Lúpače kukurice

Najpredávanejšie

loupac kukurice agf 01
€34,99 –14 %
Pôvodne: €34,99  (–14 %)
€29,99
1 položiek celkom
loupac kukurice agf 01
€34,99 –14 %
€29,99

Ručný lúpač kukurice s kľukou, s nastaviteľným kotúčom s hrotmi, so svorkami na uchytenie lúpača v balení, z plastu a ocele. Pokiaľ jhľadáte jmožnosti jako ľahko a rýchlo olúpať...

Kód: 0671

Hľadáte jednoduchý spôsob ako olúpať kukuricu? Lúpač kukurice je špeciálny stroj určený na rýchle a pohodlné lúpanie kukurice. Lúpač kukurice je skvelým pomocníkom pre všetkých chovateľov, ktorí si pripravujú vlastnú kŕmnu zmes pre svoje zvieratá. Tieto kvalitné lúpače kukurice máme spravidla na sklade, odosielame do 24 hodín av prípade potreby Vám radi poradíme, ako vybrať šrotovník presne pre Vás.

#ShowMore#

Aký typ si vybrat?

Lúpač kukurice vyberajte podľa Vašich preferencií a umiestnení, v našej ponuke nájdete tradičnú lúpač kukurice, ručnú lúpač kukurice a nechýba ani lúpač kukurice elektrický. 

Aké má lúpač kukurice výhody? 

  • Lúpanie kukurice je rýchle, pohodlné, navyše šetrí Váš čas aj peniaze
  • Lúpač kukurice má inteligentný mechanizmus ktorý tvrdú prácu urobí za Vás 
  • Lúpač kukurice je vyrobený z odolných a kvalitných materiálov a tak Vám bude slúžiť niekoľko rokov

Odporúčanie predajcu

Ak stále váhate, prečítajte si na internete recenzie na lúpače kukurice a budete prekvapení, ako sú ostatní zákazníci spokojní. Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať tú najlepšiu lúpačku kukurice pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?