Vrátenia tovaru

Pokiaľ Vám nebude vyhovovať Vami zakúpený tovar, samozrejmosťou nášho internetového obchodu je služba možnosti vrátenia tovaru do 14 dní od prevzatia tovaru, ktorý bol dodaný dopravcom a zaplatený zákazníkom v súlade so zákonom Českej republiky č.367 / 2000 Zb. Občianskeho zákonníka. (Vzťahuje sa iba na súkromné osoby)

Ako postupovať v prípade vrátenia tovaru do 14 dní?

  1. Radi by sme boli informovaní, a preto nás prosím najprv vždy kontaktujte telefonicky alebo emailom vopred o vrátenie tovaru. (Nie je potrebné uvádzať dôvod, ale môžeme Vám pomôcť, ak nastane nejaké nedorozumenie)

  2. V prípade vrátenia tovaru v 14-dennej zákonnej lehote vyplňte A1 logo wordFormulár pre odstúpenie od kúpnej zmluvy, kde je potrebné doplniť všetky potrebné údaje a dokument vytlačte a podpíšte.

  3. Formulár na odstúpenie od zmluvy a kópiu daňového dokladu vložte k tovaru, ktorý zabaľte tak, aby bolo bránené k poškodeniu výrobku pri preprave.

  4. Tovar zašlite kompletný (v rovnakom stave ako dorazilo od nás vrátane príslušenstva, darčekov a všetkej dokumentácie) na našu adresu: BRAVSON GROUP s.r.o. - Agron.sk so sídlom Hovorany 835, 696 12 Hovorany, Česká republika. (Tovar prosím neposielať na dobierku, nebude prevzatý)

Vybavenie vrátenia tovaru do 14 dní

Po obdržaní Vami vráteného tovaru bude kontrolovať, či tovar dorazil v nepoškodenom obale, najlepšie nerozbalený, nesmie byť použitý, musí byť nepoškodený, kompletný (vrátane príslušenstva, darčekov a všetkej dokumentácie) a s kópiou dokladu o kúpe. Ak tovar bude v poriadku, bude bez odkladu nasledovať vrátenie prostriedkov podľa Vašich požiadaviek z formulára na odstúpenie od zmluvy. Vrátená suma je vždy počítaná s cenou dopravy objednávky, ak bola účtovaná pri objednaní a dodanie tovaru. (Náklady na vrátenie tovaru sú hradené kupujúcim / vracajúcim zákazníkom a nebudú teda po vrátení tovaru v 14 dennej zákonnej lehote uhradené predávajúcim)

Vrátenie nekompletnej zásielky

V prípade, že tovar vraciate a požadujete vrátenie peňazí v plnej výške aj s cenou dopravného pri objednávke, treba nám späť zaslať kompletný zásielku vrátane príslušenstva, darčekov a všetkej dokumentácie. Ak teda zásielka obsahuje viac položiek a Vy nám vrátite len časť z nich, zasielame späť na Váš účet len hodnotu vráteného tovaru bez ceny poštovného.

Vrátenie poškodeného tovaru

Pokiaľ od Vás obdržíme tovar, ktorý nebude v poriadku viz vyššie sekcie vybavenie vrátenia tovaru do 14 dní, nemôžeme Vám uznať Váš nárok na vrátenie tovaru v 14 dennej zákonnej lehote bez udania dôvodu a budeme Vás kontaktovať za účelom ďalšieho postupu riešenia vzniknutej situácie.

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom výmeny alebo vrátenia tovaru nás kontaktovať.

A1 logo wordFormulár pre odstúpenie od kúpnej zmluvy

Potrebujete poradiť alebo objednať?