Strihacie strojčeky pre dobytok

Najpredávanejšie

stroj 1
 
€189,99
1 položiek celkom
stroj 1
€189,99

Strihací strojček, pre dobytok a kone, nože 31/15 zubov, rýchlosť 3000 kmitov/min, motor 200 W, kabel 5 m. Objavte špičkový strihací strojček na dobytok a kone,...

Kód: 0961

Strihacie strojčeky pre dobytok sú kľúčovým nástrojom v modernom chovateľstve, ktoré umožňujú efektívnu úpravu a udržanie hygieny zvierat. Tieto strojčeky sú navrhnuté s ohľadom na výkon, aby vydržali náročné podmienky chovu dobytka. Moderné typy strojčekov často využívajú špičkové technológie, ktoré minimalizujú stres u zvierat počas strihania a zaisťujú presnosť a kvalitu strihu. Široká škála príslušenstva a náhradné diely napomáhajú tomu, že strojčeky budú dlhodobo spoľahlivé a ľahko udržiavateľné. Aj vďaka strihacím strojčekom a väčšej starostlivosti o dobytok sa zlepšuje celková kondícia zvierat a zvyšuje sa ich produkcia. Pokiaľ potrebujete pomoc s výberom vhodného strojčeka pre dobytok, neváhajte nás kontaktovať.

#ShowMore#

Prečo sa pravidelne starať o srsť dobytka

Pravidelná starostlivosť o srsť  dobytka je kľúčová pre jeho zdravie. Česanie a strihanie udržujú optimálnu teplotu tela a znižujú riziko kožných problémov. Odstránenie odumretých chlpov a prirodzené oleje pomáhajú predchádzať zamotaným miestam. Pravidelná údržba srsti tiež odhaľuje možné kožné problémy, parazity alebo rany.

Správny výber strihacieho strojčeka pre dobytok

Pri výbere strojčeka je kľúčové vziať do úvahy typ strihacej hlavy podľa dĺžky srsti dobytka. Krátkosrsté plemená vyžadujú strojčeky s výkonnými nožmi pre efektívne strihanie, zatiaľ čo dlhosrstý dobytok potrebuje strojčeky s nastaviteľnými nástavcami na udržanie požadovanej dĺžky srsti. Keramické hlavy sú známe svojou dlhotrvajúcou ostrosťou a odolnosťou voči opotrebovaniu, čo je ideálne na časté používanie. Naopak nerezové hlavy ponúkajú jednoduchšiu údržbu a sú odolné voči vlhkosti a koróziám.

Odporúčanie predajcu

Ak stále váhate, prečítajte si na internete recenzie k strihacím strojčekom na dobytok a budete prekvapení, ako sú ostatní zákazníci s týmito pomôckami na dobytok spokojní. Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať tie najlepšie strihacie strojčeky pre dobytok pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?