Vitamíny, minerály, kŕmne doplnky

Najpredávanejšie

FIDMIX pro nosnice
€3,19 –13 %
Pôvodne: €3,19  (–13 %)
€2,79
FIDMIX pro drůbež
€3,19 –13 %
Pôvodne: €3,19  (–13 %)
€2,79
FIDMIX pro ptactvo
€14,19 –12 %
Pôvodne: €14,19  (–12 %)
€12,49
5 položiek celkom
FIDMIX pro drůbež
€3,19 –13 %
€2,79

Minerálno-vitamínové krmivo pre úspešný odchov a výkrm kurčiat, káčata, húsat a ostatné hydiny, podporuje ich zdravý vývoj, 1 kg. Ak chcete, aby Vám mladá hydina krásne...

Kód: 0309
FIDMIX pro nosnice
€3,19 –13 %
€2,79

Minerálno-vitamínové krmivo pre nosnice, podporuje zdravie hydiny, napomáha zvyšovať znášku, oplodnenosti a liahnivosť vajec, 1 kg. Ak chcete podporiť zdravie Vašich sliepok,...

Kód: 0310
FIDMIX pro ptactvo
€14,19 –12 %
€12,49

Minerálno-vitamínové krmivo pre úspešný chov papagájov, kanárikov a ďalšieho vtáctva, podporuje oplodnenosti a liahnivosť vajec, 1 kg. Jedná sa o kvalitný doplnok stravy, ktorý...

Kód: 0312
FIDMIX pro drubez 10kg
€25,99 –8 %
€23,99

Minerálno-vitamínové krmivo pre úspešný odchov a výkrm kurčiat, káčata, húsat a ostatné hydiny, podporuje ich zdravý vývoj, 10 kg. Jedná sa o veľké cenovo zvýhodnené balenie, po...

Kód: 0313
FIDMIX pro nosnice 10kg
€25,99 –19 %
€20,99

Minerálno-vitamínové krmivo pre nosnice, podporuje zdravie hydiny, napomáha zvyšovať znášku, oplodnenosti a liahnivosť vajec, 10 kg. Ak máte väčšiu chov sliepok, kačíc, husí,...

Kód: 0314

Podporte zdravie Vašich zvierat s našimi vyskúšanými kŕmnymi doplnkami. Ponúkame kvalitné minerálno vitamínové krmivo pre kurčatá, nosnice, morky, papagáje či holuby. Obsiahnuté vitamíny a minerály majú pozitívny vplyv na zdravie hydiny a navyše napomáhajú zvyšovať znášku, oplodnenost a liahnivosť vajec. Kŕmne doplnky máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín a v prípade potreby Vám radi poradíme.

#ShowMore#

Pre koho je minerálno vitamínové krmivo vhodné?

  • Vitamíny pre odchov a chov hydiny - sa pridávajú do kŕmnej zmesi kurčiat, káčata, húsat a ďalšie mladej hydiny už od narodenia. Vitamíny pre hydinu zaisťujú príjem všetkých dôležitých živín, ktoré sú nevyhnutné pre ich zdravý vývoj a priberanie na váhe.
  • Vitamíny pre nosnice - nutrične vyvažujú bežné kŕmnej zmesi a tým podporujú dobrý zdravotný stav hydiny. Vitamíny pre sliepky sú výborné v tom, že napomáhajú zvyšovať znášku, podporujú oplodnenost a liahnivosť vajec.
  • Vitamíny pre morky - umožňujú úspešný chov a výkrm moriek. Obsiahnuté vitamíny zlepšujú využitie krmiva a morky vďaka nim krásne prosperujú.
  • Vitamíny pre papagáje a iné okrasné vtáctvo - podporujú oplodnenosti, liahnivosť aj správny vývoj mláďat. Vitamíny pre papagáje navyše stimulujú tvorbu peria a pomáhajú k jeho krásnemu zafarbenie.
  • Vitamíny pre holuby - sa odporúčajú pridávať do kŕmnej zmesi už mláďatám. Vitamíny pre holuby totiž zaisťujú optimálny vývoj kostry holúbkú, podporujú štruktúru operenie a výkonosť holubov pri lete.

Ktoré vitamíny sú pre sliepky aj inú hydinu nevyhnutne dôležité?

Medzi najdôležitejšie vitamíny a minerály pre sliepky patria:

  • Vápnik - je vo výžive hydiny doslova životne dôležitý. Hlavnú úlohu zohráva pri tvorbe škrupín avšak nevyhnutný je aj pre správnu funkciu oporné, nervovej a svalovej sústavy.
  • Vitamín D3 - je nutný pre správne absorbovanie vápnika, a teda vytvorenie silnej škrupiny. V lete ho hydinu získava zo slnečného žiarenia, v zime ho však je potrebné dopĺňať pomocou kŕmnych doplnkov.
  • Vitamíny A a E- ovplyvňujú predovšetkým znášku. Pri ich nedostatku sa znižuje sa liahnivosť a životaschopnosť mláďat.
  • Vitamíny skupiny B (B1, B2 B6, B12) - ovplyvňujú činnosť nervovej sústavy, životaschopnosť a metabolizmus hydiny, majú vplyv na znášku, vývoj embrya a liahnivosť.

Všetky naše kŕmne doplnky tieto dôležité vitamíny a minerály obsahujú a navyše sú vyrábané z kvalitných českých surovín a neobsahujú žiadne geneticky modifikované suroviny.

Odporúčania predajca

Ak si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať tie najlepšie kŕmne doplnky pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie