Elektrické ohradníky pre psy a mačky

Najpredávanejšie

2 položiek celkom
Solarni zdroj pro ohradnik 1
ZADARMOZADARMO
€341,99

Solárny zdroj na 230/12 V s výkonom 1 J, s 10W solárnym panelom a 12V batériou s kapacitou 12 Ah. Pre kone, dobytok, prasiata, kozy a hydinu. Zabezpečte svoje stádo moderne a...

Kód: 0974
Zdroj pro ohradfnik 1
€132,99

Zdroj na 230 V / 12 V s výkonom 1 J, pripojenie aj pre 12 V batériu. Pre kone, dobytok, prasiata, ovce, kozy, hydinu, psy a mačky. Objavte maximálnu ochranu a spoľahlivosť...

Kód: 0972

Elektrické ohradníky pre psov a elektrické ohrady pre mačky sú špeciálnou kategóriou ohradníkov, ktoré sú navrhnuté pre chronických utečencov zo záhrady, pre psy a mačky, ktoré majú tendenciu potulovať sa po okolí. Také túlanie môže byť nebezpečné, môže ich zraziť auto, môžu sa nakaziť chorobou alebo môže dôjsť k nedovolenému nakrytiu. Elektrické ploty pre psy a elektrické ploty pre mačky nájdu svoje využitie aj u chovných staníc.

#ShowMore# 

Delenie elektrických ohradníkov podľa využitia u zvierat 

Elektrické ploty pre psov a elektrické ploty pre mačky môžete používať u všetkých plemien psov, aj u krížencov, alebo u mačiek. 

  1. Elektrické ohradníky pre psov  - elektrické ploty pre psov sa hodia pre jedného i viac psov, napríklad v chovateľských staniciach, môže sa použiť aj ako oplotenie časti záhrady pre psa, keď nechceme aby sa pohyboval v záhone alebo v úžitkovej záhradke. 
  2. Elektrické ohradníky pre mačky - elektrické ploty pre mačky sa hodia pre nekastrované mačky s tendenciou k útekom, taktiež pre vymedzenie priestoru na vyprázdňovanie mačky na záhrade.

Z čoho sa skladá elektrický ohradník? 

  • Zdroj elektrického prúdu - pre psy a mačky sa používajú zdroje s nižším výkonom, pretože spadajú do kategórie citlivejších zvierat.
  • Vodivá sieť, vodivá páska, alebo vodivý plot - u psov a mačiek sa používa často vodivá sieť, alebo lanka, menej často pásky. 
  • Bránka alebo zatváranie ohradníka - pre ľahké ľahkú manipuláciu so psom a mačkou a pre náš jednoduchší pohyb dovnútra ohradníka a von sa používa najčastejšie bránka. 

Odporúčanie predajcu

Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať ten najlepší elektrický ohradník pre psy a mačky pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?