Tekutý koncentrát na hubenie múch SCHOPF LD 100 G 500ml

Kód: 0071
Na plochy
€47,19 –17 %
LD100G 500ml
€47,19 –17 % €38,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.8.2022
Možnosti doručenia

Prípravok k likvidácii stajňových múch, tekutý koncentrát, takmer okamžitý účinok, pôsobí až 4 týždne, 350m2, 500ml, Permethrin. Ak hľadáte spoľahlivý spôsob, ako zahubiť všetky druhy múch, ktoré obťažujú Vaše zvieratá, potom bude tento účinný prípravok presne pre Vás. Tekutý koncentrát je vhodný na hubenie rezistentných druhov múch v stajniach, hydinárňach a iných hospodárskych usadlostiach. Pripraviť si a používať tento prípravok zvládne naozaj každý. Pred aplikáciou ho stačí len zriediť s vodou a potom ho môžete nanášať na miesta častého výskytu múch formou postreku alebo náteru. Účinné látky prípravku (Permethrin, tetrametrín, Chrysanthemum cin. Extr., Geraniol.) zabezpečí ochranu ošetrených miest až po dobu 4 týždňov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tekutý koncentrát na hubenie stajňových múch SCHOPF LD 100 G, 500ml

Veľmi účinný prípravok k likvidácii stajňových múch, 500ml koncentrátu = 5,5l roztoku = aplikácie formou postreku alebo náteru na plochu do 350m2, s takmer okamžitým účinkom (do 30 minút), pôsobí až 4 týždne, účinné látky Permethrin, Tetramethrin, Chrysanthemum cin. Extr., Geraniol.


Cieľový organizmus

K hubenie a odpudzovanie rezistetních druhov múch - napríklad Mucha domáca (Musca domestica), Bodalka stajňová (Stomoxys calcitrans) a ďalšie.


Oblasť použitia

Prípravok sa používa napríklad v stajniach (konských, s hovädzím dobytkom, s ošípanými), hydinárňach, ale je možné používať aj v hospodárskych usadlostiach, skladoch alebo menších stavení (domáca kuríny).


Príprava

Prípravok je dodávaný v 500 mililitrové balenie vo forme tekutého koncentrátu, ktorý je pred aplikáciou potrebné zriediť. Podľa Vašej potreby si sami vyberte, aké množstvo roztoku je potrebné pripraviť. Na 1 meter štvorcový spotrebujete približne 40 mililitrov namiešaného roztoku, čo pri použitie celého balenia a aplikácii na 40% celkovej plochy (stačí ošetriť tie miesta, kde sa najviac zdržiavajú muchy) vystačí na 350 metrov štvorcových ošetrovanej plochy.

Aplikačná tabuľka na prípravu roztoku z prípravku LD 100 G
*  pri 40% aplikácii roztoku na ošetrovanú plochu
** používa sa iba u aplikácie formou náteru

Príklad roztoku pre formu postreku: na ošetrenie 350m2 treba zmiešať 500ml prípravku LD 100 G s 5 litrami vody. 

Príklad roztoku pre formu náteru: na ošetrenie 350m2 je potrebné najprv zmiešať 1kg cukru s 5 litrami teplej vody a následne je potreba primiešať 500ml prípravku LD 100 G.


Aplikácia

Aplikujte na miesta častého výskytu múch - múru, stĺpy, okná a rámy dverí tak, aby ich neskôr nemohla olizovať zvieratá.

Formou postreku: Namiešaný roztok sa aplikuje napríklad pomocou ručného alebo chrbtového postrekovača

Formou náteru: Namiešaný roztok sa aplikuje napríklad pomocou štetca alebo valčeka.


Účinnosť

Prípravok na ničenie stajňových múch má po aplikácii takmer okamžitý účinok (do 30 minút), ktorý pretrváva až počas 4 týždňov.


Odporúčania predajca

POZOR! Muchy sa po čase stanú rezistentné proti účinnej látke. Preto je nutné čas od času vymeniť prípravok respektíve účinnú látku tak, aby sa zabránilo vzniku rezistencie a docielilo maximálny účinok produktu! Dospelé muchy tvorí len 20% celkovej populácie, a preto je dôležité hubiť aj mušej larvy. Vhodné doplňujúce prípravky nájdete nižšie:


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFLD100G, 500ml - SK etiketa

Dodatočné parametre

Kategória: Hubenie a odpudzovanie múch
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.7 kg
Dezinsekce: Muchy
Klieštikovci: Na plochy
Klieštikovci: Nie
Muchy: Mucha, bodalka stajňová
Potrebujete poradiť alebo objednať?

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie