Tekutý koncentrát na hubenie múch SCHOPF LD 100 G 500ml

Kód: 0071
Na plochy
€38,99
SKLADOM (2 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Prípravok k likvidácii stajňových múch, tekutý koncentrát, takmer okamžitý účinok, pôsobí až 4 týždne, 350m2, 500ml, Permethrin. Ak hľadáte spoľahlivý spôsob, ako zahubiť všetky druhy múch, ktoré obťažujú Vaše zvieratá, potom bude tento účinný prípravok presne pre Vás. Tekutý koncentrát je vhodný na hubenie rezistentných druhov múch v stajniach, hydinárňach a iných hospodárskych usadlostiach. Pripraviť si a používať tento prípravok zvládne naozaj každý. Pred aplikáciou ho stačí len zriediť s vodou a potom ho môžete nanášať na miesta častého výskytu múch formou postreku alebo náteru. Účinné látky prípravku (Permethrin, tetrametrín, Chrysanthemum cin. Extr., Geraniol.) zabezpečí ochranu ošetrených miest až po dobu 4 týždňov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tekutý koncentrát na hubenie stajňových múch SCHOPF LD 100 G, 500ml

Veľmi účinný prípravok k likvidácii stajňových múch, 500ml koncentrátu = 5,5l roztoku = aplikácie formou postreku alebo náteru na plochu do 350m2, s takmer okamžitým účinkom (do 30 minút), pôsobí až 4 týždne, účinné látky Permethrin, Tetramethrin, Chrysanthemum cin. Extr., Geraniol.


Cieľový organizmus

K hubenie a odpudzovanie rezistetních druhov múch - napríklad Mucha domáca (Musca domestica), Bodalka stajňová (Stomoxys calcitrans) a ďalšie.


Oblasť použitia

Prípravok sa používa napríklad v stajniach (konských, s hovädzím dobytkom, s ošípanými), hydinárňach, ale je možné používať aj v hospodárskych usadlostiach, skladoch alebo menších stavení (domáca kuríny).


Príprava

Prípravok je dodávaný v 500 mililitrové balenie vo forme tekutého koncentrátu, ktorý je pred aplikáciou potrebné zriediť. Podľa Vašej potreby si sami vyberte, aké množstvo roztoku je potrebné pripraviť. Na 1 meter štvorcový spotrebujete približne 40 mililitrov namiešaného roztoku, čo pri použitie celého balenia a aplikácii na 40% celkovej plochy (stačí ošetriť tie miesta, kde sa najviac zdržiavajú muchy) vystačí na 350 metrov štvorcových ošetrovanej plochy.

Aplikačná tabuľka na prípravu roztoku z prípravku LD 100 G
*  pri 40% aplikácii roztoku na ošetrovanú plochu
** používa sa iba u aplikácie formou náteru

Príklad roztoku pre formu postreku: na ošetrenie 350m2 treba zmiešať 500ml prípravku LD 100 G s 5 litrami vody. 

Príklad roztoku pre formu náteru: na ošetrenie 350m2 je potrebné najprv zmiešať 1kg cukru s 5 litrami teplej vody a následne je potreba primiešať 500ml prípravku LD 100 G.


Aplikácia

Aplikujte na miesta častého výskytu múch - múru, stĺpy, okná a rámy dverí tak, aby ich neskôr nemohla olizovať zvieratá.

Formou postreku: Namiešaný roztok sa aplikuje napríklad pomocou ručného alebo chrbtového postrekovača

Formou náteru: Namiešaný roztok sa aplikuje napríklad pomocou štetca alebo valčeka.


Účinnosť

Prípravok na ničenie stajňových múch má po aplikácii takmer okamžitý účinok (do 30 minút), ktorý pretrváva až počas 4 týždňov.


Odporúčania predajca

POZOR! Muchy sa po čase stanú rezistentné proti účinnej látke. Preto je nutné čas od času vymeniť prípravok respektíve účinnú látku tak, aby sa zabránilo vzniku rezistencie a docielilo maximálny účinok produktu! Dospelé muchy tvorí len 20% celkovej populácie, a preto je dôležité hubiť aj mušej larvy. Vhodné doplňujúce prípravky nájdete nižšie:


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFLD100G, 500ml - SK etiketa

Dodatočné parametre

Kategória: Dezinsekcia a dezinfekcia
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.7 kg
3. Lietajúci hmyz: Muchy
2. K aplikácii:: Na plochy
3. BIO prípravok: Nie
1. Druh hmyzu: Mucha, bodalka stajňová
Potrebujete poradiť alebo objednať?