Psie záchody

Najpredávanejšie

kerbl maxi clean up 5
€10,99 –9 %
Zberač na psie exkrementy KERBL MAXI CLEAN UP
OBJEDNANÉ OD DODÁVATEĽA
Kód: 0891
Pôvodne: €10,99  (–9 %)
€9,99
psi toaleta a
€13,99 –14 %
Psia toaleta STEFANPLAST PUPPY, 60x40cm
MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
Kód: 0624
Pôvodne: €13,99  (–14 %)
€11,99
2 položiek celkom
psi toaleta a
€13,99 –14 %
€11,99

Plastová psia toaleta 60x40x4cm, vhodná pre šteňatá, chorých alebo handicapovaných psíkov so stredovým kolíkom. Funkcia na  princípe vkladania savých podložiek. Podložka je...

Kód: 0624
kerbl maxi clean up 5
€10,99 –9 %
€9,99

Plastový zberač na psie exkrementy, pružinový mechanizmus s dávkovačom sáčkov, na všetky typy povrchov, s rozmermi 71 x 13 x 14 cm. Nebaví Vás ohýbať sa k výkalom Vášho psa...

Kód: 0891

Zháňate do svojho bytu praktický psí záchod? Správate šteňatá, alebo máte doma staršieho či chorého psíka, ktorý v tejto oblasti už potrebuje pomoc? Naša toaleta pre psov poslúži ako malým, tak veľkým. Funguje totiž oveľa lepšie ako podložka pre šteňatá a poslúži aj ako psia toaleta veľká. Záchod pre psa udrží Vašu domácnosť hygienicky čistú a bez lôžok. Vaši psíci navyše budú mať pokojný pocit bezpečia, že presne vedia, kde môžu potrebu vykonať bez toho, aby od pána dostali vyhubované. Zaobstarajte svojim psíkom to, čo skutočne potrebujú a vyberte mu svoj vlastný domáci záchod.

#Zobraziť viac#

Pre ktoré psy je psia toaleta vhodná?

Psie záchod je vhodný najmä pre šteňatá, a to aj pokiaľ riešite, ako naučiť šteňa na záchod. Ďalej je záchod pre psa vhodný pre starších psíkov a psov s obmedzenou pohyblivosťou alebo ťažkosťami s inkontinenciou, a ktorí sa nachádzajú v domácich vnútorných priestoroch. Bezproblémovo psie toaleta poslúži aj ako záchod pre veľké psy.

Kde by mala byť psi toale tá umiestnená?

Psie záchod umiestnite na miesto, ktoré je pre šteňa alebo psíka dobre prístupné a zároveň pokojné, aby sa zviera cítilo bezpečne. Pokiaľ riešite, ako naučiť psíka na záchod, zoznámte ho so psou toaletou a niekoľkokrát denne psíka na psí záchod doveďte alebo posaďte. Psy sú veľmi múdre zvieratá, a tak rýchlo pochopí, kde je ich miesto na vykonanie potreby.

Odporúčanie predajcu

Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať tú najlepšiu psiu toaletu pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?