohradníky pre kone ponúkajú niekoľko možností použitia. Môžete vytvoriť jeden veľký elektrický ohradník pre kone, alebo vytvorte menšie elektrické ohradníky pre kone, ktoré chcete od seba oddeliť. Kone potrebujú veľký výbeh s dostatkom pastvy, preto je vhodné voliť väčšie elektrické ohradníky pre kone. 

#ShowMore# 

Delenie elektrických ohradníkov podľa využitia u zvierat 

Elektrické ohradníky môžete používať u koní celoročne, ako u žrebcov, tak aj u kobýl s žriebätkami.

  1. Elektrické ohradníky pre viac koní - elektrické ohradníky pre kone sa hodia pre väčší počet koní, pre stádo, ktoré môže byť tvorené kobylami a žrebcami, alebo len kobylami alebo žrebcami s valachmi. 
  2. Elektrické ohradníky pre kobyly s žriebätami - pokiaľ sú v stáde kobyly s žriebätkami, je vhodné kobyly s žriebätkami oddeliť od stáda do pokojnejšieho ohradníka. U týchto ohradníkov s žriebätkami je možné vyberať aj nižší výkon zdroja napájania. 

Z čoho sa skladá elektrický ohradník? 

  • Zdroj elektrického prúdu - kone sú citlivé na elektrický prúd a preto je dobré zvoliť vhodný výkon zdroja. 
  • Vodivá sieť, vodivá páska, alebo vodivý plot - u koní môžete nájsť najčastejšie ohradník tvorený z vodiacej pásky. 
  • Bránka alebo zatváranie ohradníka - pre ľahké vedenie koňa z ohrady a do ohrady sa odporúča zatváranie ohradníka pomocou hákov. 

Odporúčanie predajcu

Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať ten najlepší elektrický ohradník pre kone pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?