Čistenie a dezinfekcia

Najpredávanejšie

1 položiek celkom
0083 Tekutý koncentrát k hubení virů, plísní, bakterií SCHOPF KOKZI DES KONZENTRAT 1l
Na plochy
€39,99 –20 %
€31,99

Prípravok k likvidácii vírusov, plesní, baktérií, kokcídií, červov, lariev, tekutý koncentrát, dlhodobý účinok, 250m2, 1l, Chlorkresol. Ak hľadáte veľmi silný prípravok na...

Kód: 0083

Čistota polovica zdravia? Pri chove zvierat to platí dvojnásobne! Zlikvidujte všetky rýchlo sa množiace baktérie, vírusy a plesne v kurínoch a stajniach skôr, než bude neskoro. Čistiace a dezinfekčné prípravky máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín a v prípade potreby Vám radi poradíme, aká dezinfekcia bude presne pre Vás.

#ShowMore#

Na aké parazity dezinfekčné prípravky účinkujú?

V našej ponuke nájdete dva druhy dezinfekčných prostriedkov:

  • Schopf DISINFECT PREMIUM, 1l - účinne likviduje všetky vírusy, baktérie a plesne. Eliminuje tak pôvodcu mnohých chorôb ako je napr. salmonelóza, črevné infekcie, mykóza, ekzém, streptokok, vtáčia chrípka a ďalšie.
  • Schopf KOKZI DES Konzentrat, 1l - je vhodný taktiež na hubenie vírusov, baktérií a plesní, ale navyše tiež kokcídií, červých vajíčok a lariev.

Na aké miesta sa dezinfekcia môže aplikovať?

Dezinfekčné a čistiace prostriedky z našej ponuky sa používajú na dezinfekciu priestorov, stajní, hydinární, alebo tiež na bitúnkoch, v útulkoch pre zvieratá, u veterinárnych a inseminačných staníc. Tieto prostriedky sú veľmi vhodné aj na dezinfekciu liahní na vajcia, odchovní kurčiat či klietok pre zver.

Ako sa prípravky určené na likvidáciu vírusov a baktérií pripravujú?

Prípravky sú dodávané vo forme koncentrátu, ktorý je potrebné pred aplikáciou zriediť vodou. Pomer potrebného množstva dezinfekcie a vody sa líši v závislosti na tom, aký typ choroboplodných zárodkov likvidujete a na aké veľké ploche.

Akou formou sa dezinfekcia aplikuje?

Pred dezinfekciou je vždy nutné najprv vyviesť zvieratá, plochu dôkladne očistiť a zakryť všetky miesta, ktoré by nemali byť ošetrené. Potom zriedený koncentrát podľa návodu aplikujte na cielené prostredie rovnomerne pomocou vysokotlakového čističa alebo postrekovačov. Dezinfekciu následne nechajte účinkovať po dobu minimálneho expozičného času uvedeného v návode. Nakoniec ošetrené miesta opláchnite vodou.

Aká je účinnosť aplikovaných prípravkov?

Čistiace prostriedky určené na likvidáciu vírusov, baktérií, plesní a ďalších zárodkov majú po aplikácii dlhodobé účinky. Aby ste však týchto maximálnych účinkov dosiahli a zlikvidovali všetky nežiaduce zárodky, je potrebné použiť vždy čerstvý roztok, ktorý necháte dostatočne dlhú dobu pôsobiť.

Upozornenie predajcu!

Pred použitím dezinfekčného prostriedku si vždy najprv prečítajte návod na obsluhu. Dezinfekčné prostriedky v žiadnom prípade neaplikujte na zvieratá alebo ich krmivo! Po čistení a dezinfekcii odporúčame ošetrené priestory dostatočne dlho vetrať.

Odporúčania predajcu

Ak si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať ten najlepší dezinfekčný prostriedok pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?