Automatické dvierka na kurín BRINSEA

Najpredávanejšie

brinsea chick safe advance 01
€164,99 –2 %
Pôvodne: €164,99  (–2 %)
€160,21
2 položiek celkom
komplet brinsea chick safe advance 02
€194,99 –4 %
€186,99

Automatické otváranie - komplet, pojazdy, dvierka, svet. senzor, časovač, samokalibrácia, ukazateľ stavu batérie, napájanie 4xAA batérie. Pokiaľ hľadáte spoľahlivé automatické...

Kód: 0657
brinsea chick safe advance 01
€164,99 –2 %
€160,21

Automatické otváranie - modul, pre dvierka do 4 kg, svet. senzor, časovač, samokalibrácia, ukazateľ stavu batérie, napájanie 4xAA batérie. Pokiaľ hľadáte spoľahlivé automatické...

Kód: 0658

Automatické otváranie kurína BRINSEA patrí medzi špičkové produkty na trhu. Jeho výnimočnosť spočíva v odolnosti a ľahkej ovládateľnosti. S patentovaným mechanizmom bez mechanických spúšťačov je bezpečné a eliminuje závady na minimum, čo zjednodušuje jeho používanie. Automatické dvierka do kurína máme spravidla na sklade, odosielame do 24 hodín av prípade potreby Vám radi poradíme, ako vybrať samootváracie dvierka presne pre Vás. 

#ShowMore#

Automatické dvierka do kurína BRINSEA

Automatické otváranie kurína namontujete rýchlejšie ako sa zdá. Stačí ich pripevniť pomocou dvoch skrutiek, zložiť horný kryt bez skrutkovania, vložiť batérie, a šikovný kurín je pripravený na použitie. Jeho jednoduchosť zaisťuje pohodlnú obsluhu pre každého užívateľa. Navyše patentovaná technológia otvárania dvierok kurína neobsahuje žiadne mechanické spúšťače, ktoré by sa mohli časom opotrebovať. Automatické otváranie kurína je vyrobené z odolných materiálov voči UV žiareniu a vode a môže byť umiestnené aj vonku. Funkcia zastavenia dvierok zaisťuje bezpečnosť sliepok stojacich pod nimi. Toto šikovné otváranie kurína kombinuje inovácie, jednoduchosť a bezpečnosť.

Aké funkcie automatické otváranie a zatváranie kurína ponúka

V ponuke nájdete samostatné moduly pre dvierka do 4 kg, ale aj kompletné automatické otváranie kurína s dvojfázovými dvierkami. Automatické otváranie kurína BRINSEA ponúka niekoľko variantov nastavenia: 

  • Automatické otváranie kurína na svetelný senzor - je navrhnutý na zachytenie pomalej zmeny svetla pri východe a západe slnka, eliminujúce nechcené spustenie otvárania pri zábleskoch svetiel od áut alebo pri bleskoch.
  • Automatické otváranie kurína na časovač - túto verziu otvárania ponúka model ADVANCE spolu s otváraním na svetelný senzor. Jednoducho si nastavíte čas otvorenia kurína a čas jeho zatvorenia a všetko už necháte na automatických dvierkach do kurína. 
  • Doplnková funkcia "Víkendové ležanie" - funkcia ponúka možnosť nastaviť dva dni v týždni neskorší čas otvárania dvierok kurína. Môžete si tak prispať a nakŕmiť sliepky neskôr. 

Možnosti napájania automatických dvierok do kurína

Automatické otváranie do kurína BRINSEA sú napájané cez 4xAA batérie. Automatické otváranie a zatváranie kurína teda môžete nainštalovať aj tam, kde nemáte prístup k elektrickej energii. Nechýba ani ukazovateľ batérie, ktorý môžete pri modeli ADVANCE sledovať na displeji.

Odporúčanie predajcu

Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať automatické otváranie a zatváranie kurína pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?