Drviče na ovocie

Najpredávanejšie

Drtič na ovoce3
€194,99 –33 %
Drvič na ovocie CLEO MF-15L
SKLADOM (1 ks)
Kód: 0384
Pôvodne: €194,99  (–33 %)
€129,99
1 položiek celkom
Drtič na ovoce3
+ Darček zdarma
€194,99 –33 %
€129,99

Drvič na ovocie vhodný na drvenie hrozna, jabĺk, hrušiek a ďalšieho ovocia, kapacita 15 l, hodinový výkon až 200 kg/hod. Ak hľadáte univerzálny drvič ovocia na výrobu štiav...

Kód: 0384

Hľadáte jednoduchý spôsob spracovania ovocia? Potom bude presne pre Vás ručný drvič ovocia, s ktorým budete mať ovocie behom chvíľky pripravené na lisovanie a muštovanie. Drviče na ovocie máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín a v prípade potreby Vám radi poradíme, ako vybrať drvič ovocia presne pre Vás.

#ShowMore#

Na čo je drvič na ovocie vhodný?

Drvič ovocia slúži na drvenie hrozna a iných bobuľovín alebo tiež jadrovín a kôstkovín ako sú jablká, hrušky, apod. Ručný drvič na ovocie je jednoduchým spôsobom, ako spracovať hrozno, jablká a ďalšie ovocie pred ich lisovaním a muštovaním.

Ako sa líšia jednotlivé typy drvičov ovocia?

V ponuke nájdete dva druhy ručných drvičov - šrotovníkov na ovocie.

  • Drvič na hrozno - využíva rokmi osvedčený spôsob drvenia za pomoci drviacich valcov. Pomocou tohto drviča si pripravíte hrozno na ich lisovanie a výrobu domácej šťavy či vína.
  • Drvič na ovocie - drvič jabĺk, hrušiek, apod. funguje na rovnakom princípe ako drvič hrozna, ale využíva drviace valce s klincami. Tieto valce s klincami ovocia jednoducho rozdrvia na malé kúsky, a Vy tak budete mať ovocie dokonale pripravené na lisovanie.

Odporúčanie predajcu

Pokiaľ si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať ten najlepší drvič na ovocie pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?