Vitamíny, minerály, kŕmne doplnky

Najpredávanejšie

FIDMIX pro nosnice
€3,19 –12 %
Pôvodne: €3,19  (–12 %)
€2,79
FIDMIX pro drůbež
€3,19 –12 %
Pôvodne: €3,19  (–12 %)
€2,79
FIDMIX pro ptactvo
€14,19 –11 %
Pôvodne: €14,19  (–11 %)
€12,49
6 položiek celkom
FIDMIX pro drůbež
€3,19 –12 %
€2,79

Minerálno-vitamínové krmivo pre úspešný odchov a výkrm kurčiat, káčata, húsat a ostatné hydiny, podporuje ich zdravý vývoj, 1 kg. Ak chcete, aby Vám mladá hydina krásne...

Kód: 0309
FIDMIX pro nosnice
€3,19 –12 %
€2,79

Minerálno-vitamínové krmivo pre nosnice, podporuje zdravie hydiny, napomáha zvyšovať znášku, oplodnenosti a liahnivosť vajec, 1 kg. Ak chcete podporiť zdravie Vašich sliepok,...

Kód: 0310
FIDMIX pro ptactvo
€14,19 –11 %
€12,49

Minerálno-vitamínové krmivo pre úspešný chov papagájov, kanárikov a ďalšieho vtáctva, podporuje oplodnenosti a liahnivosť vajec, 1 kg. Jedná sa o kvalitný doplnok stravy, ktorý...

Kód: 0312
FIDMIX pro drubez 10kg
€25,99 –7 %
€23,99

Minerálno-vitamínové krmivo pre úspešný odchov a výkrm kurčiat, káčata, húsat a ostatné hydiny, podporuje ich zdravý vývoj, 10 kg. Jedná sa o veľké cenovo zvýhodnené balenie, po...

Kód: 0313
FIDMIX pro nosnice 10kg
€25,99 –19 %
€20,99

Minerálno-vitamínové krmivo pre nosnice, podporuje zdravie hydiny, napomáha zvyšovať znášku, oplodnenosti a liahnivosť vajec, 10 kg. Ak máte väčšiu chov sliepok, kačíc, husí,...

Kód: 0314
FIDMIX pro kruty
€3,49 –8 %
€3,19

Minerálno-vitamínové krmivo pre úspešný odchov a výkrm moriek, podporuje ich zdravý vývoj a celkový dobrý zdravotný stav, 1 kg. Ak hľadáte doplnok stravy, vďaka ktorým sa...

Kód: 0311

Podporte zdravie Vašich zvierat s našimi vyskúšanými kŕmnymi doplnkami. Ponúkame kvalitné minerálno vitamínové krmivo pre kurčatá, nosnice, morky, papagáje či holuby. Obsiahnuté vitamíny a minerály majú pozitívny vplyv na zdravie hydiny a navyše napomáhajú zvyšovať znášku, oplodnenosť a liahnivosť vajec. Kŕmne doplnky máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín a v prípade potreby Vám radi poradíme.

#ShowMore#

Pre koho je minerálno vitamínové krmivo vhodné?

  • Vitamíny pre odchov a chov hydiny - sa pridávajú do kŕmnej zmesi kurčiat, káčata, húsat a ďalšej mladej hydiny už od narodenia. Vitamíny pre hydinu zaisťujú príjem všetkých dôležitých živín, ktoré sú nevyhnutné pre ich zdravý vývoj a priberanie na váhe.
  • Vitamíny pre nosnice - nutrične vyvažujú bežné kŕmne zmesi a tým podporujú dobrý zdravotný stav hydiny. Vitamíny pre sliepky sú výborné v tom, že napomáhajú zvyšovať znášku, podporujú oplodnenosť a liahnivosť vajec.
  • Vitamíny pre morky - umožňujú úspešný chov a výkrm moriek. Obsiahnuté vitamíny zlepšujú využitie krmiva a morky vďaka nim krásne prosperujú.
  • Vitamíny pre papagáje a iné okrasné vtáctvo - podporujú oplodnenosť, liahnivosť aj správny vývoj mláďat. Vitamíny pre papagáje navyše stimulujú tvorbu peria a pomáhajú k jeho krásnemu zafarbeniu.
  • Vitamíny pre holuby - sa odporúčajú pridávať do kŕmnej zmesi už mláďatám. Vitamíny pre holuby totiž zaisťujú optimálny vývoj kostry holúbkov, podporujú štruktúru operenia a výkonnosť holubov pri lete.

Ktoré vitamíny sú pre kury aj inú hydinu nevyhnutne dôležité?

Medzi najdôležitejšie vitamíny a minerály pre sliepky patria:

  • Vápnik - je vo výžive hydiny doslova životne dôležitý. Hlavnú úlohu zohráva pri tvorbe škrupín avšak nevyhnutný je aj pre správnu funkciu opornej, nervovej a svalovej sústavy.
  • Vitamín D3 - je nutný pre správne absorbovanie vápnika, a teda vytvorenie silnej škrupiny. V lete ho hydina získava zo slnečného žiarenia, v zime je ho však potrebné dopĺňať pomocou kŕmnych doplnkov.
  • Vitamíny A a E- ovplyvňujú predovšetkým znášku. Pri ich nedostatku sa znižuje liahnivosť a životaschopnosť mláďat.
  • Vitamíny skupiny B (B1, B2 B6, B12) - ovplyvňujú činnosť nervovej sústavy, životaschopnosť a metabolizmus hydiny, majú vplyv na znášku, vývoj embrya a liahnivosť.

Všetky naše kŕmne doplnky tieto dôležité vitamíny a minerály obsahujú a navyše sú vyrábané z kvalitných českých surovín a neobsahujú žiadne geneticky modifikované suroviny.

Odporúčania predajcu

Ak si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať tie najlepšie kŕmne doplnky pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?