Minerálno vitamínové krmivo FIDMIX PRE OKRASNÉ A EXOTICKÉ VTÁCTVO 1kg

Kód: 0312
€14,19 –12 %
FIDMIX pro ptactvo
€14,19 –12 % €12,49
SKLADOM (5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.8.2022
Možnosti doručenia

Minerálno-vitamínové krmivo pre úspešný chov papagájov, kanárikov a ďalšieho vtáctva, podporuje oplodnenosti a liahnivosť vajec, 1 kg. Jedná sa o kvalitný doplnok stravy, ktorý prináša okrasné aj exotickému vtáctvu veľa benefitov. Minerálne krmivo s obsahom celého komplexu vitamínov a minerálnych látok prispieva k nutričnému vyváženie kŕmnej dávky vzhľadom na potrebu živín a podporuje celkový dobrý zdravotný stav exotického vtáctva. Mláďatá sa vďaka nemu krásne vyvíjajú a dostáva sa im všetkých živín, ktoré sú nevyhnutné pre ich životaschopnosť i tvorbu imunitného systému. Vitamíny podporujú preperenie a stimulujú tvorbu nádherného operenia vtákov, pretože obsahujú farbivá k dosiahnutiu sýtejších a žiarivejších odtieňov peria. Minerálne krmivo je vyrábané z kvalitných surovín v Českej republike a neobsahuje žiadne geneticky modifikované suroviny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Minerálno vitamínové krmivo FIDMIX PRE OKRASNÉ A EXOTICKÉ VTÁCTVO 1 kg škatuľka

Vitamíny a minerály pre papagáje, kanáriky, andulky a iné okrasné a exotické vtáctvo 1 kg. Prispieva k nutričnému vyváženie kŕmnej dávky vzhľadom na potrebu živín. Podporuje oplodnenosti a liahnivosť vajec, životaschopnosť a správny vývoj mláďat. Celkovo podporuje dobrý zdravotný stav okrasných a exotických vtákov. Podporuje preperenie a stimuluje tvorbu nádherného operenia vtákov. Prípravok obsahuje farbivá k dosiahnutiu sýtejších a žiarivejších odtieňov peria a probiotikum pre lepšiu činnosť tráviacej sústavy. Minerálne krmivo je vyrábané z kvalitných surovín v českej republike a neobsahuje žiadne geneticky modifikované suroviny.

Odporúčané dávkovanie:

Minerálno vitamínové krmivo sa používa denne, rovnomerne rozmiešané do krmiva viď tabuľka nižšie. Jedna plná čajová lyžička obsahuje cca 5 g.

 Bežný chov  Obdobie rozmnožovnia a odchovu mláďat
 Drobný vták (napr. kanárik)  0,2g na ks/deň  0,3-0,4g na ks/deň
 Malý vták (napr. andulka)  0,4g na ks/deň  0,6-0,8g na ks/deň
 Strední vták (napr. amazoňan)  0,6g na ks/deň  0,9-1,2g na ks/deň
 Veľký vták (napr. ara)  1g na ks/deň  1,2-1,6g na ks/deň


Obsiahnuté vitamíny a minerály:

Vápnik, Fosfor, Sodík, Vitamín A, Vitamín D3, Vitamín E, Vitamín K3, Vitamín B1, Vitamín B2, Vitamín B6, Vitamín B12, Vitamin C, Niacínamid, D-Pantotenan vápenatý, Biotin, Kyselina listová, Cholín, Betakaroten, L-lyzín, DL-metionín, Železo, Mangán, Zinok, Meď, Jód, Selén, Barviva: Lutein, Kanthaxanthin

Skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste, v pôvodných uzavretých obaloch! Dátum výroby a minimálnej trvanlivosti je uvedené na obale.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny, minerály, kŕmne doplnky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.2 kg
Vitamíny: Papagáje a iné okrasné vtáky
Vitamíny: 1 kg škatuľka
Potrebujete poradiť alebo objednať?

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie