Domčekové pasce na myši

Najpredávanejšie

past domeckova agf rohova 01
€11,99 –20 %
Pôvodne: €11,99  (–20 %)
€9,49
past domeckova agf obdelnikova 01
€9,99 –25 %
Pôvodne: €9,99  (–25 %)
€7,49
2 položiek celkom
past domeckova agf obdelnikova 01
€9,99 –25 %
€7,49

Domčeková pasca, obdĺžniková, pozinkovaná, priehľadný vyklápací kryt, 2 vstupy, preklápacia lávka, s rozmermi: 26x15,5x4,5 cm. Ak hľadáte humánnu pascu, tak ste tu správne,...

Kód: 0659
past domeckova agf rohova 01
€11,99 –20 %
€9,49

Domčeková pasca, rohová 90°, pozinkovaná, priehľadný vyklápací kryt, 2 vstupy, preklápacia lávka, s rozmermi: 18,5x18,5x4,5 cm. Ak hľadáte humánnu pascu, tak ste tu správne,...

Kód: 0660

Pýtate sa, ako na myši v dome alebo ako sa zbaviť myší? Pasca na myši domčeková je to, čo potrebujete. Domčekové pasce na myši máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín a v prípade potreby Vám radi poradíme, ako vybrať pascu na myši presne pre Vás.

#ShowMore#

Kde je možné domčekové pasce na myši využiť?

Domčekové pasce na myši sú najpoužívanejším spôsobom, ako sa zbaviť myší na povale, v strope, v dome, v pivnici, na sklade alebo napríklad v špajze. Domčeková pastička na myši by tak nemala chýbať v žiadnej domácnosti bez ohľadu na to, či sa tam myši vyskytujú alebo nie, nikdy neviete, kedy ju budete potrebovať. Pozinkované domčekové pasce na myši môžete umiestniť aj do vlhšieho prostredia akým je napríklad pivnica, na rozdiel od drevenej pasce na myši, ktorá sa hodí skôr do suchého prostredia.

Aké druhy domčekových pascí na myši ponúkame?

Pokladáte si otázku, ako vyrobiť pascu na myši? Už nemusíte! V našej ponuke máme domčekové pastičky na myši rôznych druhov. Podľa Vašich potrieb si môžete vybrať, či je pre Vás viac vhodná kompaktná obdĺžniková domčeková pastička na myši alebo rohová domčeková pastička na myši. 

  • Obdĺžnikové domčekové pasce na myši - táto pasca na myši je vhodná na odchyt viacerých myší naraz. Mechanizmus v domčeku je nastavený tak, aby sa myš mohla dostať dovnútra k návnade, ale von sa už nedostala.
  • Rohová pasca na myši domčeková – rohové pastičky na myši sú vhodné do ťažko dostupných rohov, kadiaľ sa myši pohybujú, preto majú praktický trojuholníkový tvar. Sú navrhnuté na odchyt väčšieho počtu myší. 

Odporúčanie predajcu

Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať tú najlepšiu pascu na myši pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?