Prekážky a hračky pre psov

Najpredávanejšie

Agility prekazka pro psy kerbl tunel 01
€59,99 –25 %
Pôvodne: €59,99  (–25 %)
€44,99
agility prekazky set 3 kerbl 00
€79,99 –21 %
Pôvodne: €79,99  (–21 %)
€62,99
2 položiek celkom
Agility prekazka pro psy kerbl tunel 01
€59,99 –25 %
€44,99

Agility tunel pre psov, variabilne tvarovateľný, z nylonu so špirálovými pružinovými tyčami, s úložnou taškou, rozmery 5m/60cm. Ak hľadáte spôsob ako udržať svojho psa v...

Kód: 0734
agility prekazky set 3 kerbl 00
€79,99 –21 %
€62,99

Agility prekážky pre psov v sete, slalom, výškovo nastaviteľná skoková prekážka a skokový kruh, s taškou na uskladnenie. Pokiaľ hľadáte spôsob ako zabaviť svojho...

Kód: 0733

Prinášame neobmedzenú radosť a aktivitu pre vašich chlpatých priateľov. Každý pes si zaslúži plné spektrum zábavy a stimulácie a práve to vám môžeme poskytnúť. V našej ponuke preto nájdete skokové prekážky pre psov alebo psie agility prekážky. Ďalej u nás môžete vyberať hračky pre psov rôznych druhov ako napríklad pískacie hračky, odolné žuvacie hračky, hračky pre malé psy aj hračky pre veľké psy, preťahovacie hračky a mnoho ďalšieho. 

#ShowMore#

Ako sa delia prekážky pre psy? 

Prekážky pre psov podporia fyzickú kondíciu a mentálnu obratnosť vášho psa. Môžete si vytvoriť vlastnú domácu agility dráhu a potom sa zúčastniť súťaží, ktoré posilnia váš vzťah so psom a zároveň poskytujú cvičenia a tiež vzrušenie z výhry. Aké rôzne agility prekážky sa môžu na takýchto súťažiach objaviť a aké skokové prekážky pre psa zaobstarať pre tréning?

1. Skokové agility prekážky pre psov: Sú skvelé na pretiahnutie celého tela a udržanie celkovej výbornej kondície psa. Skokové prekážky pre psov ponúkajú nastaviteľnú výšku, vďaka tomu môžete neustále posúvať latku vyššie a Váš pes sa môže neustále zdokonaľovať. 

2. Agility hojdačka: Skvelá pomôcka ako zlepšiť rovnováhu vášho psa a naučiť ho pracovať s vlastným ťažiskom. Agility hojdačka posilňuje chrbtové a brušné svaly, ktoré poskytnú lepšiu oporu pre chrbticu a upravia držanie tela, vďaka čomu bude mať Váš pes menšie predpoklady pre problémy s chrbticou v starobe. 

3. Agility slalom: Rozhodne podporí obratnosť Vášho psa aj medzirebrové svaly a bočné svalstvo. Navyše je agility slalom obľúbenou prekážkou u psov, u ktorej sa môžu doslova vyšantiť. 

4. Tunel na agility: Tunel pre psov je skúškou odvahy každého psa. Môžete ho využiť nielen na šport, ale aj na zvýšenie sebadôvery u plachých psov. 

Hračky pre psy a ich delenie 

O psoch sa hovorí, že majú inteligenciu trojročného dieťaťa a ich spoločným znakom, ktorý to môže potvrdiť, je hranie. Hračky pre psov sú skvelým spôsobom ako upevniť Vaše puto so psom a zároveň trénovať ich myslenie. Hračky môžu byť ako vzdelávacie, tak len čisto pre oddych, poďme si predstaviť aké druhy hračiek môžeme psovi zaobstarať: 

1. Preťahovacie hračky pre psov:  Preťahovanie je typickým správaním psov už od čias vlkov. Už malé šteňatá začínajú hru preťahovaním so súrodencami. Preťahovacie hračky by mali byť odolné a najlepšie by mali obsahovať pútko, za ktoré môžete hračku držať. 

2. Interaktívne hračky: Interaktívne hračky sú skvelým spôsobom, ako udržať vášho psa mentálne stimulovaného. Od inteligentných puzzle hračiek po odmeňovacie hračky, ktoré poskytujú psom potešenie a súčasne rozvíjajú ich schopnosti riešenia problémov. Medzi interaktívne hračky patria aj plniace hračky pre psov alebo hračky na maškrty pre psov. 

3. Odolné hračky na žuvanie: Pre malých aj veľkých "dravcov" máme odolné hračky, ktoré sú ideálne pre ich prirodzenú potrebu žuť. Nezničiteľná hračka pre psa je snom každého psičkára, ale skôr či neskôr každá hračka povolí a pes vyhrá. Naše odolné hračky pre psov sa nezničiteľnosti blížia a vydržia Vášmu psovi dlho. 

4. Plyšové hračky pre pohodu: Pre psov, ktorí radšej zhryznú niečo mäkké, máme plyšové hračky pre psov. Vaši maznáčikovia si ich obľúbia pre ich pohodlie a bezpečnosť, pretože poslúžia napríklad aj ako vankúš pod hlavu na spanie.

5. Hračky pre šteňatá:  Nesmieme zabudnúť na najmenších. Hračky pre šteňatá sú prispôsobené nielen veľkosťou, ale aj materiálom, z ktorého sú vyrobené. Hračky pre šteňatá sú mäkšie a menšie, aby sa zmestili do tlamičky a nepoškodili mliečne zúbky. 

Nezáleží na tom, či máte malé šteňa alebo veľkého a aktívneho psa, naše agility prekážky a hračky pre psov sú navrhnuté s ohľadom na radosť, bezpečnosť a zdravý život Vášho psa. Dajte svojmu psíkovi to najlepšie, čo si zaslúži, a zažite spoločné chvíle plné smiechu, radosti a pohody! Pokiaľ si neviete rady s výberom vhodného produktu pre Vášho psa, neváhajte nás kontaktovať.

Potrebujete poradiť alebo objednať?