Napájačky pre králiky

Najpredávanejšie

2 položiek celkom
napajecka pro kraliky
€3,79

Niplová napájačka pre hydinu, králiky, objem 0,5 l, rozmery 9 x 8,1 x 10,6 cm. Odolný, ľahko umývateľný plast. Ide o nádobu, ukončenú kovovou trubicou s náustkom na konci. Pri...

Kód: 0697
niplova napajecka pro kralika 1l
€4,59

Niplová napájačka pre hydinu, králiky, objem 1 l, rozmery 9 x 8,3 x 18 cm. Odolný, ľahko umývateľný plast. Ide o nádobu, ukončenú kovovou trubicou s náustkom na konci. Pri...

Kód: 0698

Zháňate náustok pre králika? Potom ste tu správne, z našej ponuky si určite vyberiete. Napájačka pre králika je nevyhnutnou výbavou každého chovateľa, zaistí prísun tekutín a celkovo napomôže v starostlivosti o Váš chov. Štandardnou napájačkou pre Vás bude určite niplová napájačka pre králiky, ktorá je veľmi obľúbená. Ďalej hladinová napájačka pre králiky. Pre náročnejších chovateľov máme k dispozícii aj automatické napájačky pre králiky a nechýba ani vyhrievaná napájačka pre králiky, ktorú oceníte najmä v zimnom období. 

Ako napájačka pre králiky funguje? 

Napájačka pre králika je zariadenie s nádobou, ukončené kovovou trubicou obsahujúcou nerezovú guľôčku na konci. Pri olizovaní sa táto gulička uvoľňuje, a umožňuje tekutine prúdiť priamo do tlamičky králika.

Aké má napájačka pre králiky výhody? 

  • Napájačka pre králika je hygienickejšia
  • Pítka pre králiky je možné v klietke/králikárni variabilne upevniť
  • Napájačka pre králika udrží vodu dlhšie čerstvú a sviežu 
  • Napájačka pre králiky sa ponúka v rôznych objemoch

Odporúčanie predajcu

Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať tú najlepšiu napájačku pre králika pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?