1 položiek celkom
2897 komplet automatickeho otevirani a zavirani kurniku mlp so60 se solarnim panelem
ZADARMOZADARMO
€316,99

Automatické otvárania s dvierkami 40x60 cm, časový a súmrakový spínač, do -15 ° C, solárny panel 10W vrátane akumulátora 12V / 1,2Ah. Pokiaľ nemáte elektriku privedenú ku kurínu...

Kód: 0536

Hľadáte automatické otváranie a zatváranie kurína, ale nemáte privedenú elektriku ku kurínu a nechcete sa zaoberať výmenou batérií? Potom pre Vás máme skvelé a navyše ekologické riešenie. Ponúkame solárne automatické otváranie a zatváranie kurína. Tieto automatické dvierka do kurína sú napájané solárnym fotovoltaickým panelom, ktorý získava elektrickú energiu priamo zo slnečného svetla. Solárne automatické otváranie a zatváranie kurína máme spravidla na sklade, odosielame do 24 hodín a v prípade potreby Vám radi poradíme, ako vybrať automatické dvierka do kurína presne pre Vás.

#ShowMore#

Solárne automatické dvierka do kurína

Solárne automatické otváranie a zatváranie kurína od českého výrobcu je u chovateľov čoraz viac obľúbené. Automatický otvárač kurína napájaný na solárny panel je totiž úplne sebestačný. Solárne zatváranie kurína je dodávané vrátane akumulátora, ktorý dokáže automatické dvierka kurína napájať ešte niekoľko dní bez prísunu svetla. Solárne otváranie a zatváranie kurína je vybavené časovým spínačom, súmrakovým spínačom aj svetelným senzorom. Samootváracie dvierka do kurína sa podľa nastavenia vždy ráno otvoria a večer zase uzavrú. Vďaka tejto modernej vychytávke môžete pokojne odísť na víkend preč a napriek tomu budú sliepky vždy v ten správny čas zatvorené a ochránené pred škodnou ako sú kuny, líšky, lasičky či dravce. Solárne automatické dvierka do kurína majú tiež perfektnú funkciu akustickej signalizácie pred zatvorením dvierok.

Ako vybrať automatické dvierka do kurína

Pri výbere automatického otvárania a zatvárania kurína musíte vziať predovšetkým v úvahu, aké funkcie od zariadenia očakávate. Solárne automatické dvierka pre sliepky fungujú na týchto troch princípoch:

  • Časový spínač – samootváracie dvierka do kurína umožňujú manuálne nastavenie času, v ktorom má byť kurín otvorený a uzavretý.
  • Súmrakový spínač - automatické dvierka kurína sa pri západe slnka uzavrú a pri východe zase otvoria. Časy súmraku a svitania pre každý mesiac sú uložené v pamäti, uložené časy je možné upravovať podľa vlastných potrieb.
  • Svetelný senzor – solárne automatické otváranie a zatváranie sliepok typu SO30-N má senzor, ktorý sníma denné svetlo, a teda dvierka sa otvárajú, akonáhle sa svitajú a zatvárajú, keď sa vonku zotmia.

Druhým faktorom pri výbere automatických dvierok so solárnym panelom, je kapacita akumulátora:

  • SO60 – automatické otváranie a zatváranie kurína typ SO60, má integrovaný bezúdržbový akumulátor s celkovou kapacitou 1,2Ah/10V. Tento akumulátor vydrží napájať automatické dvierka pre sliepky až 4 dni bez dostatočného slnečného svetla. Na nabitie akumulátora stačia 4 hodiny slnečného svitu.
  • SO60-N – automatické dvere do kurína typ SO60-N majú akumulátor s celkovou kapacitou 2,3Ah/10V. Tento akumulátor s vysokou kapacitou vydrží napájať otvárač kurína až 7 dni bez dostatočného slnečného svetla. Na nabitie akumulátora stačí 8 hodín slnečného svitu.

Odporúčanie predajcu

Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať automatické otváranie a zatváranie kurína pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?