Králikárne

Najpredávanejšie

KERBL FRED 2
€103,99 –21 %
Pôvodne: €103,99  (–21 %)
€81,99
1 položiek celkom
KERBL FRED 2
€103,99 –21 %
€81,99

Králikáreň, pre 1 králika, zakrpateného králika alebo malé hlodavce, dvoje dvierka, výklopná strecha, vyberateľný trusník pre ľahké čistenie, 100x45x62 cm. Ak hľadáte riešenie,...

Kód: 0413

Hľadáte vhodnú králikáreň pre Vaše malé hlodavce? V tejto kategórii si určite vyberiete! Ponúkame klasické koterce pre králiky alebo vonkajšie králikárne s výbehom. Králikárne máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín a v prípade potreby Vám radi poradíme, ako vybrať králikáreň presne pre Vás.

#ShowMore#

Pre aké druhy zvierat sú králikárne určené?

V našej ponuke môžete nájsť králikárne vhodné pre králiky, zakrpatené králiky, činčily, morčatá a ďalšie malé hlodavce. Pri výbere králikárne si najskôr overte, aká je veľká rozteč mreží, aby Vám menší hlodavec z koterca neutiekol.

Ako vybrať tú správnu králikáreň?

Pri výbere králikárne môžete podľa svojich potrieb a potrieb svojich ušiakov vyberať:

  • Jednoposchodová králikáreň - sa dobre čistí a obsluhuje. Najlepšia je králikáreň na vysokých nohách, do ktorej budete mať pohodlný prístup.
  • Dvojposchodová králikáreň - je ekonomickejšia, avšak sa horšie obsluhuje, pretože pri zvolení viacerých poschodí je králikáreň väčšinou umiestnená priamo na zemi.
  • Králikáreň s výbehom - každý králik ocení, keď má dostatok voľného priestoru, kde sa môže pohybovať a zároveň sa má kam ukryť. Králikáreň s výbehom snúbi obe tieto funkcie dohromady a nebudete musieť králika z králikárne premiestňovať do ohrádky, kde sa králik cez deň vybehá.
  • Výsuvný trusník - pri čistení a upratovaní králikárne určite ocení každý chovateľ výsuvný trusník, ktorý iba vytiahnete, vyčistíte, vrátite späť a králik má pod sebou ihneď sucho a čisto.

Odporúčanie predajca

Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať tú najlepšiu králikáreň pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?