Hubenie a odpudzovanie múch

Najpredávanejšie

INSECT BLOCKER ORGANIC POUR ON, 500ml
€66,99 –13 %
Pôvodne: €66,99  (–13 %)
€57,99
INSECTEN FREI SPRAY 400 ML
€13,29 –21 %
Pôvodne: €13,29  (–21 %)
€10,49
8 položiek celkom
STICKY FLY ROLL
€11,99

Mucholapka na zachytenie múch, rolka 7mx30cm, dlhodobé lepivé vlastnosti, jednoduchá inštalácia, neobsahuje toxické látky. Pokiaľ hľadáte mucholapku, ktorá by Vás alebo Vašich...

Kód: 0382
INSECTEN FREI SPRAY 400 ML
Na plochy
€13,29 –21 %
€10,49

Prípravok na likvidáciu múch, molí, ôs, mravcov, chrobákov, švábov, atď., sprej, ihneď na použitie, takmer okamžitý účinok, 400 ml. Ak hľadáte prípravok s účinnou...

Kód: 0378
FLY KILL 1000 ML
Na plochy
€23,99 –17 %
€19,99

Prípravok na likvidáciu múch, komárov, molí, rybeniek, roztočov atď., rozprašovač, ihneď na použitie, takmer okamžitý účinok, 500ml. Pokiaľ hľadáte účinný prípravok proti...

Kód: 0377
INSECT BLOCKER ORGANIC POUR ON, 500ml
Na zvieratá
€66,99 –13 %
€57,99

BIO prípravok k odpudenie stajňových múch, v tekutej forme, ihneď na použitie, pôsobí až 4 týždne, 30-50 dávok, 500ml, Chrysanthemum. Ak hľadáte účinný odpudzovač...

Kód: 0203
LD100G 500ml
Na plochy
€47,19 –17 %
€38,99

Prípravok k likvidácii stajňových múch, tekutý koncentrát, takmer okamžitý účinok, pôsobí až 4 týždne, 350m2, 500ml, Permethrin. Ak hľadáte spoľahlivý spôsob, ako zahubiť...

Kód: 0071
ECO 3000, 500ml I
Na plochy
€23,99 –31 %
€16,49

BIO prípravok k likvidácii lezúceho a lietajúceho hmyzu, rozprašovač, ihneď na použitie, okamžitý účinok, 500ml, Chrysanthemum. Ak hľadáte účinný, ale zároveň šetrný...

Kód: 0207
LD 100 A, 250g
Na plochy
€30,39 –1 %
€29,99

Prípravok k hubenie stajňových múch, práškový koncentrát, takmer okamžitý účinok, pôsobí až 4 týždne, 150m2, 250g, Azamethiphos. Kúpou tohto veľmi kvalitného hubiaceho...

Kód: 0072
LD100B, 500ml I
Na plochy
€47,19 –17 %
€38,99

Prípravok k likvidácii stajňových múch, tekutý koncentrát, takmer okamžitý účinok, pôsobí až 4 týždne, 350m2, 500ml, Cypermetrín. Ak hľadáte veľmi silný prípravok, s ktorým...

Kód: 0070

Neviete si rady, ako sa zbaviť múch? Vyberte si z ponuky našich účinných prostriedkov na ničenie múch, a zbavte sa tohto otravného hmyzu. Prípravky proti muchám máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín a v prípade potreby Vám radi poradíme, aký odpudzovač či lapač múch bude presne pre Vás.

#ShowMore#

Na aký druh hmyzu prípravky účinkujú?

Odpudzovače a lapače sú vhodnou formou likvidácie všetkých druhov múch, ako sú napr. mucha domáca, bodalka stajňová, prípadne komáre či ovady.

Na aké miesta sa lapače hmyzu aplikujú?

Prostriedky z našej ponuky sú účinnou formou, ako vyhubiť muchy, ktoré obťažujú Vaše zvieratá v stajniach a iných hospodárskych usadlostiach. Mucholapky a lapače hmyzu sú samozrejme tiež riešením, ako sa zbaviť múch v byte, v dome, či na záhrade a pergole. V našej ponuke nájdete štyri typy prípravkov vhodných na hubenie hmyzu:

  • Prípravky na plochy - produkty s označenie LD 100 a ECO 3000 - postrek proti muchám je efektívnym spôsobom, ako sa zbaviť múch v stajniach, hydinárňach či kurnících. Aplikuje sa na stene, stĺpy, okná a ďalšie miesta častého výskytu múch.
  • Prípravky priamo na zvieratá - produkt s označením INSEKT BLOCKER - tento tekutý odpudzovač múch je vhodný pre hovädzí dobytok, teľatá, dojnice a aplikuje sa priamo na ich koži.
  • Mucholapky - sa umiestňujú priamo do ošetreného priestoru, najlepšie do okolia okien a zdrojov svetla, aby sa na tento lapač hmyzu nalepilo čo najväčšie množstvo otravného hmyzu.
  • Lapače múch - je dobré umiestniť naopak mimo stajne či napr. pergoly, kam nechcete, aby hmyz lietal. Táto pasca na muchy totiž obsahuje pokušenie, ktoré všetok hmyz naláka priamo do pasce. Lapač hmyzu by pri umiestnení do stajne výskyt hmyzu naopak zvýšil.

Ako sa prípravky určené na hubenie hmyzu pripravujú?

  • Produkty pripravené na použitie - prípravky INSEKT BLOCKER, ECO 3000 sa rovnako ako mucholapky a lapače hmyzu predávajú v baleniach pripravených na okamžité použitie a nie je potrebné nič chystať.
  • Produkty vo forme koncentrátu - pred aplikáciou týchto prípravkov je nutné tekutý či práškový koncentrát najprv podľa návodu zriediť vodou a naliať do vhodnej nádoby či rozprašovača. Výhodou týchto koncentrátov je, že si môžete pripraviť presne toľko roztoku, koľko na hubenie hmyzu potrebujete a balenie Vám vystačí na dlhšiu dobu.

Akou formou sa prípravky proti muchám aplikujú?

  • Prípravky na plochy - sa aplikujú podľa vašich preferencií buď formou postreku či náteru.
  • Odpudzovač múch INSEKT BLOCKER - sa pomocou dávkovača aplikuje priamo na kožu zvieraťa.
  • Mucholapky - lapač hmyzu stačí zavesiť a jednoduchým zatiahnutím odmotať potrebný kus lepového pásu.
  • Lapače múch - pasca na muchy stačí umiestniť do dostatočnej vzdialenosti od Vás nebo od zvířat a umiestniť do nej náplň, ktorá bude hmyz vábiť.

Aká je účinnosť aplikovaných prípravkov?

Všetky prípravky z našej ponuky majú po použití takmer okamžitý účinok a pôsobia najmenej 4 týždne. Aby hmyz na postrek na muchy nezvykol, je dobré ho čas od času vymeniť. Prípravky proti muchám v našej ponuke totiž obsahujú rôzne účinné látky, ktoré zabránia vzniku rezistencie. Muchy však tvoria iba 20% celkovej populácie a ak chcete docieliť maximálneho účinku je veľmi dôležité zamerať sa aj na ničenie muších lariev.

Upozornenie predajca!

Prípravok na použitie priamo na zvieratá je opatrený BIO certifikátom, a to znamená, že po aplikácii nemusíte dodržiavať žiadnu ochrannú dobu pre konzumáciu mlieka. Všetky ostatné prípravky určené na plochy však v žiadnej prípade nepoužívajte priamo na zvieratá, ani na miesta, kde by ich mohli zvieratá olizovať.

Odporúčania predajca

Ak stále váhate, prečítajte si na internete recenzie na naše osvedčené prípravky proti muchám a budete prekvapení, ako sú ostatní zákazníci spokojní. Ak si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať ten najlepší lapač na muchy alebo prípravok na hubenie múch pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?