Automatické dvierka na kurín Chicken Guard

Najpredávanejšie

6 položiek celkom
CHICKEN GUARD STANDARD
+ Darček zdarma
ZADARMOZADARMO €187,99 –11 %
€167,99

Automatické otváranie a zatváranie kurína, nastaviteľný časovač, váha dvierok do 1 kg, do teploty -10°C, napájanie batérie/USB/DC. Pokiaľ Vás už nebaví ranné...

Kód: 0363
CHICKEN GUARD PREMIUM 2
+ Darček zdarma
ZADARMOZADARMO €227,99 –13 %
€197,99

Automatické otváranie a zatváranie kurína, časovač, svetelný senzor, váha dvierok do 1 kg, do teploty -10°C, napájanie batérie/USB port. Jedná sa o perfektnú pomôcku...

Kód: 0362
CHICKEN GUARD EXTREME 1
+ Darček zdarma
ZADARMOZADARMO €247,99 –16 %
€207,99

Automatické otváranie a zatváranie kurína, časovač, svetelný senzor, váha dvierok do 4 kg, do teploty -20°C, napájanie batérie/USB/DC. Pokiaľ hľadáte užitočného pomocníka, ktorý...

Kód: 0361
CHICKEN GUARD DOOR 2
ZADARMOZADARMO €70,99 –11 %
€62,99

Bezpečnostné dvierka na otváranie a zatváranie kurína, uzamykacie mechanizmus, ochrana proti predátorom, 25x30 cm. Ak hľadáte dvierka do kurína, ktoré spoľahlivo...

Kód: 0364
CHICKEN GUARD PREMIUM
+ Darček zdarma
ZADARMOZADARMO €298,98 –20 %
€237,99

Sada automatického otvárania kurína s bezpečnostnými dvierkami, časovač, svetelný senzor, do -10°C, napájanie batérie/USB/DC. Jedná sa o najobľúbenejšiu...

Kód: 0366
EXTREME KOMPLET 1
+ Darček zdarma
ZADARMOZADARMO €318,98 –22 %
€247,99

Sada automatického otvárania kurína s bezpečnostnými dvierkami, časovač, svetelný senzor, do -20°C, napájanie batérie/USB/DC. Pokiaľ hľadáte kompletný systém automatického...

Kód: 0365

Premýšľate, ako si ušetriť starosti s každodenným ručným otváraním a zatváraním kurína? Nechajte sa rozmaznať automatickými dvierkami na kurín, ktoré túto prácu odvedú spoľahlivo za Vás. Automatické otváranie a zatváranie kurína máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín a v prípade potreby Vám radi poradíme, ako vybrať automatické dvierka na kurín presne pre Vás.

#ShowMore#

Automatické dvierka na kurín Chicken Guard

Automatické otváranie a zatváranie kurína spoločnosti Chicken Guard je medzi chovateľmi veľmi obľúbené elektronické zariadenie, s pomocou ktorého ľahko vytvoríte automatický kurín. Automatické dvere na kurín sa podľa nastavenia vždy ráno otvoria a večer zase zatvoria. Vďaka tejto modernej vychytávke môžete pokojne odísť na víkend preč a napriek tomu budú sliepky vždy v ten správny čas zatvorené a ochránené pred škodnou ako sú kuny, líšky, lasičky či dravci.

Ako vybrať automatické dvierka na kurín

Pri výbere automatického otvárania a zatvárania kurína musíte vziať predovšetkým v úvahu, aké funkcie od zariadenia očakávate. Automatické dvierka pre sliepky fungujú na dvoch základných princípoch:

  • Časovač - typy STANDART, PREMIUM, EXPERT - samootváracie dvierka na kurín umožňujú manuálne nastavenie času, v ktorom má byť kurín otvorený a uzavretý.
  • Svetelný senzor - typy PREMIUM, EXPERT - automatické otváranie a zatváranie sliepok má senzor, ktorý sníma denné svetlo, teda dvierka sa otvárajú, akonáhle sa rozední a zatvárajú, keď sa vonku zotmie.

Druhým faktorom pri výbere je, akú hmotnosť dvierok, s ktorou zvládne motor zariadenia pracovať.

  • Hmotnosť dvierok do 1 kg – typy STANDART a PREMIUM sú určené na zdvíhanie dvierok do 1 kg.
  • Hmotnosť dvierok do 4 kg – typ EXTREME má extrémne výkonný motor, ktorý unesie váhu až 4 kg a navyše je odolný aj v extrémnych poveternostných a teplotných podmienkach, pretože pracuje až do teploty -20 °C.

Posledným, ale tiež zásadným bodom pri výbere je, či si plánujete pripojiť jednotku pre automatické otváranie a zatváranie kurína na svoje dvierka, ale využijete odolné bezpečnostné dvierka spojistkou.

  • Automatické otváranie a zatváranie kurína – pokiaľ si zakúpite iba elektronickú jednotku, bude potrebné ju pripevniť k vlastným dvierkam kurína. Najprv si však overte, akú hmotnosť majú Vaše dvierka.
  • Automatické otváranie a zatváranie s dvierkami kurína – pokiaľ sa rozhodnete zakúpiť jednotku aj s bezpečnostnými dvierkami a poistkou, budete mať navyše istotu, že ich žiadny predátor nenadvihne a nedostane sa v noci do kurína.

Možnosti napájania automatických dvierok na kurín

Automatické dvierka na kurín Chicken Guard sú napájané cez 4xAA batérie. Automatické otváranie a zatváranie kurína teda môžete nainštalovať aj tam, kde nemáte prístup k elektrickej energii. Nechýba ani indikátor slabej batérie, ktorý včas upozorní na potrebnú výmenu batérií. Pokiaľ však nechcete riešiť výmenu batérií, je možné ich vybrať a zariadenie napojiť priamo do siete cez USB-USB kábel.

Odporúčanie predajca

Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať automatické otváranie a zatváranie kurína pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie