Bazény pre psov

Najpredávanejšie

bazen pro psy pre psov kerbl 80x20 01
€22,99 –13 %
Bazén pre psov KERBL Ø80x20 cm
SKLADOM (3 ks)
Kód: 0801
Pôvodne: €22,99  (–13 %)
€19,99
bazen pro psy pre psov kerbl 120x30 02
€37,99 –15 %
Bazén pre psov KERBL Ø120x30 cm
SKLADOM (1 ks)
Kód: 0802
Pôvodne: €37,99  (–15 %)
€31,99
2 položiek celkom
bazen pro psy pre psov kerbl 80x20 01
€22,99 –13 %
€19,99

Bazén pre malé a stredné psy, skladací, štruktúrované dno, vystužené steny, s výpustou na dne, s rozmerom Ø80x20 cm. Chceli by ste dopriať Vášmu psovi letné osvieženie v podobe...

Kód: 0801
bazen pro psy pre psov kerbl 120x30 02
€37,99 –15 %
€31,99

Bazén pre malé a stredné psy, skladacie, štruktúrované dno, vystužené steny, s výpustou na dne, s rozmerom Ø120x30 cm. Chceli by ste dopriať Vášmu psovi letné osvieženie v...

Kód: 0802

Bazény pre psov sú skvelým spôsobom, ako poskytnúť vášmu štvornohému priateľovi osvieženie a zábavu, najmä v horúcich letných dňoch. Bazén pre psov môže byť skvelým spôsobom, ako pomôcť psom udržať svoju telesnú teplotu v horúcich dňoch. To je obzvlášť dôležité pre psy s hrubou srsťou alebo krátkymi nosmi, ktorí sú náchylnejší na prehriatie. Dôležité je však starostlivo sledovať správanie svojho psa a zaistiť bezpečné prostredie pre jeho plávanie a hranie vo vode. 

#ShowMore#

Ako vybrať správny bazén pre psov? 

Vyberte bazén pre psy zodpovedajúci veľkosti vášho psa. Malý psí bazén bude postačovať pre menšie plemená, zatiaľ čo pre väčšie psy budete potrebovať väčší bazén. Zaistite, aby bazén pre psov bol bezpečný a vhodný na použitie pre Vášho psa. Mal by mať nízky okraj, aby bol ľahko prístupný a pes mohol psí bazénik ľahko opustiť. Zvoľte tiež odolný a nekĺzavý materiál pre dno bazéna, aby sa Váš pes nešmykol a nezranil sa. Pokiaľ plánujete používať bazén aj na dovolenke, zvážte skladací bazén pre psov, ktorý je možné ľahko zložiť a premiestniť.

Ako pripraviť psí bazén na použitie? 

Naplňte psí bazén čistou vodou a uistite sa, že voda je bezpečná pre psa. Nemala by byť ani príliš horúca, ani príliš studená, aby nespôsobila teplotný šok. V prípade použitia šampónu pre psov buďte opatrní, aby nedošlo k podráždeniu pokožky a očí psa a zabráňte jeho prehltnutiu. Po každom kúpaní vyčistite bazén pre psov a vodu vylejte, aby sa zabránilo vzniku baktérií alebo rias. Po kúpaní opláchnite srsť svojho psa čistou vodou. Psa následne poriadne vysušte, aby ste zabránili podráždeniu kože alebo vzniku plesní.

Ako naučiť psa používať bazén pre psy? 

Niektorí psi sa môžu báť vody alebo psieho bazéna. Sledujte signály svojho psa a prispôsobte tempo učenia na bazénik pre psov tak, aby mu to nebolo nepríjemné. Postupne zoznámte psa s bazénom pomocou tréningu a môžete tiež pridať plávajúce hračky do bazéna, čo môže motivovať psa k hraniu a plávaniu. Niektorí psy majú radosť z lovenia hračiek vo vode. Naučte tiež svojho psa pravidlám spojeným s bazénmi pre psov. Môže to zahŕňať príkazy na vstup, výstup a pokojné správanie vo vode.

Odporúčanie predajcu

Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať ten najlepší bazén pre psa presne pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?