7 položiek celkom
HK BAT FH
€230,99 –16 %
€194,99

Automatické otváranie a zatváranie kurína s rámom a bezpečnostnými dvierkami 23x34 cm, časovač, svetelný senzor, batérie/6V adaptér. Pokiaľ hľadáte kompletné riešenie...

Kód: 0371
HK BAT FG
€278,99 –19 %
€226,99

Automatické otváranie a zatváranie kurína s rámom a bezpečnostnými dvierkami 34x55 cm, časovač, svetelný senzor, batérie/6V adaptér. Ak hľadáte kompletné riešenie...

Kód: 0372
HK BAT
€178,99 –13 %
€154,99

Automatické otváranie a zatváranie kurína, časovač, svetelný senzor, váha dvierok do 2 kg, do -30°C, napájanie na batérie/6V adaptér. Jedná sa praktické zariadenie...

Kód: 0368
HK BAT GH
€222,99 –16 %
€186,99

Automatické otváranie a zatváranie kurína s dvierkami 23x34 cm, časovač, svetelný senzor, do -30°C, napájanie na batérie/6V adaptér. Jedná sa o praktickú sadu automatického...

Kód: 0369
HK BAT GG
€258,99 –20 %
€206,99

Automatické otváranie a zatváranie kurína s dvierkami 34x55 cm, časovač, svetelný senzor, do -30°C, napájanie na batérie/6V adaptér. Jedná sa o kompletné automatické dvierka...

Kód: 0370
LDR 1m
€28,99 –14 %
€24,99

Externý svetelný sensor pre automatické dvierka JOSTechnik, dĺžka kábla 1m.

Kód: 0373
LDR 1m
€32,99 –12 %
€28,99

Externý svetelný sensor pre automatické dvierka JOSTechnik, dĺžka kábla 2m.

Kód: 0374

Chcete chovať hydinu bez zbytočných starostí a povinností? Potom pre Vás bude automatické otváranie a zatváranie kurína ako stvorené. Splňte si sen a vytvorte si automatický kurín, ktorý Vám uľahčí veľa práce. Automatické dvierka na kurín máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín av prípade potreby Vám radi poradíme, ako vybrať samootváracie dvierka presne pre Vás.

#ShowMore#

Automatické dvierka na kurín JOSTechnik

Automatické otváranie a zatváranie kurína spoločnosti JOSTechnik Vás prekvapí svoju jednoduchú inštaláciu a množstvom užitočných funkcií. Spoľahlivé automatické dvierka si môžete nastaviť presne podľa svojich požiadaviek pomocou prehľadného návodu a potom už len s nohami hore môžete sledovať, ako sa samootváracie dvierka vždy ráno otvorie a večer zase uzavrú. Takto automatický kurín Vám umožní odísť pokojne na víkend preč a napriek tomu budú sliepky vždy v ten správny čas zatvorené a ochránené pred škodnou ako sú kuny, líšky, lasičky či dravce.

Aké funkcie automatické otváranie a zatváranie kurína ponúka

Automatické otváranie a zatváranie kurína JOSTechnik ponúka množstvo praktických funkcií, ktoré si môžete ľubovoľne nastaviť a kombinovať.

  • Časový spínač - automatické dvierka na kurín umožňujú manuálne nastavenie času, v ktorom má byť kurín otvorený a uzavretý.
  • Svetelný senzor – automatické otváranie a zatváranie sliepok má senzor, ktorý sníma denné svetlo, teda dvierka sa otvárajú, akonáhle sa rozednia a zatvárajú, keď sa vonku zotmia. Pokiaľ plánujete automatické otváranie kurína umiestniť dovnútra kurína alebo na veľmi tmavé miesto, je možné k jednotke pripojiť externý svetelný senzor, ktorý vyvediete na vhodnejšie miesto.
  • Funkcia núdzového otvorenia dvierok - dvierka sú vybavené špeciálnou ochrannou funkciou, ktorá motor automaticky zastaví a dvierka sa ihneď opäť otvoria, pokiaľ im čokoľvek bráni v ceste. Tento unikátny systém zaisťuje absolútnu bezpečie a nie je možné, aby hydina dvierka akokoľvek zranila.

Ako vybrať automatické dvierka na kurín

Pri výbere automatického otvárania a zatvárania kurína je potrebné zvážiť, či Vám postačí iba jednotka alebo pre Vás bude pohodlnejšou voľbou kompletná sada automatických dvierok na kurín.

  • Automatické otváranie a zatváranie kurína - typ HK-Bat - jedná sa iba elektronickú jednotku, ktorú bude potrebné pripevniť k vlastným dvierkam kurína. Motor jednotky je vhodný pre dvierka do 2kg, a preto si najskôr overte, akú hmotnosť majú Vaše dvierka.
  • Automatické otváranie a zatváranie s dvierkami kurína – typ HK-Bat GH, HK-Bat GG – tieto modely sú predávané ako sada automatického otvárania kurína s dvierkami, ktoré pripevníte na otvor do kurína.
  • Automatické otváranie a zatváranie s dvierkami kurína a s rámom - typ HK-Bat FH, HK-Bat FG – jedná sa o veľmi praktický kompletný systém automatického otvárania a zatvárania kurína s rámom a bezpečnostnými dvierkami. Tento systém iba jednoducho pomocou štyroch skrutiek pripevníte na kurín a máte hotovo. Dvierka sú navyše vybavené poistkou, a tak budete mať istotu, že ich žiadny predátor nenadvihne a nedostane sa v noci do kurína.

Druhým parametrom pri rozhodovaní je veľkosť dvierok.

  • Menšie dvierka pre sliepky – modely s označením HK-Bat GH a HK-Bat FH sú vybavené dvierkami s rozmermi 23x 34 cm a sú teda vhodné do kurína pre sliepky alebo menšie kačice.
  • Väčšie dvierka pre kačice a husi - modely s označením HK-Bat GG HK-Bat FG sú vybavené dvierkami s rozmermi 34x 55 cm a sú teda vhodné pre väčšiu hydinu akou sú kačice a husi.

Možnosti napájania automatických dvierok na kurín

Automatické dvierka na kurín JOSTechnik sú napájané cez 4xAA batérie. Automatické otváranie a zatváranie kurína teda môžete nainštalovať aj tam, kde nemáte prístup k elektrickej energii. Nechýba ani indikátor slabej batérie, ktorý včas upozorní na potrebnú výmenu batérií. Pokiaľ však nechcete riešiť výmenu batérií, je možné ich vybrať a zariadenie napojiť priamo do siete cez 6V adaptér.

Odporúčanie predajca

Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať automatické otváranie a zatváranie kurína pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?