Strihacie strojčeky na kone

Najpredávanejšie

stroj 1
 
€189,99
stroj 19
 
€55,99
2 položiek celkom
stroj 19
€55,99

Akumulátorový strihací strojček, pre psy a kone, batéria Ni-Mh 1200 mAh, až 90 minút, so 4mi nástavcami, šírka strihu 38 mm. Ak chcete mať svojho psa alebo koňa...

Kód: 0957
stroj 1
€189,99

Strihací strojček, pre dobytok a kone, nože 31/15 zubov, rýchlosť 3000 kmitov/min, motor 200 W, kabel 5 m. Objavte špičkový strihací strojček na dobytok a kone,...

Kód: 0961

Každý kôň, bez ohľadu na typ srsti, potrebuje pravidelnú úpravu. Najčastejšie sa strihajú chlpy na nohách a hriva, niekedy aj celé telo. Ponúkame strojček na strihanie koní, vrátane elektrického a bezdrôtového modelu. Na profesionálnu úpravu je najlepší profesionálny strojček, najmä na hustú srsť. Začiatočníkom a koňom, ktorí sa ešte nestrihali, odporúčame holiaci strojček na kone. Pravidelné čistenie strojčeka je kľúčové pre jeho správnu funkciu. Vyberte si z našej ponuky strihacích strojčekov pre kone, ktoré máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín av prípade potreby Vám radi poradíme, ako vybrať správny strihací strojček pre kone pre Vaše potreby.

#ShowMore#

Dôležitosť úpravy srsti

Každý kôň, bez ohľadu na typ srsti, potrebuje pravidelnú úpravu. Najčastejšie sa strihajú chlpy na nohách a hriva, niekedy aj celé telo. Ponúkame strojček na strihanie koní, vrátane elektrického a bezdrôtového modelu. Na profesionálnu úpravu je najlepší profesionálny strojček, najmä na hustú srsť. Začiatočníkom a koňom, ktorí sa ešte nestrihali, odporúčame holiaci strojček na kone. Pravidelné čistenie strojčeka je kľúčové pre jeho správnu funkciu. Vyberte si z našej ponuky strihacích strojčekov pre kone, ktoré máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín a v prípade potreby Vám radi poradíme, ako vybrať správny strihací strojček pre kone pre Vaše potreby.

Správna údržba a starostlivosť o strihacie strojčeky

Údržba strihacieho strojčeka na koňa je kľúčová pre jeho dlhú životnosť a efektívne fungovanie. Pravidelné čistenie strojčeka odstráni srsť a prach, čo pomáha zabrániť opotrebovaniu a zabraňuje zaseknutiu čepele. Dôkladné mazanie strojčeka podporuje hladký chod a znižuje riziko opotrebovania. Pri čistení a mazaní je dôležité dodržiavať pokyny výrobcu, aby sa predišlo poškodeniu strojčeka. Venovanie pozornosti zubom čepele a ich prípadné ostrenie je dôležité na zachovanie ostrého a účinného strihu. Pravidelná údržba znižuje riziko porúch a zaisťuje, že strojček bude pripravený na použitie vždy, keď ho budete potrebovať.

Odporúčanie predajcu

Ak stále váhate, prečítajte si na internete recenzie k strihacím strojčekom na kone, ako je napríklad profesionálny strihací strojček na kone a budete prekvapení, ako sú ostatní zákazníci s týmito pomôckami pre kone spokojní. Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať ten najlepší strihací strojček pre kone pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?