Pachové odpudzovače na mačky

Najpredávanejšie

kunagone kocky set 2 01
€6,49 –15 %
Pôvodne: €6,49  (–15 %)
€5,49
1 položiek celkom
kunagone kocky set 2 01
€6,49 –15 %
€5,49

Prírodný pachový odpudzovač mačiek s tepelne upravenými chlpmi obohatenými o vosk, účinnosť je 3 - 6 mesiacov. Vyriešte problémy s mačkami na záhrade, alebo pozemku. Skvelý...

Kód: 0573

Pokladáte si tieto otázky: Ako sa zbaviť mačiek na pozemku? Ako sa zbaviť mačiek na záhrade? Ako vypudiť mačky? Ako sa zbaviť mačiek? Ako sa zbaviť cudzích mačiek na záhrade? Ako sa zbaviť túlavých mačiek? A bojujete s týmito nevítanými návštevníkmi na vašom pozemku? Nezúfajte! Máme pre vás riešenie – pachové odpudzovače mačiek. Vytvorte si ochranu svojej záhrady a majetku s najúčinnejším odpudzovačom mačiek.

 

#ShowMore#

 

Na čo je odpudzovač mačiek vhodný?

Pachové odpudzovače mačiek majú za cieľ odpudiť mačky a brániť im v návrate. Nemusíte sa už trápiť nad tým, ako sa zbaviť mačiek alebo ako vyhnať mačky zo záhrady. S našimi pachovými odpudzovačmi na mačky dosiahnete jednoduché a efektívne riešenie. Ochránite svoj pozemok a môžete si znova užiť pokoj na záhrade a čistý trávnik.

Ako pachový odpudzovač mačiek funguje?

Princíp, na ktorom pachový odpudzovač mačiek spočíva, je jedinečný a efektívny. Tieto produkty využívajú koncentrované tekuté roztoky s pachmi alebo balíčkami zvieracou srsťou s výrazným pachom dravcov, ktorý má pre mačky špecifický odpudivý účinok. Týmto spôsobom mačky odrádzate od vstupu na váš pozemok a zabezpečujete ochranu vašej záhrady.

Aké druhy pachových odpudzovačov ponúkame?

Ponúkame široký výber pachových odpudzovačov, ktoré zahŕňajú rôzne typy vrátane tekutých a pevných odpudzovačov. Medzi nimi nájdete aj pachový odpudzovač mačiek, ktorý funguje na princípe balíčkov obsahujúcich zvieraciu srsť a pach dravcov. Tieto zložky vytvárajú špecifický pach, ktorý mačky vnímajú odpudivo a tým ich odrádzajú od vstupu na váš pozemok.

Odporúčanie predajcu

Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať ten najlepší pachový odpudzovač mačiek pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?