Králikáreň s výbehom KERBL FREETIME

Kód: 0423
€182,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Králikáreň s výbehom, na chov králikov, morčiat, činčil a iných hlodavcov, vyberateľný trusník pre ľahké čistenie, rozmery 140×65×100 cm. Jedná sa o výbornú králikáreň, ktorá je vybavená vonkajším výbehom. Vaši maznáčikovia tak môžu podľa potreby odpočívať vo vnútornom priestore alebo zdržiavať sa na vzduchu na zelenej tráve. Prístup do vonkajšieho výbehu môžete jednoducho uzavrieť pomocou bočných dvierok. Králikáreň veľmi ľahko vyčistíte vďaka praktickému vyberateľnému plastovému trusníku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Králikáreň s výbehom KERBL FREETIME 

Drevená králikáreň pre králiky, morčatá, činčily a iné hlodavce  o rozmeroch 140×65×100 cm. Jedná sa o praktickú králikáreň s výbehom, ktorá je vybavená vyberateľným trusníkom pre ľahké čistenie. Bezproblémový prístup do králikárne zaisťujú predné a bočné dvierka.

Králikáreň ľahko zložíte pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 712 185  (Po-Ne 8 - 18 hodín).

Rozmery králikárne

Vonkajšie rozmery celej králikárne aj s výbehom sú 145x65x100 cm. Vnútorné rozmery koterca sú: 51 cm v najvyššom bode, šírka 50 cm, dĺžka 56 cm. Priestranný výbeh je o veľkosti 140 x 65 cm.

Vybavenie králikárne

Králikáreň je vybavená dvoma dvierkami a výklopnou strechou výbehu. Králik, morča alebo iní hlodavce budú mať v králikárni dostatok priestoru a pohodlia. Váš maznáčik môže odpočívať vo vnútri králikárne, ktorá mu ponúkne príjemné súkromie a prítmie alebo môže tráviť čas vo vonkajšom výbehu na zelenej tráve.FREETIME  2

Údržba a čistenie králikárne

Čistenie králikárne zvládnete behom pár minút. Prácu veľmi uľahčí výsuvný plastový trusník, ktorý stačí z králikárne vysunúť, vyčistiť a vrátiť späť.FREETIME  1

Vlastnosti materiálu králikárne

Králikáreň vyrobená z dreva má hmotnosť cca 21 kg. Rozmer ôk v mriežke je 1,2 x 1,2 cm a sila drôtu 0,1 cm. Strecha králikárne je pokrytá krytinou z bitúmenu proti poveternostným vplyvom. Napriek tomu odporúčame králikáreň umiestniť pod prístrešok, aby bola chránená pred dažďom, snehom a extrémnym slnečným žiarením. Drevená králikáreň je povrchovo ošetrená základným ochranným náterom. Pre dlhšiu životnosť treba, ako pri každom dreve, ochranný náter obnovovať.

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDFKrálikáreň s výbehom KERBL FREETIME


Dodatočné parametre

Kategória: Králikárne
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 21.5 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?