Automatické dvierka na kurín Kerbl

Najpredávanejšie

Automatické otevírání a zavírání kurníku KERBL
€150,99 –10 %
Pôvodne: €150,99  (–10 %)
€135,99
1 položiek celkom
Automatické otevírání a zavírání kurníku KERBL
€150,99 –10 %
€135,99

Automatické otváranie a zatváranie kurína, časovač, svetelný senzor, váha dvierok do 2,5 kg, napájanie na batérie alebo zo siete na 230V. Ide o skvelého pomocníka každého...

Kód: 0403

Už Vás nebaví každodenné otváranie a zatváranie sliepok? Choďte s dobou a kúpte si automatické otváranie kurína, ktoré túto prácu zvládne bez problémov za Vás. Automatické otváranie a zatváranie kurníka máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín av prípade potreby Vám radi poradíme, ako vybrať automatické dvierka do kurníka presne pre Vás.

#ShowMore#

Automatické otváranie a zatváranie kurína Kerbl

Automatické otváranie a zatváranie kurína spoločnosti Kerbl ponúka jednoduchý spôsob, ako si vytvoriť automatický kurín. Automatické dvere na kurín sa podľa nastavenia vždy ráno otvorí a večer zase uzavrú. Vďaka tejto modernej vychytávke môžete pokojne odísť na víkend preč a napriek tomu budú sliepky vždy v ten správny čas zatvorené.

Možnosti napájania automatických dvierok na kurín

Automatické dvierka na kurín Kerbl sú napájané cez 4xAA batérie. Automatické otváranie a zatváranie kurína teda môžete nainštalovať aj tam, kde nemáte prístup k elektrickej energii. Pokiaľ však nechcete riešiť výmenu batérií, je možné zariadenie napojiť priamo do siete na 230V.

Odporúčanie predajca

Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať automatické otváranie a zatváranie kurína pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?