Postrekovače

Najpredávanejšie

postrikovac 1
ZADARMOZADARMO €669,99 –5 %
Pôvodne: €669,99  (–5 %)
€629,99
1 položiek celkom
postrikovac 1
ZADARMOZADARMO €669,99 –5 %
€629,99

Tlakový rozprašovač na bielenie, dezinfekciu a aplikáciu ochranných prostriedkov, pesticídov a biocídov, pozinkovaný, objem max. 35 litrov. Ide o všestranného pomocníka s veľmi...

Kód: 0523

Zháňate postrekovač alebo aplikátor na bielenie, na dezinfekciu, alebo na aplikáciu postreku na Vašu záhradu? V tejto kategórii nájdete overených pomocníkov, ktoré Vám uľahčia prácu a ušetria Váš čas. Postrekovače a aplikátory máme spravidla na sklade, odosielame do 24 hodín a v prípade potreby Vám radi poradíme, ktorá striekačka, postrekovač, alebo aplikátor bude najvhodnejší presne pre Vás.

#ShowMore#

Aké druhy postrekovačov ponúkame?

V našej ponuke nájdete ľahko prenosný a flexibilný ručný postrekovač, pri dlhšej práci s väčším množstvom kvapaliny určite oceníte chrbtový postrekovač. Striekačka Vám zase výborne poslúži pri ošetrovaní veľkých plôch. Záhradkárom odporúčame záhradný postrekovač pre univerzálny postrek na ovocné stromy, v neposlednom rade nechýba ani postrekovač s pripojením ku kompresoru alebo tlakový postrekovač.

Na čo všetko sa dá postrekovač a aplikátor využiť?

Striekačka sa skvele hodí na bielenie, na dezinfekciu a na aplikáciu nafty do strojov, možno využiť aj so všetkými druhmi čističov za studena. Chrbtový postrekovač využívajú najmä vinári, kedy aplikujú postrek na vínnu révu, ale aj do ovocných sadov s univerzálnym postrekom na ovocné stromy. Ručný postrekovač čiže sólo postrekovač je najčastejšie využívaný na postrek na vošky, postrek na burinu, postrek na paradajky a postrek na mandelinku.

Odporúčanie predajcu

Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať ten najlepší postrekovač pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?