Kŕmidlo závesné KERBL STUBBS 29x28x18 cm

Kód: 0670
€10,99
SKLADOM (2 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Kŕmidlo pre vtáky z lakovaného smrekového dreva, s bitúmenovou strechou, kovová retiazka na zavesenie, rozmery 29x28x18 cm. Ak hľadáte kvalitné drevené kŕmidlo, tak ste tu správne. Toto kŕmidlo z lakovaného tvrdého smrekového dreva je odolné voči poveternostným podmienkam. Bitúmenová strecha chráni kŕmidlo, krmivo pre vtáčiky a samotné vtáčiky pred dažďom. Navyše má strecha väčší presah, ktorý chráni pred dažďom zo strany. Kŕmidlo je dosť priestranné aj pre väčšie vtáky, jeho rozmery sú 29x28x18 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kŕmidlo závesné KERBL STUBBS 29x28x18 cm

Kŕmidlo pre vtáky, lakované smrekové drevo, bitúmenová strecha, odolná kovová retiazka na zavesenie, väčší presah strechy proti dažďu, rozmery 29x28x18 cm.

kerbl-stubbs-krmitko-uvod

Rozmery vtáčieho kŕmidla

Vonkajšie rozmery kŕmidla29 x 28 x 18 cm. Strecha má voči základni presah. 

Záves a umiestnenie vtáčieho kŕmidla 

Kŕmidlo obsahuje odolnú kovovú retiazku, za ktorú môžete kŕmidlo zavesiť kdekoľvek na strom alebo na altánok. Kŕmidlo umiestnite do dostatočnej výšky od zeme, aby sa k nemu nedostali predátori ako napríklad mačky. 

Údržba a čistenie 

Kŕmidlo sa ľahko čistí vďaka lakovanému drevu. Kŕmidlo je potrebné pravidelne vymiesť od zvyškov krmiva a trusu, aby sa zamedzilo tvorbe plesní na zvyšnom krmive alebo prenose vtáčích chorôb. 

Návod na montáž na stiahnutie: 
PDF s logom A1Kŕmidlo závesné KERBL STUBBS 29x28x18 cm

Návod na kŕmenie vtákov 

Dodatočné parametre

Kategória: Kŕmidlá pre vtáky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.5 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?