Automatické dvierka na kurín Chicken Guard

Najpredávanejšie

3 položiek celkom
CHICKEN GUARD PRO KOMPLET
3 ročná záruka + Darček zdarma
ZADARMOZADARMO €299,99 –26 %
€219,99

Sada automatického otvárania kurína s bezpečnostnými dvierkami, časovač, svetelný senzor, do -20 ° C, napájanie batérie/USB/DC. Pokiaľ hľadáte kompletný systém automatického...

Kód: 0525
CHICKEN GUARD PRO
3 ročná záruka + Darček zdarma
€269,99 –40 %
€159,99

Automatické otváranie a zatváranie kurína, časovač, svetelný senzor, váha dvierok do 2 kg, do teploty -20°C, napájanie batérie/USB/DC. Pokiaľ hľadáte užitočného pomocníka, ktorý...

Kód: 0524
CHICKEN GUARD DOOR 2
€70,99 –11 %
€62,99

Bezpečnostné dvierka na otváranie a zatváranie kurína, uzamykacie mechanizmus, ochrana proti predátorom, 25x30 cm. Ak hľadáte dvierka do kurína, ktoré spoľahlivo ochránia Vašu...

Kód: 0364

Premýšľate, ako si ušetriť starosti s každodenným ručným otváraním a zatváraním kurína? Nechajte sa rozmaznať automatickými dvierkami na kurín, ktoré túto prácu odvedú spoľahlivo za Vás. Automatické otváranie a zatváranie kurína máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín a v prípade potreby Vám radi poradíme, ako vybrať automatické dvierka na kurín presne pre Vás.

#ShowMore#

Automatické dvierka na kurín Chicken Guard

Automatické otváranie a zatváranie kurína spoločnosti Chicken Guard je medzi chovateľmi veľmi obľúbené elektronické zariadenie, s pomocou ktorého ľahko vytvoríte automatický kurín. Automatické dvere na kurín sa podľa nastavenia vždy ráno otvoria a večer zase zatvoria. Vďaka tejto modernej vychytávke môžete pokojne odísť na víkend preč a napriek tomu budú sliepky vždy v ten správny čas zatvorené a ochránené pred škodnou ako sú kuny, líšky, lasičky či dravci.

Ako vybrať automatické dvierka na kurín

Pri výbere automatického otvárania a zatvárania kurína musíte vziať predovšetkým v úvahu, aké funkcie od zariadenia očakávate. Automatické dvierka pre sliepky fungujú na dvoch základných princípoch:

  • Časovač - typy STANDART, PREMIUM, EXPERT - samootváracie dvierka na kurín umožňujú manuálne nastavenie času, v ktorom má byť kurín otvorený a uzavretý.
  • Svetelný senzor - typy PREMIUM, EXPERT - automatické otváranie a zatváranie sliepok má senzor, ktorý sníma denné svetlo, teda dvierka sa otvárajú, akonáhle sa rozvidnie a zatvárajú, keď sa vonku zotmie.

Druhým faktorom pri výbere je, akú hmotnosť dvierok, s ktorou zvládne motor zariadenia pracovať.

  • Hmotnosť dvierok do 1 kg – typy STANDART a PREMIUM sú určené na zdvíhanie dvierok do 1 kg.
  • Hmotnosť dvierok do 4 kg – typ EXTREME má extrémne výkonný motor, ktorý unesie váhu až 4 kg a navyše je odolný aj v extrémnych poveternostných a teplotných podmienkach, pretože pracuje až do teploty -20 °C.

Posledným, ale tiež zásadným bodom pri výbere je, či si plánujete pripojiť jednotku pre automatické otváranie a zatváranie kurína na svoje dvierka, ale využijete odolné bezpečnostné dvierka s pojistkou.

  • Automatické otváranie a zatváranie kurína – pokiaľ si zakúpite iba elektronickú jednotku, bude potrebné ju pripevniť k vlastným dvierkam kurína. Najprv si však overte, akú hmotnosť majú Vaše dvierka.
  • Automatické otváranie a zatváranie s dvierkami kurína – pokiaľ sa rozhodnete zakúpiť jednotku aj s bezpečnostnými dvierkami a poistkou, budete mať navyše istotu, že ich žiaden predátor nenadvihne a nedostane sa v noci do kurína.

Možnosti napájania automatických dvierok na kurín

Automatické dvierka na kurín Chicken Guard sú napájané cez 4xAA batérie. Automatické otváranie a zatváranie kurína teda môžete nainštalovať aj tam, kde nemáte prístup k elektrickej energii. Nechýba ani indikátor slabej batérie, ktorý včas upozorní na potrebnú výmenu batérií. Pokiaľ však nechcete riešiť výmenu batérií, je možné ich vybrať a zariadenie napojiť priamo do siete cez USB-USB kábel.

Odporúčanie predajca

Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať automatické otváranie a zatváranie kurína pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?