Komplet automatického otvárania a zatvárania kurína KERBL EASY PROTECT 30x33 R

Kód: 0780
€194,99 –12 % €169,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Komplet automatického otvárania a zatvárania kurína, rám, časovač, svetelný senzor, napájanie na batérie alebo zo siete na 230V. Ide o skvelého pomocníka každého chovateľa. Komplet pre automatické otváranie a zatváranie kurníka disponuje rámom s dvierkami a jednotkou s užitočnými funkciami ako je svetelný senzor alebo programovateľný časovač. Nastavenie programov je pritom veľmi jednoduché pomocou prehľadného displeja. Aby sa do kurníka cez dvierka nedostali škodné, obsahuje komplet bezpečnostný kolík, ktorý sa vysunie do otvoru v dvierkach vždy, keď sa uzavrú. Dvierka vďaka kolíku nie je možné otvoriť. Automatické otváranie kurníka je napájané 4xAA batériami alebo cez adaptér priamo zo siete 230V (batéria aj adaptér súčasťou balenia).

Detailné informácie

Podrobný popis

Komplet automatického otvárania a zatvárania kurína KERBL EASY PROTECT 30x33 R

Komplet automatického otvárania/zatváraniarám s modulom a bezpečnostnými dvierkami s pojazdmi, svetelný senzor, časovač, prehľadný LCD displej, funkcia ručného otvárania/zatvárania, funkcia núdzového zastavenia dvierok, napájanie: 4xAA batérie / adaptér do siete 230V, rozmery dvierok: 30x33cm.

Súčasťou balenia je o vládacia jednotka, rám s posuvnými dvierkami, napájací adaptér do siete, 4x AA batérie, svetelný senzor a prehľadný návodV prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 712 185 (Po-Ne 8 - 18 hodín).

kit-auromatického-otvorené-brzdené-kurniku-kerbl-easy-protect-text-1

Klady

  • Jednoduché nastavenie podľa českého návodu 
  • Jednoduché ovládanie zvládne naozaj každý 
  • Kompletný set stačí iba primontovať ku kurníku 
  • Môžete využiť otváranie na svetelný senzor aj časovač 
  • Vďaka ručnému ovládaniu otvoríte, alebo zatvorte dvierka, kedy potrebujete mimo aj nastavený čas 

Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli 

 

Ako automatické otváranie kurníku funguje

Automatické otváranie a zatváranie kurníka je elektronické zariadenie, ktoré pomocou motorčeka pravidelne ráno otvorí dvierka kurníka a večer ich zase bezpečne uzavrie. Vďaka tomuto automatizovanému systému už nebudete musieť skoro ráno vstávať a ísť za každého počasia otvoriť kurník. Zároveň sa nemusíte v noci báť, že Vaša sliepky napadne líška alebo iný predátor, pokiaľ zabudnete dvierka kurníka zavrieť. Automatické otváranie kurníku Vám teda zaistí pohodlie, pokoj a tiež ochranu pre sliepky.

Automatické otváranie a zatváranie kurníka KERBL ponúka niekoľko praktických funkcií:

  • Programovateľný časovač - sami si presne nastavíte v koľko hodín sa majú dvierka kurníka otvoriť av koľko zavrieť. Čas na otváranie a zatváranie dvierok môžete nastaviť iný v pracovné dni a iný cez víkend. 
  • Svetelný senzor - dvierka kurníka sa budú otvárať a zatvárať v závislosti od denného svetla. Svetelný senzor reaguje na svetlo s oneskorením, aby zabránil nežiaducemu otvoreniu pri okamihu svetla napr. baterka alebo svetlo od auta. 
  • Funkcia ručného ovládania - dvierka môžete kedykoľvek otvoriť alebo zavrieť stlačením tlačidla


Technické prevedenie

Zariadenie je vybavené motorčekom, ktorý je upevnený na ráme s posuvnými dvierkami. Aby sa zamedzilo otvoreniu dvierok, disponuje komplet fixačným kolíkom, ktorý nedovolí nazdvihnutie dvierok. Akonáhle je spustené otváranie dvierok, kolík sa zasunie a dvierka sa otvoria. Po uzavretí dvierok sa kolík späť vysunie a sliepky budú v bezpečí pred líškou alebo kunou, ktorá sa nemá šancu dostať cez dvierka do kurníka. 

kit-auromatického-otvorené-brzdené-kurniku-kerbl-easy-protect-text-2

Spôsob napájania 

Zariadenie je napájané pomocou ceruzkových 4xAA batérií alebo priamo zo siete 230V cez adaptér. Batérie aj adaptér sú súčasťou balenia. Životnosť batérií je určená podľa kvality batérie. 

Inštalácia

Komplet automatického otvárania kurníka je pripravený tak, aby bola jeho inštalácia a nastavenie čo najjednoduchšia. Komplet stačí iba primontovať na kurník a môžete hneď prejsť k nastaveniu. Nie je potrebné žiadne ďalšie meranie. Presný návod na inštaláciu a nastavenie nájdete nižšie.

Návod na obsluhu na stiahnutie:
PDF s logom A1
Komplet automatického otvárania a zatvárania kurína KERBL EASY PROTECT 30x33 R

Dodatočné parametre

Kategória: Automatické dvierka na kurín Kerbl
Záruka: 2 roky
1. Typ zariadenia: Jednotka + dvierka
2. Časovač: Áno
3. Svetelný senzor: Áno
4. Napájanie: Batérie, Adaptér na 230 V
6. Veľkosť dvierok: 30x33 cm
7. Dvierka s poistkou: Áno
Potrebujete poradiť alebo objednať?