9 položiek celkom
0371 Komplet automatického otevírání a zavírání kurníku JOSTechnik HK Bat 23x34 R
€230,99 –15 %
€194,99

Automatické otváranie a zatváranie kurína s rámom a bezpečnostnými dvierkami 23x34 cm, časovač, svetelný senzor, batérie/6V adaptér. Pokiaľ hľadáte kompletné riešenie...

Kód: 0371
automaticke otevirani kurniku
ZADARMOZADARMO €239,99 –8 %
€219,99

Automatické otváranie a zatváranie kurína s rámom a bezpečnostnými dvierkami 30x45 cm, časovač, svetelný senzor, batérie/6V adaptér. Pokiaľ hľadáte kompletné riešenie...

Kód: 0541
0372 Komplet automatického otevírání a zavírání kurníku JOSTechnik HK Bat 34x55 R
ZADARMOZADARMO €278,99 –13 %
€239,99

Automatické otváranie a zatváranie kurína s rámom a bezpečnostnými dvierkami 34x55 cm, časovač, svetelný senzor, batérie/6V adaptér. Ak hľadáte kompletné riešenie automatického...

Kód: 0372
0369 Komplet automatického otevírání a zavírání kurníku JOSTechnik HK Bat 23x34 D
€222,99 –16 %
€186,99

Automatické otváranie a zatváranie kurína s dvierkami 23x34 cm, časovač, svetelný senzor, do -30°C, napájanie na batérie/6V adaptér. Jedná sa o praktickú sadu automatického...

Kód: 0369
automaticke otevirani azavirani kurniku 0540
ZADARMOZADARMO €229,99 –11 %
€202,99

Automatické otváranie a zatváranie kurína s dvierkami 30x45 cm, časovač, svetelný senzor, do -30°C, napájanie na batérie/6V adaptér. Jedná sa o praktickú sadu automatického...

Kód: 0540
0370 Komplet automatického otevírání a zavírání kurníku JOSTechnik HK Bat 34x55 D
ZADARMOZADARMO €258,99 –20 %
€206,99

Automatické otváranie a zatváranie kurína s dvierkami 34x55 cm, časovač, svetelný senzor, do -30°C, napájanie na batérie/6V adaptér. Jedná sa o kompletné automatické dvierka...

Kód: 0370
0368 Automatické otevírání a zavírání kurníku JOSTechnik HK Bat
€178,99 –13 %
€154,99

Automatické otváranie a zatváranie kurína, časovač, svetelný senzor, váha dvierok do 2 kg, do -30°C, napájanie na batérie/6V adaptér. Jedná sa praktické zariadenie zaisťujúce...

Kód: 0368
LDR 1m
€28,99 –13 %
€24,99

Externý svetelný sensor pre automatické dvierka JOSTechnik, dĺžka kábla 1m.

Kód: 0373
LDR 1m
€32,99 –12 %
€28,99

Externý svetelný sensor pre automatické dvierka JOSTechnik, dĺžka kábla 2m.

Kód: 0374

Chcete chovať hydinu bez zbytočných starostí a povinností? Potom pre Vás bude automatické otváranie a zatváranie kurína ako stvorené. Splňte si sen a vytvorte si automatický kurín, ktorý Vám uľahčí veľa práce. Automatické dvierka na kurín máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín a v prípade potreby Vám radi poradíme, ako vybrať samootváracie dvierka presne pre Vás.

#ShowMore#

Automatické dvierka na kurín JOSTechnik

Automatické otváranie a zatváranie kurína spoločnosti JOSTechnik Vás prekvapí svoju jednoduchú inštaláciu a množstvom užitočných funkcií. Spoľahlivé automatické dvierka si môžete nastaviť presne podľa svojich požiadaviek pomocou prehľadného návodu a potom už len s nohami hore môžete sledovať, ako sa samootváracie dvierka vždy ráno otvoria a večer zase uzavrú. Takto automatický kurín Vám umožní odísť pokojne na víkend preč a napriek tomu budú sliepky vždy v ten správny čas zatvorené a ochránené pred škodnou ako sú kuny, líšky, lasičky či dravce.

Aké funkcie automatické otváranie a zatváranie kurína ponúka

Automatické otváranie a zatváranie kurína JOSTechnik ponúka množstvo praktických funkcií, ktoré si môžete ľubovoľne nastaviť a kombinovať.

  • Časový spínač - automatické dvierka na kurín umožňujú manuálne nastavenie času, v ktorom má byť kurín otvorený a uzavretý.
  • Svetelný senzor – automatické otváranie a zatváranie sliepok má senzor, ktorý sníma denné svetlo, teda dvierka sa otvárajú, akonáhle sa rozvidnie a zatvárajú, keď sa vonku zotmie. Pokiaľ plánujete automatické otváranie kurína umiestniť dovnútra kurína alebo na veľmi tmavé miesto, je možné k jednotke pripojiť externý svetelný senzor, ktorý vyvediete na vhodnejšie miesto.
  • Funkcia núdzového otvorenia dvierok - dvierka sú vybavené špeciálnou ochrannou funkciou, ktorá motor automaticky zastaví a dvierka sa ihneď opäť otvoria, pokiaľ im čokoľvek bráni v ceste. Tento unikátny systém zaisťuje absolútne bezpečie a nie je možné, aby hydinu dvierka akokoľvek zranili.

Ako vybrať automatické dvierka na kurín

Pri výbere automatického otvárania a zatvárania kurína je potrebné zvážiť, či Vám postačí iba jednotka alebo pre Vás bude pohodlnejšou voľbou kompletná sada automatických dvierok na kurín.

  • Automatické otváranie a zatváranie kurína - typ HK-Bat - jedná sa iba elektronickú jednotku, ktorú bude potrebné pripevniť k vlastným dvierkam kurína. Motor jednotky je vhodný pre dvierka do 2kg, a preto si najskôr overte, akú hmotnosť majú Vaše dvierka.
  • Automatické otváranie a zatváranie s dvierkami kurína – typ HK-Bat GH, HK-Bat GG – tieto modely sú predávané ako sada automatického otvárania kurína s dvierkami, ktoré pripevníte na otvor do kurína.
  • Automatické otváranie a zatváranie s dvierkami kurína a s rámom - typ HK-Bat FH, HK-Bat FG – jedná sa o veľmi praktický kompletný systém automatického otvárania a zatvárania kurína s rámom a bezpečnostnými dvierkami. Tento systém iba jednoducho pomocou štyroch skrutiek pripevníte na kurín a máte hotovo. Dvierka sú navyše vybavené poistkou, a tak budete mať istotu, že ich žiadny predátor nenadvihne a nedostane sa v noci do kurína.

Druhým parametrom pri rozhodovaní je veľkosť dvierok.

  • Menšie dvierka pre sliepky – modely s označením HK-Bat GH a HK-Bat FH sú vybavené dvierkami s rozmermi 23x 34 cm a sú teda vhodné do kurína pre sliepky alebo menšie kačice.
  • Väčšie dvierka pre kačice a husi - modely s označením HK-Bat GG HK-Bat FG sú vybavené dvierkami s rozmermi 34x 55 cm a sú teda vhodné pre väčšiu hydinu akou sú kačice a husi.

Možnosti napájania automatických dvierok na kurín

Automatické dvierka na kurín JOSTechnik sú napájané cez 4xAA batérie. Automatické otváranie a zatváranie kurína teda môžete nainštalovať aj tam, kde nemáte prístup k elektrickej energii. Nechýba ani indikátor slabej batérie, ktorý včas upozorní na potrebnú výmenu batérií. Pokiaľ však nechcete riešiť výmenu batérií, je možné ich vybrať a zariadenie napojiť priamo do siete cez 6V adaptér.

Odporúčanie predajca

Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať automatické otváranie a zatváranie kurína pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?