Tekutý koncentrát na hubenie múch SCHOPF LD 100 B 500ml

Kód: 0070
Na plochy
€47,19 –17 %
0070 Tekutý koncentrát k hubení stájových much SCHOPF LD 100 B, 500ml
€47,19 –17 % €38,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.4.2024
Možnosti doručenia

Prípravok k likvidácii stajňových múch, tekutý koncentrát, takmer okamžitý účinok, pôsobí až 4 týždne, 350m2, 500ml, Cypermetrín. Ak hľadáte veľmi silný prípravok, s ktorým zlikvidujete všetky druhy múch v stajniach, hydinárňach a iných hospodárskych usadlostiach, máme pre Vás perfektný tip. Tekutý koncentrát je vhodný na hubenie rezistentných múch, jeho príprava je veľmi jednoduchá, pred aplikáciou je len potrebné zriediť s vodou a potom ho môžete nanášať na miesta častého výskytu múch formou postreku alebo náteru. Účinné látky prípravku (Cypermetrín, tetrametrín, Geraniol, piperonyl butoxid) zabezpečí ochranu ošetrených miest až po dobu 4 týždňov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tekutý koncentrát na hubenie stajňových múch SCHOPF LD 100 B, 500ml

Veľmi silný prípravok k likvidácii stajňových múch, 500ml koncentrátu = 5,5l roztoku = aplikácie formou postreku alebo náteru na plochu do 350m2, s takmer okamžitým účinkom (do 30 minút), pôsobí až 4 týždne, účinné látky Cypermethrin, Tetramethrin, Geraniol, Piperonylbutoxide.


Cieľový organizmus

K hubenie a odpudzovanie rezistetních druhov múch - napríklad Mucha domáca (Musca domestica), Bodalka stajňová (Stomoxys calcitrans) a ďalšie.


Oblasť použitia

Prípravok sa používa napríklad v stajniach (konských, s hovädzím dobytkom, s ošípanými), hydinárňach, ale je možné používať aj v hospodárskych usadlostiach, skladoch alebo menších stavení (domáca kuríny).


Príprava

Prípravok je dodávaný v 500 mililitrové balenie vo forme tekutého koncentrátu, ktorý je pred aplikáciou potrebné zriediť. Podľa Vašej potreby si sami vyberte, aké množstvo roztoku je potrebné pripraviť. Na 1 meter štvorcový spotrebujete približne 40 mililitrov namiešaného roztoku, čo pri použitie celého balenia a aplikácii na 40% celkovej plochy (stačí ošetriť tie miesta, kde sa najviac zdržiavajú muchy) vystačí na 350 metrov štvorcových ošetrovanej plochy.

Aplikačná tabuľka na prípravu roztoku z prípravku LD 100 B
*  pri 40% aplikácii roztoku na ošetrovanú plochu
** používa sa iba u aplikácie formou náteru

Príklad roztoku pre formu postreku: na ošetrenie 350m2 treba zmiešať 500ml prípravku LD 100 B s 5 litrami vody. 

Príklad roztoku pre formu náteru: na ošetrenie 350m2 je potrebné najprv zmiešať 1kg cukru s 5 litrami teplej vody a následne je potreba primiešať 500ml prípravku LD 100 B.


Aplikácia

Aplikujte na miesta častého výskytu múch - múru, stĺpy, okná a rámy dverí tak, aby ich neskôr nemohla olizovať zvieratá.

Formou postreku: Namiešaný roztok sa aplikuje napríklad pomocou ručného alebo chrbtového postrekovača

Formou náteru: Namiešaný roztok sa aplikuje napríklad pomocou štetca alebo valčeka.


Účinnosť

Prípravok na ničenie stajňových múch má po aplikácii takmer okamžitý účinok (do 30 minút), ktorý pretrváva až počas 4 týždňov.


Odporúčania predajca

POZOR! Muchy sa po čase stanú rezistentné proti účinnej látke. Preto je nutné čas od času vymeniť prípravok respektíve účinnú látku tak, aby sa zabránilo vzniku rezistencie a docielilo maximálny účinok produktu! Dospelé muchy tvorí len 20% celkovej populácie, a preto je dôležité hubiť aj mušej larvy. Vhodné doplňujúce prípravky nájdete nižšie:


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFLD100B, 500ml - SK etiketa

Dodatočné parametre

Kategória: Hubenie a odpudzovanie múch
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.7 kg
3. Lietajúci hmyz: Muchy
2. K aplikácii:: Na plochy
3. BIO prípravok: Nie
1. Druh hmyzu: Mucha, bodalka stajňová
Potrebujete poradiť alebo objednať?